مونا غمخوار با تیپ های خفن | بیوگرافی مونا غمخوار

مونا غمخوار یکی از بازیگرانی می باشد که از دوران بچگی در تلویزیون به بازیگری پرداخت او مانند همه چهره های خردسال خیلی خوب در تلویزیون ظاهر شد او در سن 4 سالگی وارد تئاتر شد از دوران کودکی به نمایش و اجرای تئاتر علاقه خاصی داشت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مونا غمخوار با تیپ های خفن | بیوگرافی مونا غمخوار را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مونا غمـخوار متولد 1366 در تهــران، بازیگـر اســـت.بواسطه خواهـر بازیــگـــرش مهــنـــاز غمـــخوار وقتـــی تنــها 4 سالـــه بود در سال 1370 روی صحنــه نمایش در تئاتـــر رفت، سپس او در سال 1374 با فیـــلم دشمــن با کارگــردانــی عبــاس بابویهی شروع حرفــه ای داشــت.

بازیگـــریــانی که فراموش شدند

اغـــلـب بازیـــگرانی که در سنـــین پایـــیـن شروع به فعالیت در عرصـــه هنــر و بازیگری کردنـــد خیلـی زود کنار رفتـــند که مونا غمـــخوار نیــز از این دسـت افـــراد بود، امــا او تلــاش دارد دوباره به این حرفه وارد شود.

ازدواج

خانوم غمـخوار متاهــل بوده و با شخصی بنام امــیــد ازدواج کرده و صاحــب یک پسر بنـام رادیــن است.

بازگشـــت با سریـــال

بازی او در سریال یادداشــت های یک زن خانـــه دار در سال 94 برای شبـکـه پنـج دوباره او را به عرصـه فعــالــیــت هنــری بازگـردانــد و امیـــدواریم فعــالـــیت او همواره تداوم داشتـــه باشـد.

فیلــمشناســی

● سریال خانـه ما
● دشـمــن
● سریال خاله سارا
● ویرانـگـر
● تله فیلــم مراســـم آبـرومندانـــه
● یادداشــت های یک زن خانـه دار
و …

او در تئاتر نیســت حضور فعـالـی دارد.

 

بازیـگـــری برای رامـبــد

او که به همـراه تعدادی از بازیگران نوستالــژی و فراموش شده دهـه 70 در خندوانه حضور داشـت، قرار شد درفیـــلمـی به کارگـــردانــی رامــبد جوان و با حضور همــه بازیـگـران فراموش شده آن دهـه بازی کنــند.

تصاویری از مونا غمخوار

تصاویری از مونا غمخوار

تصاویری از مونا غمخوار

تصاویری از مونا غمخوار

مونا غمخوار با تیپ های خفن | بیوگرافی مونا غمخوار

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.