مرگ پدر رضا یزدانی خواننده، نوازنده، آهنگساز

رضا یزدانی متولد سال 1352 پدرش را از دست داد و پستی در اینستاگرام منتشر نموده و به همه دوستدارانش اعلام نموده که پدرش فوت نموده است و از طرف بازیگران و هوادارانش پیام های تسلیت زیادی دریافت نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ پدر رضا یزدانی خواننده، نوازنده، آهنگساز را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: رضــا یزدانــی متولد ‎۲۴ مهر ۱۳۵۲ خواننده، نوازنـده، آهـــنـــگسـاز و هنرپـــیـــشـه اهـل تهـران است. او از نوجوانی موسیـقی کار میـــ‌کنــد. تخصـّــص او در نواختــن گیــتار بهـ‌ویژه گیـــتار الــکتــریـک اســـت. اشــعــار ترانهـــ‌های انتــخـــابـی او بطور عمده درون‌ــمایهـــٔ اجـتماعی و نوستـــالژیـــک دارند.

سایت دانستن این ضایـــعــه را به خانواده محــترم یزدانـــی و رضـــا یزدانـی خواننــده کشورمان تسلیت عرض می کنیم و برای بازمانــدگان آرزوی صبر داریـم.

رضـا یزدانی خوانــنـــده سبـــک راک موسیـــقـــی کشورمان عزادار شد. ایــن خوانـــنده جوان در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست .

صفحـه ایــنســتـــاگـرام پســتـی منــتـــشـر شد و در کامـنت های ایــن پست هوادارن رضـا یزدانی درگذشـــت پدرش را تسـلیت گفـتـــند و بهـار ارجمند نیـــز با انتــشــار پســـتــی به رضا یزدانــی تسـلـــیـــت گفـت.
رضا یزدانـــی عزادار شد

رضا یزدانــی صفـحه اینــستـــاگرامـــش را با انتــشار خبـــر درگــذشـت پدرش به روز کرد و نوشت :پدر رفــت …. پدر آسـمـــانی شد …..

بـــهـار ارجمــند با انتــشـــار این پست در اینــســـتاگرامــش به رضا یزدانــی تسـلـــیـــت گفت و نوشت :رضـای عزیـز… این داغ هرگز خاموش نمیـــشه…
امـا بی شک نگاه و دعـای خیـرپدر مهـــربــانـــت از آسـمـــانـــها همواره پشــت و پنــاهـــت خواهــد بود…
جایـشان سبــز و روحشـــان غرق آرامــش و نور…

پــژمـان بازغـــی با انــتـشار این پســـت به رضــا یزدانـــی تسلیــت گفت و نوشت :دوست خوبم رضـایـزدانی درسوگ پدر نشـست….
به رضـــاوخانواده محـــترمشون تســـلـــیـت عرض میـــکــنـم وبرایـــشان آرزوی صبردارم….

اردیـبـهـــشت ماه سال 95 بود که رضــا یزدانـــی در صفـحه ایــنــســـتـاگـرام خود عکــسی از دوران کودکی اش منــتــشـــر کرد و از آرزوی پدرش برای دکــتـــر شدنــش نوشت:«در آغوش پدر…. پدرم دکتـــر یزدانی، همیشه دوست داشـــت مثـــل خودش پزشک بشم … اما وقتی عشقو علاقه وصف ناشـدنـــیمو به موسیـــقـــی دید.. از هیچ حمـــایـــتـی دریغ نکـرد… مثـل یه کوه میشـه بهـــش تکــیه داد…امـیــدوارم همـــیشــه سلامـت باشـه و سایـــش بالـــای سرم…»

عکسی از کودکی رضا یزدانی در آغوش پدرش

مرگ پدر رضا یزدانی خواننده، نوازنده، آهنگساز

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.