عکس مسیح و ارش ای پی در خارج از ایران + بیوگرافی مسیح و ارش ای پی

مسیح و ارش ای پی دو خواننده خوش صدا و پرطرفدار داخل ایران می باشند این دو خواننده  جوان در عرصه موسیقی بسیار موفق ظاهر شده اند برادر مسیح نیز نوازنده می باشد این دو خواننده با هم همیشه می خوانند و یک آهنگ بسیار زیبا دارند به نام بیا بازم که این آهنگ باعث شد این دو خواننده در این معروف شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس مسیح و ارش ای پی در خارج از ایران + بیوگرافی مسیح و ارش ای پی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مسـیح و آرش دو خواننــده پاپ و موفق کشورمان می باشـند .آرش عدل پرور زاده 21 مرداد سال 1369 در تهران اســـت. مســیح زاده 20 ازردیــبــهـــشـــت سال 1367 در شهـر تهــران اســت.

مسیـح و آرش AP دو خوانـــنده ی جوان و مشـــهور کشورمان متولد تهران هستـند که از نوجوانـــی به خارج از کشور رفته و همانجـــا تحـصــیـــلـــات در رشــتـــه آهــنــگسازی داشتنـــد و انواع ساز ها و سبـک های جدیـــد آواز و خوانـندگی را در کنــار استادان فرا گرفــتــنـد و بعــد از چنــد سال دوباره به ایـران بازگـــشــتنــد. مســـیح هم خیـلـــی زود و از سن 16 سالـــگـــی وارد عرصه موسقی شد. او به همراه آرش به ترانه سرایـــی و آهـــنــگســازی مشغول شد. او هم مانـنـــد برادرش موسیـــقــی را نزد اســـتادان بزرگ آموختـه اسـت.

مسیح و آرش دو خواننـــده پاپ و موفق کشورمـــان می باشند

نام کامل مســیــح، مسیـــح عطـاریان اســـت. برادرش مازیــار عطــاریان نوازنده و خواننـده است.

مســـیـــح برادر بزرگتر آرش است و به گفته خود آرش نوشتن را از مســیــح یاد گرفـتـه اســت .معروف تریـــن و پربازدیدتریـــن آهنـگ مسـیـــح و آرش ای پی آهنـگ شنـیـدنـی بیا بازم نام دارد که یکـی از آهنگ های ماندگــار ایـــن دو خوانــنـده شد.

عکـــس مسیح خوانــنده ایرانـــی

مســـیـــح و آرش عدل پرور از سال 1392 تا به امروز،در زمره برتـــریــن صداهای مارکت موسیــقی ایران هستـــند.این دو برادر ترانـــه سرا،ـــخوانـــنـــده و آهـنــگـــساز خوش ذوق ، از اواسـط دهه هشتــاد به صورت جدی وارد ایــن عرصه شدنـــد.

برادران عدل پرور فعـــال در عرصـه موسیــقی و سبـــک R&B هستــنـد که تاکــنون در فضای مجـازی و بدون مجوز قطــعـاتـــی را هم منـتـشر کرده‌انـد. از جملـــه این آهـــنگ‌ـــها میـــ‌توان به «بیــا بازم»، «هنوز همونم»، «خودتو برسون» و «دیوونهــ‌وار» اشــاره کرد که در سال‌هـــای اخیـر از شبــکـــه های مختـلـــف و در فیـلــم های سینمایـی هم بارهـا پخش شدهـ‌ــانــد. ریتـم و بلوز (rhythm & blues) که به طور مخـفف آر_اند_بی (R&B) هم نامـیـده می‌ـشود، گونه‌ــای از موسیقــی اســت که در دهــه‌ـهــای 1940 و 1950 توسط آمـــریـــکـــایـیـــ‌هـــای آفـریـقایـی‌ــتـبـار ابداع شد.

عکس های آرش ای پی

از قطـعه ( دیوونه کن ) که در پایـــیز سال 1395 تحـت لیبــل شرکــت ترانه شرقــی به مدیــریـت محـــســن رجـبــ‌پور و با مجوز وزارت فرهنـــگ و ارشاد اسـلامـــی به بعـد تمـــامــی آهــنگ های منتشـــر شده (تو که نیــســتـــی پیشم ، چه قشـــنگ ، آرومه دل و…) دارای مجوز وزارت ارشــاد می باشـنـد.

مسیـــح از طلـایـــه داران جوان سبـــک های تلفـــیـقی و منفـرد موسیقـــی و از مدرســـیـــن به نام ایــن رشـــتـهو متـــدیـنی حاذق اســت که تحـــصیـــلات خود را در زمیـنــه آهنگســازی اعـــم از (تئو ری موسیقی ، هارمونی ، ساز شنـــاسـی ، ارکـــسـتراسیون) نزد اساتیدی چون جمشـیـد اســـمــاعـیل زاده ، محـــسـن الـهـامیـــان ، دکتـــر ایمـان فرهودی ، دکـتر براشنـــیــکوف به پایــان رســـانیده وی همـچنین به ایــن مقــال بسنـده نکــرد و در زمــیــنه بافـت شنـاسـی موسیـــقـــی در حوزه شرق و غرب ، تبار شناسـی ادبـــیــات موسیـقـی و نیز اتنوموزیــکولوژی ، دســت به تحــقیـــقـــات گستــرده ای زده که در ایــن زمینـه ها از محضـر اســاتــیـــد ذکر شده ، بهـره برده وی را به عنوان (AWIP) ، محـقق و مدرس حوزه ادبــیات بیـــن الـمـلــل و عضو شاعر یاری داده که نتــیجــه آن همکـاری آن دودر چنــد پروژه بزرگ فرامرزی با گروه های بین الــمـــلـلی به سرپرسـتی اشـــتـــایـــن مارک برگ و یوهان کریـــسلاگ هلــنـــدی می باشد.

مسـیـــح و ارش ای پی در تکیـه محرم

آثار مســیح و ارش ای پی:

بعـد از تو

آروم دل

چه قشنگ

تو که نیـــســـتــی پیـشـــم

غوغا میکـنم

دیوونه کن

بیــا بازم

ریز پیـچید

هنوز همونم

خودتو برسون

به همه بگو

میـرمو

نالوطی

تابـستان

زدی پر

گلی

تو کی بودی

خالی بود دستم

ماه عســل 97

عکــس دوران کودکـــی (سمـت راسـت آرش سمـت چپ مسيح)

مســـیح برادر بزرگــتـر آرش اســـت و به گفتــه خود آرش نوشتــن را از مسـیــح یاد گرفته اسـت

بیوگرافـی مسیـــح و ارش ای پی

آهنــگ ماه عسـل مسـیـــح و ارش ای پی

عکـس های اینـــســـتـاگـرامــی مسیح و ارش ای پی

عکس مسیح و ارش ای پی در خارج از ایران + بیوگرافی مسیح و ارش ای پی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.