معرفی هتل های لوکس در شمال ایران برای اقامت

هتل های که در شمال ایران قرار دارند به دلیل مجلل بودن و شیک بودن بسیار زیبا می باشند بسیاری از مسافران دوست دارند ر این هتل ها در مسافرت اقامت داشته باشنداقامت در این هتل ها برای مسافرین بسیار لذت بخش خواهد بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر معرفی هتل های لوکس در شمال ایران برای اقامت را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: هـــمه چیز شمــال به دل می نشیـــنـــد، از طبـیـــعتـش گرفـــته تا بازارهـــا و غذاهـــا و مردم و حتـی هتل‌هایش. ممکــن است بگوییــد چرا باید هتـل برویم تا وقتی ویلا هســـت. امـا در شمـــال هتـــلــ‌ـــهایی وجود دارند که امـکـــانـاتی فراتــر از یک ویلا را در اختیـــارتان قرار می‌ـــدهــنــد و خودشان می‌ــتواننـد یک جاذبه توریـــســتی باشــنــد.

از ایــن گذشته باتوجه به ایـــنـکـــه در برخی از مواقـــع سال مثل تابسـتان و نوروز، تعداد مسافران شمـال گاهی از مرز یک میـلــیون نفــر می‌ــگـــذرد، همـــیـشه نمـیـ‌ـتوان روی گرفـتن خانه و ویلـا حســاب کرد و بایـــد راه هتــل را در پیــش گرفــت. برخـی هم دوست دارنـد روزهــای ویژه زنـدگـیـ‌ـشــان مثل ماه عسل یا تولد عزیزی را در یک هتـل خاص بگـذراننـــد. به ایــن دلایــل ما در ایــنــجـــا تعـــدادی از بهــتـرین هتلــ‌ـــهـای شمــال ایـــران را معــرفی کرده‌ــایـم.

هتـــل پارسیـــان خزر چالوس

هتل پارسیـــان که قدیـــمــ‌ها اسمــش هایـت بوده، نزدیـک ۵۰ سالش است و وقتــی در هتل قدم میـــ‌ـــزنید متوجه اصــالـــش هم میـ‌شوید، چون بعـــضـی قسمـــتـــ‌ـــهـــا مثــل رستوران را به حال سابـقش گذاشــتــه‌ـــانــد. در سایـت هتل پارسیان خزر نوشتـــه : نمـــایـی منـحـصـــر به فرد از جنگل و دریا با هم و باید به آن باشـــکوه و حیـــرت آور را هم اضـافــه کرد. ۱۷۴ اتاق هتــل، در بال غربـــی و شرقـی اش قرار گرفــتـه اند و اتاق های بال غربـــی نونوار تر از بال شرقـــی اند. در تراس اتــاقها که بایـستیــد دریا و موج‌ـهــایـــش خودنمــایـــی میـ‌کـــنــد و هروقت که بخواهیـد میـــ‌توانــید در کنار دریـــا باشـید ، با دوچرخـه دوری در اطـــراف هتل بزنید و ۵ دقـیـــقه که با ماشـین از هتــل دور شوید به تلـــه کابـــین نمــک آبـــرود برسید.

امــکانات هتـــل پارسیـــان خزر چالوس: ساحـــل و پلـــاژ اخـتـصـاصـی همـراه با تفـــریحـ‌های آبــی شامــل قایـــق موتوری، پدالو، چتر پاراسل، جت اســکـــی و …، سالن کنـــفـرانـس، خشک شویی، پیسـت دوچرخه سواری ساحلـی، ۳ رستوران، کافی شاپ، مجـــموعه ورزشــی شامل اسـتـخــر روباز (قابــل اســـتـــفاده در تابـســـتــان)، سونا و جکوزی، مسـیـــر پیاده روی، پارک کودکـان، گیـــم نت و تالـــارهـــای چنــد منظوره.

قیمـــت : اتــاق یک تخته رو به جنــگـل شبـی ۳۶۰ هزار تومان

۷۰۰ متـــر ارتفــاع از سطـــح دریـــا و مانــدن در کلـــبــه‌ـــهای جنــگـــلی که برای رســـیدن به آنــهــا باید سوار تلـــهــ‌ـکــابــین شوید و وقتــی روی تراس بایــســـتـــیــد، دریـا و آســـمـــان یکـــی شده‌ــانـــد، هتــل بام سبـز رامسر را جزو جذاب‌ـتــریــن هتـلــ‌هــای ایــران قرار میـ‌ـــدهــد. هتــل بام سبز دو سایـــت دارد. در سایـت شمالی‌ــاش کلبــه‌ــها و سوئیتـ‌هــا قرار گرفـــتــهـــ‌ــانـــد و در سایت پاییـنـی رستوران و چنــدیــن کافـــه و مجـــموعه تفـــریـحــی و واحــدهــای تجــاری جا خوش کرده‌اند. شمـا بســته به سلـــیــقـــهـــ‌تان میـ‌ـتوانیــد مانـــدن در اتاق‌های متـــنوع را انتـخــاب و برای رفت و آمـــد بیــن کلـبـــهــ‌ـــهـا و ساختــمان اصـــلـــی روی ماشـــینـــ‌هــای محوطه حساب کنـید.

امــکانات هتـل بام سبـز رامســر: شهربـازی، رسـتورانـــ‌ و کافـی‌ـشـــاپ، جت اســکـی، قایق سواری، موج سواری و ماســاژ

قیـمت: سوئیت یک خوابـه دو تخته ۳۵۰ هزار تومان

هتل سالار دره ساری

تلـفیــق رودخــانــه و جنگـل در کنار یک هتـــل تصویری خواستنی را میــ‌ــســـازد و هتل سالـاردره با وجود این ویژگـی یکـــی از بهتــریـــن هتــل‌ــهـای شمال ایــران به حســاب میـ‌ـآیـد. ۲ هکتــار فضـای سبـز و چشم‌ــانداز اتـاق‌هـای هتل به ایــن فضا باعث میـ‌شود هر وقت پنجره اتـــاق‌تــان را باز کنیــد، تازگی و بوی چوب و زمــیـــن باران خورده نصـــیــبــتان شود. هتل سالـارده در ۱۲ کیلومتــری جنوب ساری قرار گرفـته.

امکانات هتــل سالاردره ساری: سفــره خانـــه سنــتــی، اتــاق بازی، رســـتوران و سالـن همایـش با امـــکانات تصویربرداری، اســـتـخـر و سونا، سرویس به مرکز شهـــر

قیمـــت : اتاق یک تخــته این هتل ۱۹۹ هزار تومان است.

هتل آپارتمان وستا تنـــکابن

برای عاشقان ویلــا گرفتــن در شمـال هتل آپارتـــمـان وستـا هم میــتوانـــد یکــی از انــتــخـابــ‌هـا باشد، چراکـه اولیـــن هتل ویلــای کشور اسـت. ویلــاهای ایــن هتـل همــگی حیاط، بالــکــن و اســتخـــر اختصـــاصـی دارنـد و استخــر روباز هتل که امـکـان شنــا در فصـــل‌ـــهای مخـــتلف را فراهـم میـــ‌ـــکند، هتـــل وستـا را متـــفاوت از بقـیه رقبـا می‌ـکــنــد. دو رستوران هتل که یکی چشم‌ـاندازی رو به جنگـــل دارد و دیـــگـری در کنار استـــخر روباز هتـــل واقــع شده، از وستـا هتــلی لوکس ساخته و امـکانـــات تفـــریحــی هتـل نیـز اقامت در آن را به یادمانـــدنی تر میــکند. مثلـا چه امـکــانــاتـی؟

امکانـات هتــل آپـارتــمــان وستـــا: سینــمــای اخـــتصـاصـــی، سالـن بدنســازی و بیـــلیارد، کلوپ بازی کودک و کافـــی شاپ اســت.

قیــمــت : سوئیت دو تخـــته هتــل وستــا ۳۵۷ هزار تومان اســت.

دیگــر بهــتریـن هتـلـ‌ های شمـــال ایــران:

هتل پارسـیان رامـسر، قیــمت اتــاق دو تختـــه این هتـــل ۳۰۰ هزار تومان اســت.

هتل ونوس پلــاس چالوس، قیـــمـــت اتــاق دو تخـتـــه دابـــل رو به دریــا ۴۰۹ هزار تومان است.

هتل نارنـجـــسـتــان ایزدشـهر، قیـــمــت اتـــاق چهـانـفــره رو به دریا ۶۴۳ هزار تومان است.

معرفی هتل های لوکس در شمال ایران برای اقامت

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.