معرفی پاور بانک‌هایی که از نظر کاربرد بهترین هستند

پاور بانک هایی که به شکل های جدیدی در بازار وجود دارند این پاور بانک ها بسیار مفید و کاربردی می باشند چون گوشی ها فوری باتری شان تمام می شود شرکت های بسیاری به این فکر افتاده اند که یک گجت کاربردی برای موبایل ها درست نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر  معرفی پاور بانک‌هایی که از نظر کاربرد بهترین هستند را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله دانستن : پاور بانک ها گجت هایی نسبتا جدید ظهور می‌باشند که با در اختیار داشتن آن ها دیگری ترسی از تمام شدن باتری موبایل هوشمند , تبلت و دیگر گجت های خویش نخواهید داشت , در‌این مقاله به معرفی شایسته ترین پاور بانک های سال 2017 میپردازیم .

تا همین یکسری سال پیش , مهمترین واحد سنجش در هنگام خرید یک تلفن همراه هوشمند مرتبط با مرحله توان مشقت بار افزاری آن بود ; ولی ترقی روز آپدیت موبایل های هوشمند و رقابت تنگاتنگ در میان موسسات متعدد در ایجاد موبایل هایی قوی خیس به جایی رسیده است که روز جاری اگثر گجت های جانور در بازار کارایی مناسبی را در مشاجره توان طاقت فرسا افزاری به نمایش میگذارند و گزینش آخری شما در گرو دارایی و تراز انتظارتان از یک موبایل هوشمند خواهد بود .

امروزه مطرح ترین گرفتاری یوزرها در هنگام خرید یک تلفن همراه هوشمند مرتبط با ارتفاع قدمت باتری آن است , ترقی سال به سال در تراز اقتدار مشقت بار افزاری در کنار کاهش ضخامت و بعد ها کلی موبایل های هوشمند سبب کاهش ارتفاع قدمت باتری این گجت ها شده و کمتر تلفن همراه ای را می‌شناسیم که با هر توشه شارژ بدون نقص بتواند برای مدتی بیشتر از یک شبانه روز روشن بماند .

نیاز و تعلق روز افزون یوزرها به تلفن همراه های هوشمند و کاهش قدمت باتری این گجت ها در یکسری سال اخیر سبب بروز گجت هایی به اسم Power Bank شده‌است ; همان طور که می‌دانید این گجت ها در واقع باتری هایی می‌باشند که بعد از شارژ شدن بوسیله برق شهری و یا این که با استفاده از انرژی شمسی می‌توانند نقش یک شارژر همراه را برای تلفن همراه هوشمند و دیگر گجت های شما بازی نمایند .

جور های متنوعی از پاوربانک ها در بازار موجود است که تعیین را برای یوزرها پیچیده خواهد کرد ; در شرایطی که در ادامه خرید یک پاوربانک مطلوب می باشید , این مقاله میتواند شما‌را درین فرمان امداد نماید .

1 – Zendure A2

ارزش : حدودا صد و سی هزار تومان

ممکن است تعجب آور باشد البته او‌لین و برگزیدگان دسته جای گرفته در لیست بخشی ما پاور بانکی است که مانیتور ندارد , درگاه USB – C و Lightning ندارد , صرفا یک خروجی داشته و از فناوری Quick Charge 3 . 0 نیز پشتیبانی نمیکند ; البته Zendure A2 با داشتن خصوصیت هایی از قبیل ابعادی کوچک , ظواهر خوشگل , پر سرعت و مقاومت دلخواه فیزیکی اش ما‌را متقاعد کرد تا آن را تحت عنوان شایسته ترین پاور بانک جان دار در بازار در لیست گوشه ای خویش جای کنیم .

 

2 – Anker PowerCore Speed 10000 QC

بها : حدودا صد و بیست هزار تومان

اعم از خصوصیت های مثبت و پررنگ مو جود در‌این جور میتواند با گاز پر سرعت , حمل و نقل آسوده , گنجایش دوچندان باتری و بها خرید بالا اشاره نمود ; اما این گونه بدون نقص نبوده و نقاط ضعفی را در آن شاهد هستیم , ولی با در لحاظ به دست آوردن پولی که برای خرید آن پرداخت میکنید نمی‌توان انتظارات خیلی متعددی از آن داشت .

 

3 – RavPower PowerStation Series 20100 mAh Portable Power Outlet

ارزش : پانصد هزار تومان

این نوع با وجود بها بالا مانیتور ندارد و جثه بزرگ آن منجر خواهد شد تا بعضی اوقات آن را با خویش حمل نکنید , ولی گنجایش 20100 میلی آمپری آن در شرایط هایی مثل طبیعت گردی و مهاجرت های طولانی و چندین روزه به کارتان خواهد آمد و با خرید آن دیگر نگرانی ای از بابت میزان باتری مانده تلفن همراه هوشمند و یا این که تبلت خویش نخواهید داشت .

 

4 – CHJGD UltraCompact Power Bank

ارزش : حدودا صد هزار تومان

این گونه یکی‌از نادر پاور بانک های جان دار در بازار است که دقت متعددی به وجهه ظاهری اش شده‌است و از سایر نقاط قوت جان دار در آن می شود به گنجایش نسبتا بالای باتری , قیمت مناسب و حمل نقل آسوده آن اشاره نمود , چنانچه پیرو خرید پاور بانکی میباشید که به راحتی در یک جیب جا شود این دسته قادر است گزینش قابل قبولی برایتان باشد .

 

5 – Anker PowerCore II 10000 Slim

بها : حدودا صد و پنجاه هزار تومان

این دسته علاوه بر داشتن گنجایش قابل پذیرش باتری , ارزش خیلی گرانی ندارد و با کنترل آن می‌توانید با هر توشه شارژ بی نقص چند توشه موبایل هوشمند خویش را شارژ نمایید .
پشتیبانی این پاور بانک از فناوری Quick Charge 3 . 0 هم یکی دیگر از خصوصیت های مثبت آن بوده و در صورتی موبایل و یا این که تبلتتان از این فناوری پشتیبانی نماید میتوانید با استفاده از این پاور بانک با حداکثر سرعت گجت های خویش را شارژ فرمایید .

 

6 – Moshi IonSlim 5K

ارزش : حدودا دویصت و سی هزار تومان

کمپانی Moshi با پباده سازی و ساخت پاور بانک IonSlim 5K نقطع ی عطف بضاعت خویش در دعوا پباده سازی ظاهری را به نمایش نهاده و بی‌شک این گونه یکی قشنگ ترین پاور بانک هایی است که تا به درحال حاضر چشم ایم ; فقط نقطه ضعفی که درین جور به دیده میخورد مرتبط با ارزش بالای این گجت است و گنجایش 5150 میلی آمپری این دسته با بها آن هم خوانی ندارد .

 

7 – Zendure A3
بها : حدودا صد و پنجاه هزار تومان

این نوع در مقایسه با جور Zendure A2 جای گرفته در مقام نخستین لیست , گنجایش بیشتری را در اختیار استفاده کننده گذارده و علاوه بر این شاهد وجود یک خروجی بیشتر در آن هستیم .

Zendure A3 هم همانند اخوی کوچک ترش و یا این که Zendure A2 ظواهر زیبایی داشته و چنانچه صرفا اختلال شما با Zendure A2 مرتبط با گنجایش باتری اش باشد , میتوانید این جور را جایگزین قابل قبولی برای آن بدانید .

 

8 – DXPower Armor DX0001

بها : حدودا صد هزار تومان

این نوع ظواهر جذابی دارااست , گنجایش باتری آن در‌حد میانگین است و مقاومت بالای فیزیکی آن سبب شده تا کوهنوردان و طبیعت دوستان خوب نسبت به خریدش مبادرت نمایند .

ولی خصوصیت ضد آب بودن آن تنها در مواردی درست گو است که در حالا استفاده از آن نباشید و این مهم‌ترین نقطه ضعف جان دار در‌این دسته است .

 

9 – Flux Card

بها : حدودا صد هزار تومان

کمپانی آفریننده کلیه نواقص جانور در دسته Flux Charger را زیر لحاظ گرفته و Flux Card را تحت عنوان جانشینی کار کشته خیس برای آن به بازار عرضه نموده است ; گنجایش 4000 میلی آمپری این پاور بانک نمی تواند موبایل های مدرن را بیشتر از 2 جايگاه شارژ نماید , ولی در‌حالتی که در ادامه پاور بانکی می‌باشید که به راحتی آن را در جیب شلوار خویش قرار داده و با خویش حمل فرمایید , این گونه میتواند تعیین جامعی برایتان باشد .

 

10 – CHJGD Magnum Opus Mini

ارزش : حدودا صد هزار تومان

این گونه تحت عنوان جایگزینی کوچک خیس و ارزان خیس از گونه CHJGD Magnum Opus به بازار عرضه شده‌است و به راحتی می‌توانید آن را در جیب خویش جای دهید .

مانیتور جان دار در‌این جور عملکرد بالایی را اختیار استفاده کننده قرار می‌دهد و صرفا نقطه ضعف جان دار در آن در عدم پشتیبانی اش از شارژ هم زمان خلاصه می‌شود و به همین جهت نمی توانید در هنگام شارژ باتری پاور بانک از آن استفاده فرمائید .

معرفی پاور بانک‌هایی که از نظر کاربرد بهترین هستند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.