معمای مرگ زن خوشگلی که از ساختمان بلند پرت شد

مرگ زن خوشگل 22 ساله که طبقه چهارم خانه پرت شده بود معلوم شد که همسرش وقتی با هم بحث می کردند او را از طبقه چهارم پرت نموده پایین این حادثه دلخراش در 30 آبان رخ داده است شوهر این زن خوشگل این داستان قتل را انکار کرد و گفت او هیچ دخالتی مرگ زنش نداشته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر معمای مرگ زن خوشگلی که از ساختمان بلند پرت شد را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن: پرت کردن زن از ساختمان , ۳۰ آبان این سال , سقوط زن ۲۲ ساله‌ای از طبقه چهارم یکی‌از ساختمان‌های مجتمع گلستان درحوالی عرصه رازی به مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی اعلام شد .زن برنا فورا به مریض خانه انتقال داده شد البته با وجود همت مجموعه درمانی , زن برنا تسلیم مرگ شد .

بدین‌ترتیب مسئله به بازپرس شیفت قتل پایتخت و گروه جنایی اعلام شد . در بررسی‌های انجام شده مشخص و معلوم شدزن برنا در مریضخانه دقایقی پیشین از مرگ اعلام کرده شوهرش او‌را پس بحث شدید , ذیل انداخته است .

ولی شوهر این زن بعداز دستگیری و در بازجویی‌ها منکر قصه شد و اظهار کرد :
زمان وقوع رخداد به خاطر اختلافی که با همسرم داشتم مشغول شدیم البته هیچ نقشی در افتادن وی از طبقه چهارم ساختمان نداشتم , بلکه وی خودش را ذیل انداخت . بنابراین با امر بازپرس جنایی پایتخت , تیمی از کارآگاهان جنایی مسئول رازگشایی از معمای مرگ شدند .

 

معمای مرگ زن خوشگلی که از ساختمان بلند پرت شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.