معرفی گوشی های سونی برتر در بازار ایران

گوشی های سونی که در بازار ایران وجود دارند بسیار با کیفیت می باشند و از امکانات ویژه ای بر خورد دار هستند خیلی از افراد از برند از گوشی هایی که شرکت سونی تولید می نماید علاقمند می باشند و دوست دارند از تولیدات شرکت سونی با خبر شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر معرفی گوشی های سونی برتر در بازار ایران را در سایت خواهید دید با ماهمراه باشید.

سونی یکی بزرگ ترین خالق های موبایل های هوشمند است که یوزرها گجت هایش را تحت عنوان تلفن همراه هایی کیفیت بالا ساخت بالا , مانیتور کیفیت عالی و دوربین های خارق العاده می‌شناسند , درین مقاله به معرفی شایسته ترین موبایل های هوشمند این موسسه که در محدوده های قیمتی مختلفی قرار دارا‌هستند .

 

1 – Xperia XZ Premium

ارزش : حدودا دو میلیون و سیصد هزار تومان
مورخ عرضه : فصل بهار سال 2017

در صورتیکه پیرو تلفن همراه هوشمندی میگردید که بتوانید با آن از تماشای فیلم , سریال و دیگر محتوای ویدئویی لذت ببرید , Xperia XZ Premium شایسته ترین آیتم جانور فی مابین بقیه تلفن همراه های هوشمند کمپانی سونی است . Xperia XZ Premium از اولی موبایل هایی بود که در ساخت آن از یک مانیتور با توجه 4K استفاده شد , در ساخت این گجت از پردازنده اسنپدراگون 835 کمپانی کوالکام مستعمل و در سود , یوزرها Xperia XZ Premium می‌توانند روی اجرای روان و بدون نقص سنگین وزن ترین اپلیکیشن ها و بازی های نشر داده شده تاکنون اکانت نمایند . دوربین Motion Eye به عمل رفته درین موبایل کیفیت بالایی دارااست و میتوانید با استفاده از آن عکس هایی خارق العاده را به ثبت برسانید و یا این که کلیپ های Slow Motion تعجب آور ای را ضبط نمائید .

 

2 – Xperia XZ1

ارزش : حدودا دو میلیون و سیصد هزار تومان
مورخ عرضه : سپتامبر 2017

Xperia XZ1 آخری پرچمدار موبایل های هوشمند کمپانی سونی است و در مشاجره پباده سازی می توان این موبایل را تلفیقی از Xperia XZ و Xperia XZ Premium دانست , این گجت بعضا از دیدنی ترین خصوصیت های جانور در Xperia XZ Premium مثل پشتیبانی از محتوای HDR و قابلیت و امکان ضبط ویدیو های شگفت انگیز در موقعیت Slow Motion را به ارث برده است و در‌حالتی که می‌خواهید آپدیت ترین و توانمند ترین تلفن همراه هوشمند سونی را در اختیار داشته باشید Xperia XZ1 شایسته ترین گزینش شما خواهد بود .

 

3 – Xperia XZ

ارزش : حدودا یک میلیون و هفتصد هزار تومان
مورخ عرضه : اکتبر 2016

همان گونه که میدانید Xperia XZ پرچمدار سال 2016 کمپانی سونی است و با وجود این‌که حدودا 1 سال از زمان عرضه این موبایل به بازار می گذرد , ولی هنوز می‌توانید تحت عنوان یک موبایل هوشمند توانا روی آن اکانت نمایید . منفعت مندی از پردازنده اسنپدراگون 820 و دوربین فوق العاده کیفیت خوب 23 مگا پیکسلی پر رنگ ترین خصوصیت های این موبایل را تشکیل می دهند . دوربین مهم با داشتن قابلیت و امکان فوکوس خودکار لیزری و لرزشگیر 5 بعدی , می‌تواند به ثبت عکس هایی واضح و ظریف از سوژه های در حالا تکان یاری دهد و یوزرها این گجت میتوانند از روش دوربین دارای اهمیت , کلیپ هایی باکیفیت 4K ضبط نمایند .

 

4Xperia X

بها : حدودا یک میلیون تومان
مورخ عرضه : ژوئن 2016

Xperia X گجتی کیفیت عالی است که از بخش اعظمی از جهات به Xperia Z5 شباهت داشته و ولی به واسطه حذف بعضا از خصوصیت های جانور در Xperia Z5 ارزش زیر تری دارااست . Xperia X مغایر بیشتر موبایل های ایجاد شده بوسیله سونی ضد آب نیست و پردازنده به عمل رفته در آن در مقایسه با بقیه تلفن همراه های هوشمند سال 2016 ضعیف خیس است ; البته دوربین های این گجت همگی این نقاط ضعف را جبران کرده و شاهد استفاده مندی Xperia X از دوربین هایی کیفیت عالی و توانمند هستیم .

5– Xperia XA1

بها : حدودا یک میلیون تومان
مورخ عرضه : می 2017

کمپانی سونی در سال 2017 , با انگیزه ادامه دادن راه و روش موبایل فی مابین جایگاه Xperia XA و هم حذف کردن نقاط ضعف جان دار درین گجت نسبت به ساخت و عرضه تلفن همراه هوشمند Xperia XA1 مبادرت کرد . اقتدار دشوار افزاری این گجت در توا‌ن مناسبی است و قادر است به نیاز های روزانه و معمولی یوزرها جواب دهد . در مشاجره پباده سازی ظاهری شاهد به دست کم رساندن لبه تصویر و هم گرد شدن کناره های بدنه هستیم . باتری این تلفن همراه عمری طولانی دارااست و با هر توشه شارژ بدون نقص آن می‌توانید به بازه زمانی حد اقل 1 روز و نیم از شارژ دوباره آن غنی باشید . البته جالب ترین خصوصیت مو جود در Xperia XA1 مرتبط با دوربین 23 مگاپیکسلی کیفیت خوب به عمل رفته در آن است و با اعتنا به ارزش نسبتا پایین این گوشی از وجود چنین دوربین با کیفیتی در آن متعجب و البته خوشحال شدیم.

 

 

6- Xperia X Compact

قیمت: حدودا یک میلیون تومان
تاریخ عرضه: سپتامبر 2016

 

در‌حالتی که از دوستداران به موبایل های هوشمند کوچک میباشید Xperia X Compact می‌تواند مورد قابل قبولی برایتان باشد ; این تلفن همراه علی رغم کاهش در بعد ها , مهمترین خصوصیت های مو جود در موبایل Xperia X را در خویش جای داده است . مانیتور کیفیت خوب , دوربین 23 مگاپیسکسلی با قابلیت و امکان فیلم برداری کیفیت عالی 4K و استفاده از سنسور کپی اثر انگشت اعم از خصوصیت های مشترک این تلفن همراه با Xperia X می‌باشند . با هر توشه شارژ بی نقص این گجت میتوانید به زمان 2 روز روی روشن ماند آن اکانت نمایید و گرچه جنس بدنه Xperia X از پلاستیک تشکیل شده , البته با این حال از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار‌است .

 

7 – Xperia Z5

ارزش : حدودا یک میلیون و دویست هزار تومان
مورخ عرضه : اکتبر 2015

Xperia Z5 پرچمدار سال 2015 کمپانی سونی و یکی قوی ترین موبایل های هوشمند زمان خویش بود که با دقت به گذشت 2 سال از زمان عرضه اش , امروزه می‌توانید با صرف هزینه ذیل تری نسبت به خرید آن مبادرت فرمائید .

برای استارت می بایست بگوییم که پباده سازی شیشه ای این موبایل زیبایی خاصی را به آن بخشیده و با اعتنا به ضد آب بودن این تلفن همراه هیچ نگرانی ای از بابت استفاده از آن در گرمابه و یا این که زیر باران نخواهید داشت ; قدمت باتری 48 ساعته آن شما‌را از شارژ مکرر گجت غنی کرده و با استفاده از ورقه 5 . 2 اینچی با اعتنا Full HD این تلفن همراه میتوانید از تماشای محتوای ویدئویی لذت ببرید . دوربین 23 مگاپیکسلی Xperia Z5 هنوز اعم از باکیفیت ترین دوربین های به عمل رفته در یک موبایل هوشمند است و با وجود سابق بودن , هنوز میتواند بعضا از رقبا را از عرصه به در نماید .

 

8Xperia Z5 Compact

بها : حدودا یک میلیون تومان
مورخ عرضه : اکتبر 2015

ورژن های کوچک شده تلفن همراه های هوشمند معمولا بعضا از خصوصیت های تلفن همراه کلیدی را به همراه نداشته و کمپانی آفریننده به دلیل کاهش بعدها گجت به زور بعضی از خصوصیت های جانور در آن را حذف می نماید و با این اوصاف به حیث میرسد سونی , فقط شرکتی است که میتواند فارغ از حذف مشخصات بعد ها یک موبایل هوشمند را کم کند . با خرید Xperia Z5 Compact میتوانید به همگی خصوصیت های مو جود در Xperia Z5 دسترسی داشته باشید و صرفا تفاوت بین این دو تلفن همراه را می توان در بعد ها بدنه و سایز مانیتور آن‌ها دانست . مانیتور 4 . 7 اینچی کیفیت عالی , دوربین قوی و سنسور اثر انگشت اعم از خصوصیت های شاخص این تلفن همراه هوشمند میباشند .

 

9Xperia Z5 Premium

ارزش : حدودا یک میلیون و ششصد هزار تومان
مورخ عرضه : نوامبر 2015

در صورتی به موبایل Xperia XZ Premiuam عشق و علاقه دارید ولی نمی توانید از پس پرداخت هزینه واجب برای خرید آن بر آیید , Xperia Z5 Premium میتواند جایگزین نیکی برایتان باشد . این فبلت 5 . 5 اینچی دارنده ورقه نمایشی با اعتنا 4K است که کلیه از برتری های آن نسبت به مانیتور های Full HD با خبر هستیم ; علاوه بر این دوربین کارکشته Xperia Z5 Premium شمارا در ثبت عکس هایی خوشگل و فیلم برداری باکیفیت 4K امداد می نماید و می‌توانید محتوای ثبت شده بوسیله دوربین را با شایسته ترین کیفیت بر روی مانیتور این گجت ملاحظه کنید .

توان مشقت بار افزاری در مرحله مطلوبی جای دارد و فقط نقطه ضعف مشهود درین گجت مرتبط با قدمت باتری آن است ; ولی قدمت باتری Xperia Z5 Premium در مقایسه با بقیه رقبا سعی کارکشته تری دارااست , البته در مقایسه با موبایل Xperia Z5 قدمت باتری کوتاه تری را به نمایش می‌گذارد .

 

10Xperia E5

بها : حدودا پانصد هزار تومان
مورخ عرضه : 2016

موبایل Xperia E5 با وجود منفعت مندی از عمده خصوصیت های جان دار در Xperia XA قیمتی ارزان داراست و حتی‌در بعضا از فاکتور ها مثل قدمت باتری و تلاش دشوار افزاری , شاهد برتری Xperia E5 نسبت به Xperia XA هستیم . ولی نباید از دوربین آن توقع متعددی داشته باشیم زیرا دوربین اساسی 13 مگاپیکسلی به فعالیت رفته در ایجاد آن از ابتدایی ترین دوربین های جانور در موبایل های هوشمند جان دار در بازار است .

 

11 – Xperia L1

ارزش : حدودا ششصد و پنجاه

تاریخ عرضه: ژوئن 2017

 

Xperia L1 یکی دیگر از گوشی های هوشمند ارزان قیمت تولید شده توسط شرکت سونی است که طراحی زیبا و کیفیت ساخت مطلوبی ره به همراه دارد. Xperia L1 در برخی از حوزه ها و در مقایسه با گوشی های ارزن قیمت تری مانند Moto G5 عملکرد ضعیف تری دارد، علاوه بر این دوربین به کار رفته در آن از کیفیت مطلوبی برخور دار نیست. با در نظر گرفتن هزینه پایینی که برای خرید Xperia L1 پرداخت می کنید، نمی توانید انتظار خیلی زیادی از آن داشته باشید؛ اما مطمئن هستیم که این گوشی قدرت لازم برای پاسخ دادن به نیاز های عادی و روزمره شما را داراست.

 

12- Xperia M5

قیمت: حدودا هشتصد هزار تومان
تاریخ عرضه: فوریه 2016

گوشی Xperia M5 در سال 2016 و با هدف ادامه دادن راه گوشی Xperia M4 Aqua به بازار عرضه شد. Xperia M5 در تمامی جوانب به روز رسانی شده و با در نظر گرفتن قیمت پایینش عملکرد فوق العاده مطلوبی را به نمایش می گذارد. بیشترین جذابیت این گوشی هوشمند مربوط به بهره گیری آن از دوربین های قدرتمندی است که سایر گوشی های موجود در محدوده قیمتی مشابه از فقدان آن رنج می برند، دوربین سلفی این گوشی دقتی 13 مگاپیکسلی و دوربین اصلی آن دقتی 21.5 مگا پیکسلی دارد و می توانید با استفاده از دوربین اصلی آن ویدئو هایی با کیفیت 4K را به ثبت برسانید. ظاهر زیبا، صفحه نمایش با کیفیت Full HD و گواهینامه IP68 (ضد آب و گرد و غبار) از جمله دیگر ویژگی های مثبت موجود در این گجت هستند.

 

معرفی گوشی های سونی برتر در بازار ایران + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.