موبایل های که کیفیت دوربینشون فوق العاده بالا می باشد

موبایل های تازه وارد بازار شده اند دارای دوربین فوق العاده حساس و با کیفیتی می باشند این دوربین ها حتی تصویر را زیباتر نموده و عکس های زیبایی را ثبت می نماید بیشتر این موابیل ها پرچم دار بهترین برندهای گوشی ها می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر موبایل های که کیفیت دوربینشون فوق العاده بالا می باشد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

در ایـن قســمت قصـد داریم تا به دوربین های عکـــاســی در گوشی های هوشمـــنـــد اشاره کنیم و نتــایج تست و آزمایش های مختـــلــف را در اختــیـــار شمـا کاربـــران عزیــز قرار دهـیم. لازم به ذکـر است که افرادی که با گوشی هوشمند خود به عکـــاسـی می پردازنــد و زمـان زیــادی را اینگونه سپــری می کنند نیاز به گوشی هوشمــندی با باتری قوی دارنــد که ایـن مورد در لیـسـت زیر لحاظ شده اســت.

Google Pixel 2 / Pixel 2 XL

Google Pixel 2 با حســگـرهـای مناسب در پشـــت و پردازشـگــر تصویر شگفـــت انگــیز ارائه شده است. ایـــن بدان معــنی اسـت که شما می توانــیــد یک تصویر را با کیفیــت منـاسـبــی دریافـــت کنید و بلـــافاصلـه با سرعت بالایـی به صورت بهـبود یافـته ارائه خواهــد شد. لنز 12.2 مگـــاپیکسلی دوربـیـــن ایـــن دو گوشی به گونه ای اســت که عکـاســـی پرتـــره را به صورت خیره کننـده ای انجــام خواهـــد داد و بهـترین را برایـــتــان به ارمغـــان خواهد آورد.

مزایا: بهترین عملکـــرد دوربین و تجربـه ی نرم افـزار Slick

معـــایب: قاب سنـــگیـــن Pixel 2 و مشــکـــلــاتی در صفحه نمایـــش Pixel 2 XL

Samsung Galaxy Note 8

دوربیــن سامــسونگ گلکـــسی نوت 8 یکی از بهـــتریـن هاست که چندیـن بار مورد آزمــایـش قرار گرفـــته اســت. این گوشی هوشمـنـــد از سنـسورهــای دوگانه چشمــگیـر و قدرتمـــندی برخوردار اســت همــچــنــیــن از سرعـــت باور نکـردنی و لنــز تلــه نیـز بهره می برد. عمر باتری طولانـی و صفـــحه نمـایــش بهـبود یافــتـه به این معـنـی است که می توانــید عکــس ها را در مدت زمــان طولانـــی نگــه داریـــد و همچـنـیـــن از رنـگ های واضـح تر لذت ببـرید. چیزی که ما در مورد گوشی های سامـسونگ دوست داریم این اسـت که هر تصویری که توسط ایـن لنز 12 مگـاپیـــکــسـلی دوگانـه گرفــتــه می شود به نظر روشن و واضح اسـت، حتــی عکس هایی که در نور کم تهیــه می شوند و قطـعاً همـــان چیـزی اسـت که شمـا از یک تلفن گران قیـــمت می خواهــیـــد.

مزایـــا: بهتـریـن دوربـیـن دوگانـــه ی سامسونگ و صفـــحـــه نمـایشـــی بی نظـــیــر

معایــب: اسپـیــکــری نسبــتاً ضعـیـف

Samsung Galaxy S8 / Galaxy S8 Plus

هردو گوشی Samsung Galaxy S8 و S8 Plus در حال حاضــر بهتـریــن گوشی های موجود در بازار هســـتنـد و از دوربــین های 12 مگاپـیـکســـلـــی عالـــی بهـره می برنــد. ایـن دو گوشی از سنسوری واحــد بهـره می برنـد و شاید گزینه ی منـــاسبی برای عکاسی پرتره نبــاشـــنـد اما به طور کلــی کیفیـــت خیره کنـنـــده ای را ارائه خواهنـــد کرد و به شدت خرید ایـن گوشی ها را توصیه می کنـیـم. S8 به خوبی طراحـی شده است و به راحـتــی برای عکاســـی در دســت جای می گیرد همـــچنــین از صفحــه نمـــایش گسـترده ای بهره می برد.

مزایـا: صفحـــه نمایـــشــی عالــی و دوربیـن های فوق العاده

معـــایـب: قیمت نسـبـتاً بالا در مدل پلاس و اسکـــنر بیومتـریــک ضعـــیف

iPhone X

آیفون X دارای بهـتـــرین دوربین بر روی دسـتگـــاه هایـــی از اپل اســت و این موضوع هم در دوربـــیــن جلو و هم در دوربـــیـــن پشــت به چشــم می خورد. سنـــسور دوگانـــه قادر به گرفــتن برخی از تصاویر خیـــره کننــده در صحنه های کم نور و یا بســیار روشن است و تصاویر را با جزئیات زیـــادی و با رنگ های طبـیــعـی نمایش می دهـد. صفـحـه نمایـش OLED نمایــش تصــاویر را بســـیـــار جالب می کنــد. ترکیــبی از دو سنسور 12 مگاپـــیـکــســل با لنـــز تلــه و تثـبــیـت کنـنده تصــاویر نورانــی، یک حرکـت خوب اسـت. دوربین جلویی TrueDepth نیـز بســیار توانـمــنــد اســـت و باعـــث می شود تا بدون نیــاز به اســتفاده از سنـسور دوم، فوکوس های خیره کنــنـــده ای ایجاد شود. الـبته ایــن بهتــریـن دوربین در بازار نیـــست، اما آیــفون X به راحتــی بهـــتریـــن گوشی و دوربیـن در بیـــن محـــصولات اپـــل به شمار می آیـد.

مزایا: طراحـی زیـــبا

معایــب: قیـــمـــت بســیار بالا

LG V30

LG V30 بهــتـــرین سنـــسورهـــای LG را در اختیار دارد و آنـــهــا را به خوبی به کار می گیرد. در نور کم نیز عمــلـــکــرد منــاســبـــی را ارائه می کنــد و از فوکوس تیــز و سریــعـــی برخوردار اســت. این گوشی هوشمـــنـد از یک سنسور اصلی 16 مگــاپیـــکســـلـــی برخوردار است و سنـسور دوم زاویه دیـد گســـترده تری را فراهــم می کنـــد بنابــرایـــن می توانـیـــد از فضای بیــشتری عکاسـی نمایــیــد. البته لازم به ذکر اســـت که دوربیــن سلفـی آن اســتاندارد نیـست امـا دوربیـن پشـــتـــی آن کاسـتـی ها را پوشش خواهـــد داد. دوربـیــن ایــن گوشی از Snapper نیز بهره می برد.

مزایا: ویژگـــی های فوق العاده و نمـــایـــشــگــر OLED بی نظــیـر

معــایب: دوربـــیــن سلــفی متوسط و قیمـت بالـا

iPhone 8 Plus

آیـفون 8 پلاس با دوربیـــن 12 مگــاپـیکـســـلی دارای دیافــراگـم بالاتـری در سنـــسور دوم اســـت، به این معــنی که عکاسـی با نور کم در آن بسـیـار خوب نیـســت. به غیـــر از این، تصــاویر گرفــتـــه شده توسط ایـن دوربـــیـن، با دوربـــیـــن های گوشی های پیــشـرفــتـه ی دیـــگــر برابــری می کنــد. عکـاســـی در حالــت پرتـــره از نقـــاط قوت آن اســـت و می توانـد نتایـج خیــره کنــنـده ای را به ارمـغان بیـاورد. البته در دوربـیـن جلو TrueDepth فعــال نیست بنـــابـراین شما نمـــی توانـیــد فوکوس خودکـار را در عکــس های سلفــی خاموش کنـــید امــا ایــن موضوع چیزی ارزش های این دوربـین کم نمـــی کنــد و هنوز بســـیار خوب اســـت.

مزایا: شارژر بی سیـم و دوربیـنــی قدرتــمــنـد

معایب: فاقد HDR و طراحی قدیمــی

Huawei P10 Plus

چیـــزی که در مورد دوربـــین 20 مگـــاپیــکســلــی P10 Plus دیـده می شود اســتفاده ی آســـان در تمام حالــت ها است. به عنوان مثـال، نوار منوی دوربین در برنامـــه برای استـفاده بسیـــار راحت اســت و به راحــتی می توان حالت دیـــافـراگـم را گسترده تر و درخـشش بیـشـتری را در عکس ها فراهــم کرد. سنــسورهـــای ایـــن دوربیـن توانایــی تغـــیـیر کانون تصویر را دارنــد.

مزایـــا: دوربیـــن های دوگانـــه Leica و صفـحه نمـایش QHD با وضوح بالـا

معـــایـب: قیــمـت بسـیـــار بالا

Huawei Mate 10 Pro

Mate 10 Pro با دوربـین 20 مگـاپـــیـکسلـــی، دارای ضعــیــف تریـن عملـکـرد در نور دهـی بیــن تمـــام دوربـــین های این لیـســت است و همـــانـــطور که از نامش پیداســت، ایـــن گوشی برای کاربـران حرفـه ای تر ارائه شده اســـت. برای اســـتفــاده از این دوربـین و گرفتن عکـس هایــی با کیــفـــیت لازم اســت تا دوربـین را به شی نزدیک تر کنـید و یا به نور کم تصاویر قانـع باشــید. الــبته این گوشی از باتری بســیار قوی برخوردار اسـت و عمر باتری آن در عکـاسـی به مدت دو روز است.

مزایـــا: طراحــی زیبـا و دوربیـــنـــی منـــاســب برای علـــاقـــه منـدان به عکاسی

معــایــب: فاقــد جک هدفون

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus تنـــهـــا گوشی موجود در لیــسـت ما از سال 2016 اسـت که با قیـــمــت ارزان تر نســـبت به بقیه ی لیــسـت ارائه می شود. ایـــن مدل دارای دو سنـــسور اســـت و عکس های با حالــت پرتره را به بهـتـــریـن شکــل ارائه می کند. لازم به ذکــر است سنــسور های موجود در این مدل از سنسورهـای آیفون 8 نیــز بهتر است و به همـــیــن دلـیل در ایـن لیـست قرار گرفتـه است. دوربـیــن این گوشی اپل در عکـاسی در نور کم نیــز عمـلکـرد نسـبتــاً خوبی را ارائه می کنـد.

مزایا: عمر باتری منـاســـب

معــایب: صفـــحـه نمـــایش Full HD و فاقــد جک هدفون

HTC U11

HTC یکی از بهترین مارک های عکــاسی بر روی گوشی هوشمـنــد اســت که راه را برای بســیاری از گوشی های امـــروز باز کرد. HTC U11 با دوربین 12 مگـــاپــیــکسلی، یکـــی دیـگر از گوشی هایی است که از عکـــاسی هوشمند، سرعت بالا در عکـاسی و ویژگــی های شگـفت انـــگـیز در عکـاســـی با نورکـم بهــره می برد. همـچـــنـیـن می توان به فنـاوری اخـتصاصـی HTC UltraPixel برای گرفـتن تصــاویر بزرگ در نور کم، با کیــفیــت فوق الـعـاده اشاره کرد.

مزایا: کیفـــیــت فوق الــعـــاده ی دوربیــن و صدا

معـــایـــب: صفـحـــه نمایشــی نسبـتـاً کوچک

موبایل های که کیفیت دوربینشون فوق العاده بالا می باشد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.