مهمان ویژه امشب دورهمی بازیگر سرشناس داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ یکی از بهترین و سرشناس ترین بازیگران سینمای ایران می باشد او در حال حاضر یکی از بهترین کارگردان های ایران به شمار می رود و فیلم های زیاد و جنجالی را کارگردانی کرده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مهمان ویژه امشب دورهمی بازیگر سرشناس داریوش فرهنگ را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : برنامه امشب دورهمی با اجرای مهران مدیری امشب 13 بهمن ماه 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم میرود. مهران مدیری در برنامه امشب دورهمی میزبان داریوش فرهنگ بازیگر و کارگردان کشورمان است.

 

داریوش فرهنگ در برنامه دورهمی

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار این عکس نوشت:داریوش فرهنگ، کارگردان، نویسنده و بازیگر پیشکسوت کشور، امشب جمعه (٩6/١١/١٣) ساعت ٢٣ مهمان برنامه دورهمی خواهد بود.

داریوش فرهنگ فعالیت در تئاتر را از سال 1345 آغاز کرد و در سال 1347 گروه تئاتر پیاده را بنیان گذاشت. نخستین فعالیت سینمایی او با بازی در فیلم کوتاه سلندر (واروژ کریم مسیحی) در سال 1359 بود. پس از آن با فیلم نامه نویسی و کارگردانی فیلم 65 دقیقه ای رسول پسر ابوالقاسم، فعالیت حرفه ای خود را در سینما آغاز کرد.

نخستین ساخته تلویزیونی او، مجموعه سلطان و شبان نام داشت که پخش آن در سال های آغازین دهه 61 خورشیدی با استقبال زیادی روبرو شد.

داریوش فرهنگ در بخش های دیگر صنعت سینما همچون طراحی صحنه و لباس، طراحی تیتراژ، تهیه کنندگی نیز فعالیت داشته است.

مهمان ویژه امشب دورهمی بازیگر سرشناس داریوش فرهنگ

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.