پریا قاسم خانی به دلیل زن ستیزی از ایران مهاجرت نموده است

پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما چندی پیش به برای ادامه تحصیل یه خرج از کشور مهاجرات نمود ولی بهاره رهنما از این مهاجرت پریا قاسم خانی خوشحال نبود و خودش هم اعتراف نمود که به خاطر زن ستیزی در ایران این کار را انجام داده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر پریا قاسم خانی به دلیل زن ستیزی در ایران مهاجرت نموده است را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : علت مسافرت دختر بهاره رهنما , بهاره رهنما در توییتر در رابطه عامل هجرت صرفا دخترش به آن سوی مرز نوشت .

پریا قاسم خانی به دلیل زن ستیزی در ایران مهاجرت نموده است

بهاره رهنما اظهار کرد که در صورتی‌که پسر داشت ممکن است کمتر پافشاری می کردم از کشور‌ایران برود . وی دراین مورد در توییتر نوشت :

«اصلی‌ترین علت موافقت اینجانب برای مسافرت فقط فرزندم این بود که به شدت ایمان دارم ما از زن‌ستیزترین جامعه ها جهان هستیم و اکنون حالاها نیز درمانی نیست بر این درد! پسر داشتم ممکن است کمتر سماجت داشتم از این خاک بره . »

بهاره رهنما ( زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک ) مولف و هنرپیشه زن اهل ایران است .
او دارنده دو مدرک کارشناسی ادبیات و حقوق و دستمزد قضایی و دو کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی و فیلمنامه‌نویسی می باشد. همسر اولیه وی قول قاسم‌خانی مولف سینما بود . این زوج دختری به اسم پریا قاسم‌خانی دارا هستندکه تجربه حضور در نمایش زنده پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را داراست . رهنما در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی تزویج کرد .

پریا قاسم خانی به دلیل زن ستیزی از ایران مهاجرت نموده است

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.