مهناز افشار به دلیل حمایت از کشف حجاب ممنوع التصویر شد

مهناز افشار به دلیل حمایت از کشف حجاب در سینمای خانگی ممنوع التصویر شد او در سریال گلشیفته بازی کرده است که نمایش خانگی است و مهناز افشار در توئیتر خود نوشت من ممنوع التصویر می باشم و تا اطلاع ثانوی نمی تواند در سریال گلشیفته کار نمایم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مهناز افشار به دلیل حمایت از کشف حجاب ممنوع التصویر شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : هـمـزمــان با انـتــشـار سریــال گلــشــیــفته، مهـــنــاز افـشــار (یکـــی از بازیگران اصلــی ایـــن سریـال) ممــنوع‌ـــالتـصویر شد.

مهـنــاز افــشار در توئیتر خود مدعـی شده اســت: تصویر من تا اطلــاع ثانوی در تبـلـیـــغات شهری مجموعه نمایش خانــگی گلشـیفتـــه ممــنوع شد.

سریــال گلشـــیفتـــه با بازی مهنــاز افشـــار، نازنـــین بیــاتـی، سیامک انـصاری، مهدی هاشـمی به کارگــردانـی بهــروز شعـیبــی ساختــه شده و قسمــت اول این سریــال روز چهــارشـنــبــه ۹ اســـفــنــد توزیــع شد.
علـت ممنوع‌ الـتصویری مهنـــاز افـــشـار

گفــتــه می شود دلیـل ممنوع التصویری وی حمــایت از مواردی از کشـف حجـاب بوده است.


مهناز افشــار

بیوگرافـــی مهـــنـاز افـشار

مهـــنـــاز افشار (متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) بازیـگـــر سیـــنـــما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.مهـــنــاز افشــار دیـپلــم اش را در رشـتـــه تجــربی گرفت و برای ادامــه تحصیل به مدت چهـار سال در مؤسســـه‌ای غیرانتـفــاعی به تحصـیل در رشـــتـــه تدوین پرداخت.
خانواده اش ریــشــه مذهبـی دارنـد، به همیــن دلــیل هم در ابـــتــدا مخالف بودنـــد که دخـــتـــرشـان وارد بازیگری شود.در کلاسـ‌ـهای بازیگـری اسـتـــاد حمـیــد سمنـدریان تعلیــم دیــد.

مهناز افشـار بازیـــگری را با سریـال تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایـــفـای نقش در فیـــلم دوستـــان به کارگـردانی علـــی شاه حاتــمـی در سال ۱۳۷۷ به سیـنـمــا راه یافــت و با ایـــفای نقـــشدر فیلــم سیـــنــمایی شور عشــق به کارگردانـــی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهــرت رسیـد.


عکـــس مهنــاز افــشار

شبـــاهـت زیاد مهـــنـاز افشــار به خوانـــنده مشــهور، در توجه رسانـه‌ها به او در شروع کارش تأثــیـــرگذار بود. مهـنــاز افـشـــار در دهـهــٔ هشتاد از چهـــرهـــ‌هـــای تأــثـــیـرگذار سیــنـــمـــای تجاری ایران شد و در سالـــ‌هـــای پایـانـی ایــن دهـه با بازی در فیلـــم‌ـــهــای کارگردانـان متـــفــاوت سعـی کرد تصویر شنـــاخــتـهــ‌شـــدهـ‌ـــاش را تغـــیـــیـر دهـد؛ تلـــاشـــی که به دریافـــت چنـــدیـن جایـــزه و تقـدیــرنـــامــه از سوی منــتــقدان و جشــنوارهـــ‌ـــهای داخـلـــی انـجامید.
مهنــاز افـشـار، در سال ۹۳ در یکـی از نقـشـــهـای اصـلــی در فیلــم سینـــمایی «آموزگـــار» به کارگردانی ناصر سعیــداف، کارگـردان سرشــناس تاجیک، ایـفـای نقــش کرد.

مهـــناز افـشـــار در خرداد ۱۳۹۳ با محمـــد یاسین رامـین فرزنــد محمـــدعـــلــی رامیــن معـــاون مطبوعاتی وزیر فرهـنـــگ و ارشاد اســـلـــامـــی در
دوره دوم ریاسـت جمــهوری محــمود احـــمــدی‌نـــژاد ازدواج کرد.حاصـل ازدواج اویک دخـتــربــه نام لیـــانـا است.

مهناز افشار به دلیل حمایت از کشف حجاب ممنوع التصویر شد + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.