این مقررات قدیمی در چیدمان را فراموش نمایید

چیدمان خانه باید از ایده های جدید استفاده نمود بسیاری از افراد هنوز دنبال ایده های قدیمی و کهنه می باشند که این باعث می شود چیدمان خانه شما غیر اصولی باشد خانه ای که چیدمانش غیر اصولی باشد مطمئنا بسیار ایراد خواهد داشت و نباید از این روش های قدیمی برای دکوراسیون خانه استفاده نماییم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر این مقررات قدیمی در چیدمان را فراموش نمایید را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : کلیه ما عادت داریم تمام میز و صندلی هارا با نیز ست کنیم . در‌صورتی‌که تخت میخریم میزهای کنار تخت نیز می بایست از به عبارتی رنگ و جنس باشند . ولی این اصول دیگر فرسوده گردیده اند . آنها را بشکنید و مقداری نیز در ادامه اصول جدیدتر و متنوع خیس بروید . اعم از اصولی که بایستی به آلزامیر بسپارید مورد ها زیر می‌باشند .

 

دیوار رنگی برای اتاق نوباوه

اتاق نوباوه سوای دیوار رنگی نیز قادر است آرامبخش باشد . در چنین اتاقی تخیل طفل بیشتر ترقی می نماید . کارایی نمائید با اثاثیه بازی , نگارگری و پوسترهای قشنگ به اتاق کودک زیبایی و تنوع بدهید .

 

مبل بزرگ

مبل هایی که دستی و پشتی بزرگ و پهن دارا هستند دیگر از مورخ قبلی گردیده اند . امروزه مردمان بیشتر در سوی مبل های کوچک و بی آلایش میروند . هر چه اتاق کوچک خیس باشد مبل نیز می بایست کوچک خیس باشد .

 

ست کردن میز و صندلی

می‌توانید به فضای آشپزخانه با چیدن میز و صندلی از کالکشن های متعدد تنوع بدهید .

کاشی های معمولی در خزینه

امروزه روش های مختلفی در چیدمان گرمابه موجود هست پس می بایست با کاشی های بی آلایش گرمابه خداحافظی نمائید و در ازای از کاشی هایی که نظیر سنگ , بتن یا این که چه بسا چوب می‌باشند استفاده فرمایید .

 

چیدن مبلمان کنار دیوار

اعتقادوباور مردمان این است که با چیدن مبل ها کنار دیوار فضای بیشتری خواهند داشت . این در خصوص اتاق های کوچک صحت دارد ولی درصورتی که محیط بزرگ است این ضابطه را بایستی فراموش نمایید .

دیوار سپید

صراحت دارد دیوار سپید برای منزل فراوان قشنگ و آهسته بخش است ولی به شرطی که وسایل منزل نیز سپید نباشند . نکته قابل توجه در چینش پررنگ نمایش دادن برخی چیزهاست . در‌این حالت رنگ سپید در دکور خانه جذابیت خواهد داشت .

مبلمان اتاق خواب

نیاز نیست حتما ست اتاق خواب بخرید . سوای میزهای پاتختی نیز می توان معاش کرد . در ازای می‌توانید میزهای قشنگ و متفاوتی بخرید .

ست کردن مبل با کاناپه

بیشتر ما طبق عادت مبل های یک رنگ و یک صورت در منزل میچینیم . این ضابطه دیگر در دنیای دکورا سیون مدرن کاربرد ندارد و وقتش رسیده آن را فراموش کنیم . مبل و کاناپه را می توان در صورت های متعدد و یا این که رنگ های مختلف خرید . حساس این است که هر مورد از آنها به وسایل دیگر منزل شباهت داشته باشند .

پرده های توری

اتاق های کوچک سوای پرده بزرگ خیس نشان داده میشوند .

 

این مقررات قدیمی در چیدمان را فراموش نمایید

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.