مریم معصومی با مانتو جلوباز موهای کوتاه و آرایش صورت جذاب + بیوگرافی

مریم معصومی

مریم معصومی بازیگر مشهور و محبوب این روزهای سینما است که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید به کنسرت آقای محسن یگانه رفت و بعد از کنسرت نیز با محسن جان عکس یادگاری گرفته اند .

به گزارش دانستن در این تصویر هم مشخص است لباس و مدل آرایش مو و صورت خانم معصومی مانند همیشه جذاب و زیباست .

مانتوی جلوباز اما بلند او در کنار پیراهن و شلوار با رنگ ست شده و موهای کوتاه اما مرتب و آرایش نه چندان غلیظ صورت جذابیت این بازیگر را حفظ کرده است .

و اما گوش ها ! گوشها باید بیرون باشد تا ثابت شود خانم معصومی گوش دارد ! و کفش پاشنه بلندی برای ایشان که قد به نسبت بلندی دارند .

نام: مریم نام خانوادگی: معصومی  تاریخ تولد:۲۴ اسفندماه ۱۳۶۵  تحصیلات: لیسانس علوم سیاسی  فعالیت : بازیگر

مریم معصومی در اسفندماه سال ۱۳۶۵ متولد شد، او فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و همچنین عکاسی میباشد.

دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارد. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد است. با برادر بزرگتر مجرد خیلی صمیمی ست و مشوق اصلی او در کارهایش ایشان هستند.

پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار هستند. یک برادرش فارغالتحصیل برق، یک برادرش دیپلمه، یک خواهرش فارغ التحصیل حسابداری و خواهر دیگرش فارغ التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند.

 

او دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاسهای استاد سمندریان گذرانده و با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد. به گزارش دانستن مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده کار بعدیش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود.

 

اخلاقتو خوب کن عنوان فیلمی است در ژانر کمدی اجتماعی، به تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و کارگردانی سید مسعود اطیابی. فیلمنامهٔ این فیلم را رضا مقصودی نوشته است. اخلاقتو خوب کن در سال ۱۳۹۱ اکران شد.

 

 

فرشته ای وظیفه دارد که آدم ها را به دنیایی دیگر بفرستد، اما در یک مورد دچار اشتباه می شود و دو نفر که به آن دنیا فرستاده، برگشت می خورند.به گزارش دانستن در حالی که این دو برای انجام مأموریتی به این دنیا بازگشته اند.

 

و بالاخره کاری که با آن درخشید و شناخته شد سریال طنز سه دنگ سه دنگ بود. سه دونگ، سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو است که در رمضان ۱۳۹۱ از شبکه تهران پخش شد. این مجموعه محصول ۱۳۹۱-۱۳۸۹ است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.