مواد غذایی که میل و قوای جنسی را زیاد می نمایند

قوای جنسی برخی از افراد بسیار کم می باشد و بیشتر این افراد دچار افسردگی می شوندولی اگر از این مواد غذای روزانه استفاده نماید قوای جنسی شما چند برابر می شود شما باید نیرو و انرژی داشته باشید که یک رابطه جنسی با کیفیت داشته باشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مواد غذایی که میل و قوای جنسی را زیاد می نمایند را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: راز شما تنهـا با دریافـت مواد غذایـــی حیـــاتـــی می توانـــد به وظایف خود به خوبی عمـــل کند و در خدمـــت شما و خواســتــه هایـــتان باشد. اشـتـبــاه نکــنـید، منـــظور من تنـــها خوردن نیسـت. هیچ رژیم غذایی ای نمـــی توانـــد تمـــام مواد مغـذی موردنـــیازتـــان را به شمـا برسانــد. اگر رژیم غذایـــی فقیـر و کم ارزشی داشـته باشـــید، به عنوان مثال اگـر هر روز غذاهای چرب، شیــریـن، پرنـمـــک و فاقـد مواد غذایـــی پرارزش چون سبـزیجات می خورید، نمـی توانــیـــد از جسمــتـان انــتظــار چندانـــی داشـتــه باشـیـــد.

فعـالیـت جنـــسی سالم نیـــز در گرو داشتـــن جســم و روح سالـم است. در اینجـــا 9 ماده غذایــی را به شمـا معـرفی می کنیـم که علـاوه بر ایـنکـه مصرف آنهـا تضمـــین کنـــنده سلامـتــی شماسـت، برای داشتن یک فعــالــیـــت جنـــســـی سالم نیــز مفــید خواهــد بود.

1. کرفــس

شاید باورتان نشود امـــا ایــن سبزی یکی از بهــتـــرین خوردنـــی ها جهـــت تقویت قوای جنسـی اســت. زیرا ممـلو از آنــدروژن می باشد. آنـدروژن هورمونی اســـت که در بدن ترشـح می شود و در فعــالـیت جنـســی نقـــش دارد. بهـتـــر است کرفـــس را خام میـل کنـــیــد.

2. موز

موز حاوی آنـزیـم بروملیـــن (Bromelain) اسـت. دانـــشــمندان معـــتـــقدند این آنــزیـــم می تواند ناتوانی جنســـی را در مردان درمـان کند. علـاوه بر این موز مقدار زیـــادی پتـــاسیـــم و انواع ویتـامین B چون ریـــبوفلــاوین در خود دارد که به بالـارفـــتن میزان انرژی در بدن کمک می کنـد.

3. بادام

بادام منـــبعی غنـی از اســـیــدهای چرب ضروری اســـت. درواقــع اســیـــدهـای چرب ضروری، ماده اصلی برای ساخته شدن هورمون های مردانـه اند. علـــاوه بر این بوی بادام، یک رایـــحـه آرامش بخـــش اســت که می توانـــد در کاهش استرس موثر باشــد. بهتـر است بادام را بونداده و بدون نمـک و شکر میـل کنیـد.

4. انـبــه، هلو و توت فرنگـــی

منابـــعـــی غنــی از ویتامــین C می باشـند و به بالارفتـــن میزان انــرژی کمک می کند.

5. تخـــم مرغ

سرشـار از ویتـــامین B6 و B5 اســت. این دو نوع ویتــامـین به تعــادل هورمونی در بدن کمـک می کنـــنــد و با اثرات مضر اسـتـرس مقــابـــله می کنند. در طب سنتی توصیـــه شده اسـت برای بالارفـــتن توانـایـی جنـــسی، تخـــم مرغ را درســـت قبل از فعـالیــت جنـــسی میــل کنـــیـــد.

6. سیر

گرچـه به دلــیــل بوی ناخوشایند سیـــر، ناچارید پس از خوردن آن برای مدت ها برگ نعـنا در دهــان بجوید امـــا فواید سیر به زحمـتـش می ارزد. ایـــن ماده غذایـــی یکــی از بهترین و مفــیدتــریــن مواد غذایـی برای بالابـــردن قوای جنـــسی است.

7. جگــر

یک منـبع فوق العـــاده از گلوتامــین (نوعی سوخت سلولی) اســت که می توانـد کارایــی دســتگاه ایمنی بدن را بهـــبود بخشد. اگــر تنهـا مقــدار کمی جگر به رژیم غذایی خود بیــفـزایـــیـــد، از انــرژی بالـایـی برخوردار خواهــیــد بود.

8. انـجیر

مملو از اســیـدهای آمــینـــه است. در طب سنــتـی از ایــن ماده به عنوان تقویت کنـنــده قوای جنســی نام برده شده اســـت.

9. شکــلــات

شکلات حاوی تئوبرومیـــن (Theobromine)، نوعی آلـکـــالوئید اســت که بسیار شبیــه به کافئین می باشـد و اثــری نشــاط آور دارد. علـــاوه بر این، فنـــیـل اتـــیلــامیـن (Phenylethylamin) دارد که گمـان می رود در انسان حس خوشاینـــدی به وجود می آورد. شکلـات سیـاه و بدون افــزودنی، مقـدار زیادی آنــتــی اکـــسیدان در خود دارد که علاوه بر ایـنکـــه برای سلـــامتـی کلــی بدن بسیـار مفــیــد اسـت، نیـروی جنســی زیــادی را نیز در افــراد به وجود می آورد.

مواد غذایی که میل و قوای جنسی را زیاد می نمایند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.