موی چتری و بلوند مهناز افشار به همراه گوشواره های آویز قرمز در اکران دلم میخواد برقصم

مهناز افشار در کنار بازیگران فیلم دلم میخواد برقصم حضور پیدا نمود و در این اکران ستاره های سرشناس سینمای ایران نیز حضور داشت و با آنها مصاحبه ای شد که بسیار زیبا و جالب بود مدل موها و مانتوی بازیگران زن ایرانی بسیار شیک و جذاب بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر موی چتری و بلوند مهناز افشار به همراه گوشواره های آویز قرمز در اکران دلم میخواد برقصم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

اکران دلم میخواد برقصم

مراسم اکران خصوصی فیلم دلم می‌خواد دیشب در پردیس ملت و با حضور چهره های مشهوری همچون مهناز افشار ، رضا کیانیان ، مهاز افشار، سحر دولتشاهی و بهناز جعفری و …. برگزار شد.
بهمن فرمان آرا بعد از گذشت نزدیک به ۹ سال فیلم سینمایی «دلم می خواد» را ساخته است. این فیلم اولین سه گانه «زندگی» است که فرمان آرا قصد ساخت آن را دارد.
«دلم می‌خواد» با فیلمنامه ای از امید سهرابی، داستان مردی است که در شهری زندگی می کند.
که اغلب مردمش افسرده و ناراحت هستند. او بر اثر اتفاقی دچار مشکلی می‌شود. مشکل این گونه است.
که گاهی موسیقی خاصی به ذهنش متبادر می شود و او را مجبور به حرکات موزون می کند
و این اتفاق ناخودآگاه، مشکلات خاصی برایش به وجود می آورد.
در این فیلم بازیگرانی چون رضا کیانیان، مهناز افشار، محمدرضا گلزار، رویا نونهالی، صابر ابر، علی سرابی، رضا بهبودی، ندا مقصودی، پیام دهکردی، بهناز جعفری، سحر دولتشاهی، آرمینه زیتون‌چیان، فرزین صابونی، احمد ساعتچیان و مریم بوبانی حضور دارند.

فیلم سینمایی دلم می‌خواد برقصم

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم داستان زندگی نویسنده ای به نام بهرام فرزانه را روایت می کند که مدتهاست نمی تواند داستان بنویسد. وی ناگهان بر اثر یک تصادف اتومبیل، آهنگی در ذهنش تکرار می شود که بهرام فرزانه را به رقص می آورد. همین اتفاق شوق نوشتن را در او بر می انگیزد. ولی این همه ماجرا نیست …

تصاویر اکران فیلم سینمایی دلم میخواد برقصم

مهناز افشار، بهمن فرمان آرا و بهناز جعفری

بهمن فرمان آرا

مهناز افشار، سحر دولتشاهی و بهناز جعفری

مهناز افشار و هوادار

رضا کیانیان

اکران فیلم سینمایی دلم میخواد

مهناز افشار

سحر دولتشاهی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.