مرگ و زخمی شدن 5 نفر در اثر تصادف یک خودرو پراید در چالوس

یک خودرو پراید پنجشنبه شب با کوه در چالوس برخورد نموده و 5 نفر کشته و مصدوم شدند این راننده 38 سال سن داشت در به طرف چالوس شبانه در حال رانندگی بود که با انحراف به چپ باعث شد خودروی پراید با کوه برخورد نموده و کشته شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ و زخمی شدن 5 نفر در اثر تصادف یک خودرو پراید در چالوس  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: رئیس مرکــز فوریت های پزشـکی و اورژانــس البــرز گفت:حادثــه برخورد خودرو پرایـــد با کوه در جاده چالوس یک فوتی و چهار مصـــدوم بر جا گذاشت.ژ

مهرداد بابـــایـی اظـــهـــار کرد:حادثـه تصادف شدید ماشین سواری پرایـد با کوه که در ساعـت 20:5 شب گذشـتـه پنجشــنـبه 17 خرداد ماه در محل جاده چالوس منـطـــقه حســنــکدر رخ داده بود به اورژانس 115 الـــبرز اعـلام شد.

وی ادامـــه داد:فورا 3 دسـتــگاه آمبولانــس در محــل تصــادف حضور یافتــنــد، ولی سانحـــه تصادف به قدری شدیـد بود که اقدامــات درمــانی برای بازگـــردانـــدن راننده خودروی سواری پرایـــد که مردی 38 ساله بود موثر واقـع نشد و متـــاســفانه وی جان خود را از دســت داد.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانـــس الــبرز افزود:ایــن خودرو 4 سرنشـیــن دیــگـر از جمـــلـــه زن 29 سالـــه، مرد 25 ساله و دو کودک دختر و پسـر 4 و 6 سالـــه داشت که آن ها نیز دچـــار صدمــات شدیـــد شده بودنـد.

بابایی یادآور شد:تکـــنـســین های اعزامی پس از انـجـــام خدمــات درمانـی پیـــش بیـــمــارســتانــی، هر 4 مصدوم را به بیـــمـــارســتـــان شهـــیـــد مدنـــی کرج منـــتـــقل کردنـد.

وی تصـــریـح کرد:جســد متوفی تحویل عوامـل انــتظـامی حاضر در صحـنه شد.

مرگ و زخمی شدن 5 نفر در اثر تصادف یک خودرو پراید در چالوس + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.