مضرات سکس بیش از اندازه برای زنان و دختران

سکس اگر بیش از اندازه باشد و دفعات آن بسیار شود به واژن دختران و زنان آسیب جدی وارد شده و باعث میشود پارگی رحم و واژن پیدا نمایند و زنان نباید زیاد نزدیکی نمایند و سکس بیش از حد برای دختران و زنان از جلو ضرر دارد مضرات سکس و نزدیکی مداوم با مردان بیشتر باعث عفونت در ناحیه تناسلی زنان می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مضرات سکس بیش از اندازه برای زنان و دختران را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ضررهای سکس برای خانم ها
مهم ترین مورد ای که هر خانمی بایستی بداند فواید و مضرات ارتباط جنسی و سکس است که در‌این بخش می‌خوانید :

به گزارش سایت مجله دانستن : سکس یا این که ارتباط جنسی یکی مهم‌ترین نیاز های آدم ها است که بخش مهمی از معاش انسانها را در بر می گیرد البته این مورد فواید و ضررهایی را هم به‌دنبال داراست فواید ارتباط جنسی را پیش از این در خبرنامه مراحم منتشر کردیم البته اکنون به سراغ ضرر و زیان های سکس یا این که ارتباط جنسی برای زنان می‌رویم به دنبال با نازوب همراه باشید .

ضررهای ارتباط جنسی برای زنان

کلیه ما موافقیم که ارتباط جنسی یکی شناخته ترین پدیده ها برای آدم است . با این وجود , گهگاه مشغول مسائلی می شویم که حتما برای ما شگفت انگیز است .

حرف مان در رابطه اشتباهاتی که حین ارتباط داریم نیست , در رابطه جراحاتی است که درین حین احتمال دارد تولید شود . ما این مسائل را با تنی چند از متخصص ها رتبه یک زنان برای یافت کردن صدمات ناشی از ارتباط جنسی که بیشتر متداول است و طرز برخورد با آنها درصورتی که که برایتان رخداد بیافتد , مطرح کرده ایم ( سطح اولیه : نترسید ) .

پاره شدن واژن

این مسائل ممکن است مرسوم ترین جراحت جنسی در حوالی شما باشد . هنگامی متوجه این مسائل خواهید شد که خون‌ریزی داشته باشید یا این که قربت حقیقتا و حقیقتا دردناک شود .

راه‌حل :

علت پارگی واژن این است که‌این نصیب بدنتان خیلی کم آب است . این مسائل حقیقتا چاره معمولی ای داراست . مطمئن گردید قبلی از دخول به میزان کافی از روان ساز استفاده کرده باشید .

به گفته پزشک معالج دبی هربنیک ( Debby Herbenick ) محقق دانش گاه ایندیانا و مولف Sex Made Easy , این مسائل به‌این مفهوم است که ارتباط جنسی آهسته تری داشته باشید , یا این که از روان ساز استفاده نمایید . در حالتی که این امور را انجام دادید البته گشوده نیز به صورت منظم در گیر پارگی واژن می‌شوید به پزشکتان مراجعه نمایید تا برایتان آنتی بیوتیک دلخواه تجویز نماید .

اکثر وقت ها پارگی های واژن کوچک بوده و خویش به خویش بهبود پیدا می نمایند , اما در شرایطی که پارگی بزرگتر باشد یا این که خون‌ریزی ادامه داشته باشد بایستی زیر حفظ های بهداشتی قرار بگیرید .

 

چیزی در آن فضاگیر نموده است

معمولا دو مورد معمول می باشد , شی ءها فرنگی , نظیر احتمال از ذهن بردن تامپون ( اتفاقی است که می افتد ) و یا این که گیر کردن کاندوم . که هر دوی این ها شیء فرنگی به اکانت می‌آیند .

 

راه‌حل :

با کشیدن یک نفس عمیق آغاز فرمائید و وحشت زده نشوید . این اتفاقات پیش می‌آید و مطمئن باشید که میتوانید خارجشان فرمائید . شایسته ترین استراتژی این است که ۱۰ – ۱۵ دقیقه پس از ارتباط جنسی حوصله نمائید . این زمان برای برگشتن واژن تان به موقعیت معمولی واجب است و در‌این‌حالت‌ دسترسی به جسم فرنگی زیاد راحت خیس از هنگامی است که به خاطر ارتباط جنسی اندامتان آکنده از خون و حجیم شده‌است .

حال یک نفس عمیق بکشید , بدنتان را شل فرمایید و دو انگشت خویش را چهت نیل به جسم فرنگی در واژن ببرید . در صورتیکه نتوانستید به پزشکتان مراجعه‌کنید , آن‌ها به راحتی میتوانند این عمل را برایتان انجام دهند .

کبودی یا این که ضخم بعد از ارتباط جنسی بر روی یک تراز وحشتناک

شما در پی ماجراجویی تازه می باشید خیر چسبیدن به تشک! ساخت ارتباط بر روی یک تراز وحشتناک می‌تواند باعث کبودی یا این که ضخم بر اثر مالش روی پوستتان بعد از ارتباط جنسی شود .

چاره :

به گفته دکتر معالج جنیفر وایدر ( Jennifer Wider ) کارشناس تندرست زنان , حوزه‌ آلوده و کثیف را با آب سرد و صابون ضد باکتری بشویید . در‌حالتی که پوست حقیقتا مصدوم باشد , برای مثال حقیقتا خراشیده شده باشد یا این که صرفا یک مرحله قرمز‌رنگ بزرگ رشد ساخت شده باشد , با ضد عفونی کننده آن را پاک کرده و گذشته از قرار دادن پانسمان روی آن از یک کرم آنتی باکتریال استفاده نمائید .

اما شایسته ترین سفارش پیشگیری از آن است , در حالتی که یک ارتباط جنسی بر روی یک مرحله وحشتناک دارید حتما از یک زیرانداز قابل انعطاف برای خویش استفاده فرمائید . صرفا مطئن گردید که رشد ملافه ای جهت اطمینان استفاده فرمایید که زیراندازتان در صورت قابلیت و امکان آلوده و کثیف نشود .

زخمی شدن مقعد

احتمال دارد از اشخاصی باشید که از پوزیشن های جنسی مطلوب مانند دختر گاوچران معکوس یا این که هر چیز دیگری استفاده می‌کنید . البته نکته حائض اهمیت در‌این پوزیشن ها با وجود مهارت ایجاد جراحت است.

راه حل :
خودتان را به خاطر انجام این حرکات باله نظیر در اتاق خواب تحسین فرمائید . خب اکنون زمان در دست گرفتن جراحت های احتمالی است . یک کیسه یخ در نصیب پایینی پشت تان قرار دهید , تا التهاب ساخت شده رفع شود . بعداز فروکش التهاب از یک کیسه آب گرم برای التیام عضله ها استفاده فرمایید . در غایت یک ایبوپروفن بخورید و یکسری ساعت استراحت نمائید .

عفونت مخمری

بیشتر زنانی که عفونت مخمری دارا‌هستند , یا این که از ارتباط جنسی دهانی گرفته اند یا این که از ارتباط جنسی با شخصی که آلت تناسلی اش را با آب دهن تر نموده باشد .
چاره : برای استارت مطمئن گردید که آلت جنسی شخص پیشین از دخول تماما منزه است . چه بسا در صورتی نیاز است بعداز پیش نوازی اورا به خزینه بفرسید , حتما این عمل را انجام دهید .

در‌صورتی‌که بیشتر از چهار توشه در 1سال مبتلا عفونت مخمری شدید یعنی شاید مستعد ابتلا به آن باشید , پس خوب تر است با پزشکتان مشاوره کرده و رویه حلی حیاتی برای رفع آن پیدا نمایید .

عفونت مجاری ادراری

هر هر کس تا به درحال حاضر به‌این عفونت در گیر شده باشد , می داند که حقیقتا دردناک است و متاسفانه علت بخش اعظمی از این عفونت ها ارتباط جنسی دوچندان است .

راه‌حل :

شایسته ترین فعالیت این است که مدام مطمئن گردید به مقدار کافی روان کننده دارید , چه استفاده از لوبریکانت باشد یا این که بر اثر تحریک کافی یا مطمئن گردید همسرتان خیلی زود یا این که خیلی وحشتناک دخول نداشته باشد . این عمل از تولید پارگی واژن و التهاب آن که سبب ساز به عفونت مجاری ادراری میگردد , جلوگیری می نماید .

راه‌حل دیگر :

پیشین و پس از ارتباط جنسی به توالت بروید . این فعالیت نیز از ابتلا به عفونت مجاری ادراری در اثر چسبیدن باکتری ها به اطراف اندام تان جلوگیری می نماید . و درنهایت در شرایطی که میدانید که مستعد ابتلا به عفونت ادراری می‌باشید , به صورت منظم از عصاره کرنبری استفاده نمائید , این عمل از چسبیدن باکتری ها به دیواره مثانه جلوگیری می نماید .

 

مضرات سکس بیش از اندازه برای زنان و دختران

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.