با این مواد غذایی میل جنسی و شهوتتان کم می شود

میل جنسی و شهوت اگر در زوجین کم شود دیگر به رابطه جنسی با هم واکنش نشان نمی دهند بیشتر افراد قبل از رابطه جنسی این خوراکی ها را میل می نمایند و این کار باعث می شود در مردان تسترون خونشان پایین آمده و بی میلی جنسی پیدا نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر با این مواد غذایی میل جنسی و شهوتتان کم می شود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بــرای داشتـن یک رابـطه جنــسی زنـاشویی سالم علاوه بر نکات بهداشتــی و .. بایســـتی به مواد غذایی و خوراکـــی هایـی که به خصوص قبل از نزدیـــکـی مصرف می کنیــد توجه بیشتـــری داشـــته باشیـــد.مواد غذایــی که قبـــل از رابــطـه جنــسی مصـــرف می شوند به دو دسته ی مفـــید و مضر برای داشـتــن یک رابــطه جنـســی سالـم و بدون مشکــل از لحـــاظ سردمزاجــی و یا ناتوانی و کم توانـی زن و مرد در برقراری نزدیـــکــی مورد بررسی قرار گرفــته اند و تعدادی را که به عنوان خوردنـی های مضـر در این رابطـــه شناخــتـــه شده انـــد را به شمــا معرفـــی خواهیـم کرد.
خوراکـی ها و مواد غذایـی مضـر برای رابــطـه جنــسـی و زناشویی

1- شکـلـــات

در میـان شکلات هایــی که مصـــرف می کنـــیـد تا حد امـکان از شکلـات های رنـــگ سفـید و زرد قبل از برقراری رابـــطـه جنسـی پرهیـز کنــیـد چرا که کاهـــش تمـایــل جنسی به خصوص در زنان از عوارض مصـرف ایـــن سته از شکلات ها قبــل از رابـطـــه جنـــســـی اسـت. گفتنــی است بهــترین نوع شکــلات ، شکـــلـــات تیره رنگ است که آنــتــی اکـــســـیدان بالـایـی دارد.

2- شیـرین بیـــان

به عقیـــده ی متــخـصصــان شیریـن بیـان موجب کاهـــش میـــزان تســتسترون در بدن می شود و از انـــجـــایـــی که تستـســـترون بیشتــر در بدن یعــنـی میـــل جنسی بیـــشتـر در زن و مرد پس این خوردنـــی هم از لیـســـت مواد غذایـــی مصـــرفـی قبل از نزدیکـی و رابــطه جنـســی خط می خورد.

3- هات داگ

فسـت فودهــا به هیچ عنوان نمی توانند جزوی از برنـــامـــه غذایی و خوردنی های سالـــم محسوب شوند. گفتــنی است غذاهـای فراوری شده و فست فودهــا تاثـــیــر منـــفی بر توانایی بدن در برقـراری یک رابـطه جنــســی سالــم و مفــیـد می شوند که در میــان تمـام فست فودهـا هات داگ بدتـــرین نوع خوراکـی و مضــرتـــریـن غذا برای افرادی اســت که به فکر داشتن رابطــه جنــسـی سالـــم با همسرشان هسـتـــنـــد چرا که مطـالــعات نشان داده است که بعد از خوردن هات داگ افــراد احــسـاس کمبود انـرزی می کنــنـد و 85 درصــد افرادی که مورد بررسی قرار گرفــتــه انـد بعـــد از خوردن هات داگ تمایـــلــی به برقـــراری رابــطــه جنـسی نداشتــه اند.

هات داگ

4-لوبیـا

حبوبات منبع خوبی از فیــبر و پروتئین ها برای بدن اسـت. امــا آنــهــا حاوی یک نوع قنـــد هستـنـــد که هضم را کنـــد کرده و باعث نفخ و گاز می شود. هیـــچ کس دوست ندارد شکــم گازدار و نفـخ آلود داشتـه باشــد چون ایــده آل برای رابطه جنــســـی نیســـت.

5- پنـــیـر

پنیـــر جزو دســـته مواد غذایــی است که مصــرف ان قبل از برقراری رابـــطــه جنسی به هیچ وجه توصیه نمـی شود چرا که زمــانیکه پنـــیــر می خوریـم بوی بد در ما بوجود می آیـــد پس از این ماده غذایــی قبل از رابـــطه جنسی اجـــتناب کنــید

6-گوشت قرمز

گوشت قرمـــز سنگیـــن اســت و می توانـــد هضـم آن طول بکشد همـــچنین احسـاس تنبـــلــی و خواب آلودگی به شما دسـت میدهد

7- بلغور جو دوسر

ایــن ماده غذایی پرخـــاصیــت در کنار خواص و فوایـــدی که برای بدن دارد و می توانـد تا ساعــتـها به شما حسـاس سیـــری می بخشد اما از طرفـــی توانـــایی افــزایـــش میـــلــی جنـــسی شمـا را ندارد و برعکــس موجب کاهـش شدیــد میل جنســـی به خصوص در زنان می شود.

8- سیــب زمیـنی سرخ کرده

سیـب زمـــینـــی سرخ کرده دارای چربی هایی اسـت که می تواند سطــح تستوستــرون را کاهـــش دهـد و باعـــث کاهــش گردش خون شود. همچنـــین حاوی مقدار زیــادی نمـــک اســت ، که برای مردان فشار خون را بالـا نگه دارد.

سیب زمـیـنی سرخ کرده

9-قرص نعـنــاع

در حالی که شما ممکن است فکــر می کنـــم که جویدن قرص نعنـــاع برای تازه کردن نفـس قبل از رابطه جنســی خوب اســـت، مطـــالــعات نشان می دهد که مواد موجود در نعــنــاع می تواند سطح تســـتوستـــرون را کاهش دهــد و ایــن می توانــد میـــل جنـسـی شمـــا تاثـیــر گذارد.

10–سویا

سویا جزو دســته ای از مواد غذایی اسـت که مصرف ان قبــل از برقراری رابـــطـه جنـسی اصـــلــا توصیه نمــی شود . سویا به دلیــل داشتـــن فیتواستروژن تا حد قابــل توجهی میزان تسـتــسترون را در بدن کاهـش می دهــد و موجب بی میلی و سرد مزاجـــی جنــسی می شود.

11-نوشیــدنــی های انــرزی زا

ایــن نوشیـــدنــی ها به دلــیـــل دارا بودن رنــگهــای مصـــنوعی و افـزودنـی های شیــمـیایی قادر هســـتنــد به سرعـــت انـــرزی شمــا را افزایـــش دهـند امــا

12-سیـر

سیـــر عطــر و طعم مواد غذایی را تغــیـیر می دهـد برای سلــامـتـی خوب است ولی هرگز قبل از رابــطـــه زناشویی از ایـن ماده اســتــفاده نکنیــد چون نه تنــهـا دارای عطر و بوی قوی اســـت بلــکه دارای نشـــاستـــه اســـت که می توانــد نفــخ ایــجاد کند.

13- بروکلــی

کلــم بروکلی دنیایـــی از خواص است. کلم بروکلی حاوی میزان قابل توجهی ویتامـــین های گروه A,K اسـت اما زمـانـی که صحبـت میل جنســی و توانایـــی برقراری رابـــطـــه جنـــسی سالم و منـاسب به میان می اید جزو مواد غذایــی قرار می گیرد که نباید قبـل از رابــطـــه جنــسـی مصـــرف شود.

کلـم بروکلــی با دارا بودن مواد معدنــی خاص منجر به کاهـش اسـتروژن شده و موجب کاهش میــل جنــسـی در زنـــان می شود.

با این مواد غذایی میل جنسی و شهوتتان کم می شود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.