مناظری از آبشارهای زیبای دنیا در کشورهای مختلف

آبشارهای بسیاری در جهان وجود دارد اگر شما دوست دارید زیباترین آبشارهای جهان را بشناسید بسیاری از توریست ها این آبشارها را پر بازدید ترین آبشارهای جهان کرده اند ساانه افراد زیادی به این مکان ها سفر نموده تا از نزدیک زیباترین مکان های جهان را ببینند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مناظری از آبشارهای زیبای دنیا در کشورهای مختلف را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

مناظر متعددی در طبیعت برای مسافرت و بازدید در روزهای تعطیل موجود هست و اکنون از در بین این شگفتی های طبیعت میخواهیم زیباترین آبشارهای عالم را معرفی کنیم . در صورتیکه می‌خواهید برای تعطیلات خویش سنگ تمام بگذارید این لیست زیباترین آبشارهای جهان از کالیفرنیا گرفته تا زیمبابوه را به لیست مکان های جالب در سفرهای آتی قرار دهید .

آبشار سلیالاندفوس , ایسلند
ایسلند با زیباترین مناظر طبیعت و منظره افسانه ای اش زیاد خوشگل و سحرآمیز به لحاظ میرسد . آبشار سلیالاندفوس که در جنوب ایسلند واقع شده چشم انداز ای نفس گیر دارااست و رویکرد رفتن در پشت آبشار از واجباتی است که بازدیدکننده های آبشار انجام می دهند . تنها برای رفتن به‌این آبشار , بارانی فراموشتان نشود .

 

آبشار ویکتوریا , زامبیا و زیمبابوه
آبشار ویکتوریا بزرگ ترین آبشار جهان در رودخانه زامبزی است که صدای آن از مسافت ۴۰ کیلومتری شنیده می گردد . این آبشار که اسم آن در فهرست به جا مانده جهانی یونسکو ثبت شده‌است را می توان از نزدیک از روش پل هایی که در حوالی آن درنظرگرفته شده شده‌است بازدید کرد و در هتل های نزدیک آن اقامت کرد . بوستان های ملی زیبایی در حوالی این رودخانه موجود است .

آبشار پلیتویک , کرواسی
پلیتویک یکی‌از مشهورترین جازبه های کرواسی است . بوستان ملی رودخانه پلیتویک حاوی گروه ای از یک‌سری آبشار زیباست . شایسته ترین زمان برای بازدید از این آبشار فصل تابستان است ولی فصل‌زمستان آن جا نیز بی سابقه است هنگامی که آبشارها منجمد و تبدیل به مجسمه های یخی میشوند .

 

آبشار نیاگارا , نیویورک
هیچ لیستی فارغ از این جاذبه معروف طبیعت بدون نقص نمیشود . ۳ آبشار نیاگارا در مرز بین ایالات متحده و کانادا جای‌دارد .

 

آبشار ایگواسو , برزیل
آبشار ایگواسو در بیشه های آتلانتیک بین برزیل و آرژانتین جای دارد . ریزش قادر آب ها مه و بخار شدیدی تولید می نماید ولی بازدارنده مشاهده کرد شما از توکان ها و خوش یمن های این حیطه نمیشود .

 

آبشار یوسیمیتی , کالیفرنیا
یوسیمیتی بلندترین آبشار کالیفرنیا در قلب بوستان ملی جای دارد و طبیعت اطراف آن بی سابقه است . این آبشار خوشگل را نیز می توان از ذیل نظاره کرد و نیز یه خرده فراتر پیاده روی کرد . برای تماشای این چشم انداز می بایست یک روز بدون نقص در لحاظ بگیرید ,

یوسیمیتی بلندترین آبشار کالیفرنیا در قلب پارک ملی قرار دارد و طبیعت اطراف آن بی نظیر است. این آبشار زیبا را هم می توان از پایین نظاره کرد و هم کمی بالاتر پیاده روی کرد. برای تماشای این منظره باید یک روز کامل در نظر بگیرید.

 

مناظری از آبشارهای زیبای دنیا در کشورهای مختلف

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.