معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در سال 2017

این روز ها خودروهای هیبریدی نُقل مجلس انجمن‌های اتومبیل می باشند , ولی دربین همه خودروهای هیبریدی که سلاطین خودروسازی راهی بازار کرده‌اند محصولاتی را می‌توان یافت که از سایر خوب تر به لحاظ می‌رسند . از سوی دیگر تجربه نشان داده برخی از خودروهای هیبریدی جان دار در بازار نتوانسته‌اند انتظار مشتریان را برآورده نمایند , به همین بهانه به‌دنبال نگاهی به شایسته ترین خودروهای هیبریدی 2017 خوا هیم داشت و به خودروهایی که خوبتر است از خرید آن ها صرف لحاظ نمائید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در سال 2017 را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : ترقی فناوری سبب ساز شده‌است تا خودروهای هیبریدی روز‌به‌روز کارآمدتر شده و برعلیه خودروهای بنزینی قد دانش نمایند . این پیش‌آمد سبب ساز ارتقاء تقاضا برای خودروهای هیبریدی شده‌است البته برای گزینش خودروهای هیبریدی هم بایستی وسواس متعددی به خرج دهید . به همین علت در پی به برگزیدگان خودروهای هیبریدی در سال 2017 نگاهی خوا هیم داشت :

تویوتا یاریس هیبریدی

به جثارت می‌توان اظهار کرد تویوتا یکی‌از پرتلاش‌ترین برند‌ها در مورد ساخت خودروهای هیبریدی است , برای ثابت این گفته می‌توان به تویوتا پریوس هیبریدی اشاره نمود . در‌حالتی که از هواداران مارک تویوتا باشید حتماً به نیکی می دانید که خانواده خودروهای پریوس تویوتا در منزلت محصول ها لوکس این موسسه قرار دارا هستند , در سود در‌صورتی‌که نمی‌توانید از مارک تویوتا دل بکنید و به اندیشه خرید خودروی هیبریدی میباشید , به شما تویوتا یاریس هیبریدی را توصیه میکنیم .

این ماشین چالاکی و کارآمدی دوچندان بالایی دارااست . تویوتا یاریس هیبریدی از امکانات مناسبی برخوردار‌است و باطن این ماشین فضای قابل قبولی برای سرنشینان درنظرگرفته شده , دیدنی است بدانید تویوتا یاریس به تنهایی توانسته است چیزی حدود 40 درصد از فروش خودروهای هیبریدی اروپا را در اختیار بگیرد .

میتسوبیشی آوت‌لندر PHEV

با خودرویی طرف هستیم که توانسته است در بازار بریتانیا فروش چشمگیری داشته باشد , یک کدام از عوارض محبوبیت میتسوبیشی آوت‌لندر PHEV را می‌توان در شاسی‌بلند بودن این ماشین دانست . از سوی دیگر این اتومبیل از سیستم‌ اتصال برقی دوگانه‌سوز ( Plug in hybrid ) , فایده گرفته است و به حیث بها هم در منزلت خودروهای خوش‌قیمت هیبریدی بازار جای‌دارد .

مرسدس C300h

با خودروی هیبریدی طرف هستیم که کمترین میزان دی‌اکسید کربن را در هوا منتشر می کند . از سمت دیگر آزمایش‌هایی که بر روی مرسدس C300h صورت گرفته , اثبات نموده است که‌این ماشین چالاکی فراوان مناسبی در جاده‌ها داراست . همگی این موردها دست‌به‌دست نیز داده‌اند تا مرسدس C300h در فهرست شایسته ترین خودروهای هیبریدی 2017 قرار بگیرد .

ب‌ام‌و i8

در‌این نصیب از فهرست شایسته ترین خودروهای هیبریدی 2017 به خودرویی رسیدیم که در کنار عملکرد , تجربه مضاعف لذت جزء رانندگی را هم در اختیار راننده قرار میدهد . ب‌ام‌و i8 , عملاً‌ یک خودروی اسپرت هیبریدی با سعی زیاد بالا به حساب می آید که از فناوری‌های فراوان پیشرفته‌ای استفاده گرفته است تا سرعت بالایی را در اختیار راننده قرار دهد . این اتومبیل آلودگی دوچندان مقداری را هم ایجاد میکند . علاقه‌مندان دوآتشه خودروهای هیبریدی , ب‌ام‌و i8 را جایگزین قابل قبولی برای پورشه 911 و آئودی R8 میدانند .

ولوو XC90 T8

ولوو در پباده سازی این خودروی هیبریدی خلاقیت به خرج داده و یک موتور 2 . 0 لیتری بنزینی حاذق را با موتور الکتریکی ادغام نموده است تا ولوو XC90 T8 صرفا اندازه 49g/km دی‌اکسید کربن در طی مسافتی حدود 43 کیلومتر با انرژی الکتریکی منتشر نماید . از سوی دیگر ولوو در پباده سازی خودروی XC90 T8 چیزی کم نگذاشته است و این ماشین هم همانند بقیه محصول ها خانواده XC90 ولوو از پباده سازی شیک و زیبایی استفاده گرفته است . دیدنی است بدانید ولوو XC90 T8 تحت عنوان یکی‌از کم خودروهای هیبریدی در بازار شناخته می گردد که برای هفت نفر سرنشین , صندلی داراست . در کنار کلیه تعریف‌هایی که از ولوو XC90 T8 کردیم بایستی بدین نکته هم اشاره کنیم که‌این خودروی هیبریدی بها گزافی دارااست .

فولکس واگن گلف GTE

انصافا می بایست اعتراف کرد که فولکس واگن گلف GTE راحتی نوع بنزینی فولکس واگن گلف GTI را ندارد البته این اتومبیل به نظر سرعت چیزی کم نمی‌آورد . به نظر آلودگی هم این اتومبیل صرفا 39g/mk گاز دی‌اکسید کربن منتشر میکند . فولکس واگن گلف GTE می تواند فارغ از یاری تصاحب کردن از موتور بنزینی خویش مسافتی مساوی 49 کیلومتر را طی نماید .

بی‌ام‌و ‌i3

بی‌ام‌و در ساخت بی‌ام‌و آ‌ی‌3 از الیاف زیاد سبک کربن و آلومینیوم استفاده نموده است , این فرمان منجر جبران وزن باتری‌های درنظرگرفته شده در باطن بی‌ام‌وی ‌i3 شده‌است و در فیض این اتومبیل در دست گرفتن بیشتری را دردر فیض این اتومبیل در دست گرفتن بیشتری را در اختیار راننده قرار می دهد . در بی‌ام‌و i3 با موتور به طور کامل الکتریکی طرف هستیم که مسافتی برابر با 200 کیلومتر را طی میکند , قابل ذکر است که درین ماشین یک موتور دو سیلندر بنزینی هم درنظرگرفته شده تا در صورت خالی شدن شارژ باتری بتواند به مسیر خویش ادامه دهد .

تویوتا پریوس

تویوتا با معرفی جدیدترین نوع تویوتا پریوس جای خویش را میان شایسته ترین برند‌های خالق خودروهای هیبریدی قفل و بست کرد . جدیدترین گونه تویوتا پریوس نسبت به مدل‌های گذشته این اتومبیل مصرف بنزین کمتری داراست و درون این ماشین مضاعف جادار و خوشگل پباده سازی شده‌است . از سمت دیگر جدیدترین گونه تویوتا پریوس تجربه بهتری از رانندگی را هم در اختیار راننده قرار می دهد .

آئودی A3 e – tron

نوع بنزینی آئودی A3 توانست در سال 2013 تحت عنوان یکی‌از شایسته ترین خودروهای بازار از حیث کارشناسان صنعت اتومبیل شناخته شود . آئودی A3 e – tron از موتوری با سیستم اتصال برقی دوگانه‌سوز منفعت گرفته و این فرمان سبب ساز شده‌است تا نسبت به دسته معمولی آئودی A3 بها گران‌تری داشته باشد البته آئودی A3 e – tron نسبت به بقیه خودروهای سطح اولیه هیبریدی حاضر در بازار بها خیلی گزافی ندارد . به نظر پباده سازی هم می‌توان ذکر کرد آئودی A3 e – tron شباهت‌هایی با فولکس واگن گلف GTE داراست , البته باطن آئودی A3 e – tron زیباتر پباده سازی شده و انصافا می بایست ذکر کرد رانندگی این اتومبیل هم راحت‌تر است .

فولکس‌واگن پاسات GTE

در فولکس‌واگن پاسات GTE با خودرویی طرف هستیم که برای مصارف روزمره تشکیل‌شده و در طول استفاده از این اتومبیل هیچ گاه شم نمی کنید با یک خودروی هیبریدی طرف می‌باشید . فولکس واگن پاسات GTE به راحتی قادر است با یک باک مسافتی حدود هشتصد کیلومتر را طی نماید , باتری‌های الکتریکی درنظرگرفته شده در‌این ماشین هم قدرتمند تامین انرژی برای طی مسافتی حدود 50 کیلومتر می باشند . براین اساس روی موتور الکتریکی فولکس‌واگن پاسات GTE برای انجام شغل های روزمره به خیر و خوبی میتوانید اکانت گشوده فرمایید . از سمت دیگر پباده سازی داخلی این اتومبیل هم دست‌کمی از دیگر خودروهای پاسات فولکس‌واگن ندارد , باطن این اتومبیل به اندازه‌ کافی جا برای نشستن 5 سرنشین دارااست و میزان قابل توجهی از اسباب و اثاث را می‌توان درین ماشین جا بخشید .

همان‌گونه که در بالا نیز اشاره کردیم در‌این مقاله به شایسته ترین خودروهای هیبریدی 2017 اشاره میکنیم , به دنبال نیز گفتیم خوبتر است بدور بعضا از خودروهای هیبریدی که در سال 2017 راهی بازار شده‌اند را خط بکشید به همین علت درپی به خودروهای هیبریدی که خوب تر است از خرید آنان صرف حیث نمایید اشاره خوا‌هیم کرد .

 

اینفینیتی Q50 هیبریدی

اینفینیتی در پباده سازی نوع هیبریدی خودروی Q50 خویش به کارآیی این ماشین اهمیت بیشتری نسبت به بازده داده است و در سود با خودرویی طرف هستیم که سرعت زیاد سریعی داراست ولی رانندگی با این ماشین به دل راننده نمی‌نشیند . به نظر بها هم اینفینیتی Q50 هیبریدی یارای رقابت با بقیه خودروهای هیبریدی 2017 بازار را ندارد .

پورشه کاین اس E – Hybrid

ویژگی ها این اتومبیل بر روی صفحه حیث علاقه مندان خودروهای هیبریدی را به خیر جلب می نماید البته وقتی که پشت امر پورشه کاین اس E – Hybrid بنشینید رانندگی این ماشین به دل شما نخواهد نشست , از سمت دیگر روی مصرف کم این ماشین هم نمی توان اکانت چندانی گشوده کرد .

 

در اینجا به پایان فهرست شایسته ترین خودروهای هیبریدی 2017 رسیدیم , سفارش میکنیم در‌حالتی که شما نیز از هواداران دوآتشه خودروهای هیبریدی می‌باشید و نظری در این مورد دارید , ما و بقیه یوزرها را از بینش خویش در نصیب ایده ها با خبر سازید .

 

معرفی بهترین خودروهای هیبریدی در سال 2017

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.