مرگ قاسم افشار گوینده و مجری تلویزیون

قاسم افشار مجری و گوینده بخش خبری شبکه بعد از انقلاب بود صدای زیبا و لحن بیان دلنشینی قاسم افشار داشت او در در 67 سالگی دار فانی را وداع گفت او متولد 1330 بود در تهران به دنیا آمد او خبرهای جنگ ایران و عراق را که همیشه رزمندگان ما پیروز می شدند را به اطلاع همه می رساند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ قاسم افشار گوینده و مجری تلویزیون  را درسایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

قـــاســم افـــشـــار که از سالــ‌های اول انـــقلـــاب، گوینـــدگی در بخش های خبـری رادیو و تلویزیون را بر عهده داشــت و در بحــبوحه سال های دفـاع مقدس با صدایی حمــاسی بارهـــا اخــبــار مربوط به پیـروزی های رزمنـــدگـان اسلــام را به اطلـــاع هموطنان رسـانــده بود، بامــداد امـروز بر اثـــر ایـست قلبــی دار فانـــی را وداع گفت.

قاســم افـــشار از اسـتــادان گوینـــدگــی و فن بیــان بود و صدای مانـدگار او هرگز از ذهن مخــاطـبـــان رادیو و تلویزیون حذف نخواهـــد شد.

افشار دوشنبــه ۱۳ آبـــان ماه ۱۳۳۰ در تهـران به دنیا آمد. تحصـیلات ابتدایی و متوسطـه را در تهران و قصرشـیـــرین طی کرد. سپـــس برای ادامه تحـصیل به مدرسه عالـی پارس رفــت و در رشـته روانــشنـاسی ادامـه تحــصــیــل داد. با وقوع انـقلاب فرهــنـگی تحصــیـلات دانـــشـگاهـــی او نیـــمهـــ‌ـــتمـــام مانــد؛ ولی بعـد از بازگشایـــی دانشگـاهـ‌هــا کارشناسی روانشنـاسی را از دانــشــگــاه علـــامه طبـاطبایـــی دریــافت کرد. او سپس کارشناســـی ارشد خود را در همـیـــن رشتــه از دانشـــگـــاه آزاد اسلــامـی اخذ کرد.

او از کودکـــی و دوران مدرسه به اجـرای برنامـــه علـاقه داشـت و در دوره دبــیرستـــان ایــن علــاقــه به سمت گوینـــدگــی خبـر کشـــیــده شد. وی علاوه بر گویندگــی اخـبار صدا و سیما، به عنوان کارشـــناس ارشــد با سازمـان پژوهش‌هـــای علمــی نیز همکــاری میـ‌ـکرده‌ اســت.

مرگ قاسم افشار گوینده و مجری تلویزیون

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.