مهمان دورهمی امشب خداداد عزیزی بهترین فوتبالیست ایران

خداداد عزیزی که همه مردم ایران او را مسی شناسند و در بین همه ایرانیان چهره محبوب و دوست داشتنی بشمار می رود امشب مهمان دورهمی می باشد دورهمی یک برنامه بسیار زیبایی است که طرفداران زیادی در ایران دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مهمان دورهمی امشب خداداد عزیزی بهترین فوتبالیست ایران  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب پنجشنبه 12 بهمن 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود . مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان خداداد عزیزی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان است.

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار این عکس نوشت :خداداد عزیزی حماسه ساز ملبورن ، پنجشنبه 1396/11/12 ساعت 23 مهمان برنامه دورهمی میشود.

با خداداد عزیزی مهمان امشب دورهمی بیشتر آشنا شوید

خداداد عزیزی حماسه ساز ملبورن و غزال تیزپای فوتبال ایران در سال 1996 به عنوان بازیکن برتر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در همان سال به عنوان ارزشمندترین بازیکن جام ملت های آسیا انتخاب شد و نقش مهمی در صعود ایران به جام جهانی 1998 داشت .

خداداد عزیزی فوتبال حرفه ای را با تیم ابومسلم آغاز کرد و پس از درخشش در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا 1996 و انتخاب به عنوان ارزشمندترین بازیکن این مسابقات و چندی بعد کسب عنوان بهترین بازیکن سال کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم فوتبال کلن در دسته اول بوندس لیگا آلمان پیوست.

خداداد عزیزی امشب به دورهمی می آید

در بازی با تیم ملی استرالیا، پس از یک ماراتن طولانی برای رسیدن به جام جهانی 98 فرانسه، خداداد عزیزی برای تیم ملی ایران گلزنی کرد و از آن تاریخ به بعد لقب غزال تیزپای آسیا را گرفت.

مهمان دورهمی امشب خداداد عزیزی بهترین فوتبالیست ایران

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.