مواد غذایی انرژی زا و شهوت زا قبل از رابطه جنسی

مواد غذایی که انرژی زا هستند و باعث شهوت شما می شوند برخی از میوه ها و آجیل ها می باشند شما می توانید در شب عروسی و شب زفاف از این مواد غذایی استفاده نموده تا شهوت شما را چند برابر نموده و از اولین روز رابطه جنسی خود لذت ببرید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مواد غذایی انرژی زا و شهوت زا قبل از رابطه جنسی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مـــعـــمولا اولیـــن رابطه جنسـی بعد از ازدواج است و فرد باید نکـــاتــی را بعد از اولیـن رابــطه جنـســـی(زفاف) رعایت کنـــد از جمله اینـــکه یکـســری از مواد غذایـــی را بعد و قبـــل از رابطـــه جنــسی در شب عروسی مصرف نکـنـد و بعــضی مواد غذایــی را حتـــمـــا میـل کند. همـچــنـــین به طور کلــی بهتر اســت هر فردی بعـــد و قبــل از رابطه جنسـی ایـن نکـــات تغذیـــه ای را رعـــایـت کند.

پس از رابـــطه جنـسـی حرارت بدن کمـی بالـــا رفتـه و نیـــاز به خنـک شدن داریـد و چه راهی بهـتـر از یک بســتــنـــی خوشمــزه و خنـک می تواند به شمــا احــساس خوبی بدهد.
معرفی مواد غذایــی مفید قبــل از رابـــطـــه جنــسـی

آجیـل

آجـــیـــل حاوی مقــدار زیادی «روی» است که یکــی از عوامــل کلـــیـدی موثر بر میــل جنـــسی سالم است. همــچـــنــیــن آجیـــل حاوی امگا ۳ اسـت که می توانـــد به دلـیل افـزایش تولیــد دوپامـــیــن باعث پاسخ جنـــسی منــاســـبی شودپس حتمــا قبل از رابـــطـــه جنسـی مقداری آجـیل مصـــرف کنیـد.

توت فرنگی

توت فرنگی با رنگ قرمـز خیــره کنـــنـده خود با ترکـــیبی از توت وحشی برای ایـجاد قدرت و میـــل جنــسی ، قبـل از رابــطه جنـــسـی بسـیــار مفیـد است.

قهوه

شمـا می توانـــیـد پیش از رابــطـــه جنســـی قهوه مصرف کنیــد. قهوه کمک می کنـد تا شمـا احساس هشیـــاری داشته، جریان خون شمــا بهـــبود یافـــتـــه و اســتقامــت شمـــا را در طی رابطه جنــســی، افـزایش می دهـــد.


نوشیدن قهوه

چغندر

چغندر حاوی تریپــتوفان و بتایـــیـن اسـت که به احــســـاسات مثبت مخـــصوصا در هنـــگـام رابـطـــه جنـســی کمک می کند. همچنیـن چغــنــدر حاوی ماده ای اســـت که به افـــزایـــش هورمون های جنـــسـی در بدن کمــک می کند.

غذاهـــای دریایی

غذاهــای دریایی و انواع ماهی گزینه خوبی برای تحـریک میل جنـــســـی هستنـــد زیرا سرشـار از امـگا ۳ بوده و به همـــراه ادویه ها، هیجـــان و میـــل جنـسی را افـــزایش می دهـــد.

آووکادو

جادوی آووکادو برای تمـام نواحی بدن بر کسـی پوشیــده نیـــســت . مصرف آووکادو برای مردان توصیـــه می شود زیــرا تاثـیــر مسـتقــیم و مثبتی بر بیـضه ها و تولیــد اســپــرم داشـــتــه ونه تنهــا باعث قدرت جســمی شده بلـــکه باعـــث افـــزایـــش توانایـی افــراد در تحریـک و اشتیــاق جنسی می شود. آووکادو در تقویت سیـســـتم ایــمنــی بدن و میل جنسی سودمـــند اســـت.

مواد غذایی انرژی زا و شهوت زا قبل از رابطه جنسی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.