میترا حجار،یکتا ناصر و بازیگران معروف با سلفی های دیدنی

سلفی های افراد مشهور و معروف در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرند این بازیگران و افراد مشهور برای طرفداران خود عکس های زیبایی را ثبت نموده و در فضای مجازی مجازی منتشر می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر میترا حجار،یکتا ناصر و بازیگران معروف با سلفی های دیدنی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

فـــقــط مادر اسـت که میتوانـــد چهــل سال لبـاس های فرزنــدش را با عشــق نگه دارد. پست زیـبای مهـدی سلـطانــی سروستـــانــی برای روز مادر.

بانو رابعه مدنـی، کســـی که در دهـــه اخیـــر پر رنگ تر از هر کســـی، حس مادرانگـی را به سینمـــا و تلویزیون آورده است و شایـــسـته تبریـک و تقـدیــر در این روز عزیـــز است. با اجـــازه امــیـــر شهـاب خان رضویان، ما نیــز روز مادر را به بانو رابـــعــه مدنـی تبـریک عرض میـــکنیـم.

آزاده جان فقــط همــیـن؟! با یک دســته گل سر و تهـــش جمـــع شده؟! ما که میــدانیـــم فقط این نیـســـت، کادو اصلـی را رو کن!

سحــر قریـــشـی هم دوست داشـــت ایـنــگونه روز مادر را به ننه اش تبریک بگوید.

عکس متـــفاوت امیر آقـایی از دسـتان مادر عزیزش، برای پســت تبـــریک این روز.

کیمــیــای ورزش کشورمــان با ایـــن پســـت روز مادر را به مادرش تبـریــک گفتــه اسـت، تا نمایـنــده خوبی در مطـلبمــان برای تبـریک ایــن روز به مادر های جوان تر باشـد. روز همــه مادر ها، اعـــم از جوان و سالــخورده مبـارک.

“مادر جان زیســـتــن با تو آغـاز شد، عشـق با تو معـــنــی پیدا کرد و دعا از زبـان تو شنیدنــی شد”. پســـت زیبـــای فرهاد اصــلـانـی به منــاسبـــت روز مادر.

سولماز غنی به ماسـبت روز مادر ایــن سلفی در کنـار مادر عزیـزش را منـــتشـــر کرد. مادر سولمــاز همیــن چند ماه پیــش دار فانـــی را وداع گفـت. روح همه مادران سفـــر کرده شاد و قریـن آرامـــش.

سلفـــی جالب مهــناز افـشــار در کنـار دختــرش لیانا به منـــاسـبت روز مادر.

ایـن هم سلـفـی مادرانه علیرضا جهانـــبخش، ستــاره فوتبـال کشورمـان.

متـیـــن ستوده هم با ایـــن عکــس زیبا از مادرش ایــن روز را به او تبـــریـــک گفـت.

 

مهدی پاکـــدل با ایـــن عکـــس قدیمـی از نوجوانــی هایــش، به استـقـــبال ایـــن روز رفت.

 

 

لازم است یادی کنـیـــم از مادران سفـر کرده سیـنـمـا و دنــیای هنر و ممـــنون از آتــیــلا پسیـانـــی که با گذاشتن عکــسی از مادرش بانو جمـیـله شیـــخـــی ایـــن فرصـــت را فراهـم کرد. روحشــان شاد.

عکـس زیـــبـــای عمو اسـدالــله یکـــتا و عیال جان، به مناسبــت روز زن.

حضور اتفـاقـی و از پیـــش تعــیـین نشده مهـدی مهـــدوی کیا بر سر مزار مادرش در روز مادر به خوبی گواه این باور اسـت که حتی اگر ما به یاد مادران نبـاشـــیـــم و درگـــیـر روزمـرگـــی هایـمـان شده باشــیـــم، آن ها همـــیشــه و در همــه حال، حتــی اگــر در این دنـیا نبـــاشــند، به یاد ما و در کنار ما هســتـــند.

محـمد حسـیـــن مهدویان کارگردان جوان و پر افــتخـار سیــنمــای کشورمـــان هم عکـسی در کنـار مادرش منتـشــر کرد. عکــس های مادرانـه بســـیــار زیـــاد بودنــد و این تعـدادی که تقدیـمتـــان شد، صرفــا گلـــچـینـــی از ایـــن خیـــل بود. با ادای احـــتـرام دوباره به تمامی مادران عزیز سرزمــیـنمـان، میــریـم سراغ سایــر عکـس ها.

بانو کتایون ریـــاحــی میــهمـــان ویژه برنامه دورهمی در روز مادر بود که علــی رغم پخش شدن تیزر تبلیــغـــاتی این برنــامه، چند ساعــت قبـل از روی آنـتــن رفتن به دلــیل پوشش خانــم ریاحـی (که کاملـاً معمولی بود) از پخـش برنــامه جلوگیــری شد، اقدامـی که طبـــیــعتـاً باعــث ناراحــتـــی خانم ریــاحـــی شده و ایـــن واکـــنـش را از ایشـان در پی داشت. الـــبـتــه گفـــته میشود که ایـن برنامه قرار اســت روز یکــشـنبـــه روی آنتن رود، ولی بهــتــر اســـت پیـــش از این کار از خانـم ریاحـــی دلجویی شود.

عکس خوش حس و حال کیانوش رسـتمی در جنگل های بلوط کرمـــانشــاه، کنــار چای آتـــیــشـی. برخــی عکس ها خیلــی بیــشتر از هزار سلفــی در هاوایی و پاریس دل آدم را به آب و تاب میـ‌انـدازد.

الــهـام کردا در نمـــایـی از نمـــایش “اگــه بمــیــری”. ای کاش یک زبـانــم لالی، دور از جانـی به صورت مستتــر در پوستـــر نمـــایــش میــ‌ـگــنــجــاندنـد. فرض کن در خیــابــان می‌ـروی که ناگهـان روی یک پوستـر میـــخوانـی “اگه بمـیــری”.

متـاســفانـه با خبـر شدیــم اسـتـاد همــایون شهنواز کارگردان قدیـــمی سینـما و تلویزیون و خالق اثـر مانـدگـــار “دلــیـــران تنگـستـــان” در منزل خود دچــار حادثـه شده و بر اثر سوختگی شدیــد، دار فانـی را وداع گفـته اند. این پست نفــیسه روشن مربوط به زمـانــی اسـت که هنوز در بیـــمــارستـــان بودند. روحشــان شاد و یادشـان گرامــی باد.

عکـس یادگاری سام درخشــانی و همــسـرش در کنار همایون شجـریــان عزیـز در حاشیــه یک مراسـم.

ایــن نمـــایش اولیور توئیست قرار نیــست به اتـــمــام برسد؟!

عجیـب تر و جالب تر از حضور کچــلــیک در کنسرت ماکان بنــد، موهای عجــیــب این آقـا پسر سمـت چپی اســـت. چرا خودش را ایـن شکـــلی کرده؟! حتی واکاشی زوما هم چنــین بلـــایـی سر خودش نمـی آورد.

روح الـــلـــه حجـــازی با ایـن اســتوری از زنده یاد رسول ملــاقـلـــی پور کارگــردان چیـره دســـتی که شوربخـتانـــه خیلی زود از بین ما رفـت، یاد کرد. مطــمئناً اگـــر عمو رسول ایــن روز ها در کنارمـــان بود باز هم شاهـــکــار هایـــی مثل “میــم مثــل مادر” و “سفـر به چزابه” را تکرار می‌کــرد و جان دوباره ای به سیــنمـای ارزشــمـند ما میـــداد. روحش شاد و یادش گرامی باد.

 

سلـفـی بهــاره رهــنـما و همــسر جان در کنـــار علـــی زند وکیلـی پس از تمـــاشــای کنــسرتــش. با توجه به این که این تصویر در حاشـیه یک کنسرت گرفـــتـــه شده اســت، پس مطمئن میـ‌ـشویم که بهــاره و همسر جان از مشـــهـد به تهــران بازگشته انـد.

سلــفــی خرگوشی یکتــا ناصر و دخـتــرش. همـــیــن که مانـــند خیــلــی ها بچه را شبیـه سگ نکــرده بســیار خوشحـالیـم.

سلفی زمــیـن به هوای لادن مستوفی، النـــاز حبیبــی، حمـــیــد حامـــی، امـــیرحــســـیـن رســـتـــمی و سایر دوستان در پشت صحنــه فیلــمـبـرداری مســابــقه “هفــت روز و هفـــت ساعـــت”. مســـابــقــه ای مهیـج و ماجــراجویانــه که در دو کشور ایــران و لبـنان ساختـــه شده اســـت.

محمـدرضـــا هدایــتی و پسرش آقــا هامون. محمدرضـــا نام رود تاریـخی و زنـدگی بخــش سرزمــین مادری اش را روی پسـرش گذاشتــه است.

میــلـــاد عبادی پور در کنار ماکت خود در ساخـــتمــان باشگاهــشان در لیگ والـــیبـــال لهـسـتان. میــلاد جان بگو به تعـــداد زیــادی تکـــثــیرش کنـند، بیـــاور ایران، تعویض روغنــی ها استـقــبـال میـــ‌ـــکنـنــد و سود خوبی برای باشگـاه دارد.

پســت عشـــقولانـــه سیـنــا شعــبــانخـــانــی برای همـسر جان عزیزش. همـــیشـــه در کنـــار هم شاد و خوشبــخـت باشند.

قایـــم باشــک بازی بانـمــک گندم و ژوله، با کپــشـــن احســاسـی ای که پست امیـــر مهـــدی را بسیار خاص کرده است.

اعــضای تیم اسکواش بانوان هنــرمـــنـد تنـهـا کاری که نمیـــ‌کـنند ورزش اســـکواش اســت! در ایـــن جا هم دور هم جمـــع شده انـد تا درخـــت بکارند. مه لقـــا باقـــری، شیوا ابــراهـیمــی، لیـندا کیـــانـی، هانـیه توسلـــی، مارال فرجــاد، پانـــتــه آ پنـاهـــی ها، شبــنم فرشــادجو، سیمــا تیــرانداز و سایر عزیزان.

بهــرنگ علوی، سام درخشــانـی و بهـــاره کیان افشار در کنـــار جواد خان یساری در پشــت صحـــنـه کار سینـمــایی جدیدشان. احتـمـــالا جناب یساری در این فیلــم که نامش “دشـمــن زن” اسـت هنـرنـمایی کرده اند.

به به آقــا فرهاد! چه خبرا؟ حال و احوال خوب اســت؟ راستــی از تیم جوانـــان اســپـــانیول چه خبــر؟! خوب تمـــرین میـــکــننــد؟!

سلفی هومن سیـــدی در کنار چنـــد کودک عزیز خنــدان در کوچه. هومن جان از شمـا هم هنوز نگـذشتــه، تا وقتـی دم و بازدمـی در کار است میــتوان برای ساختن وطن تلـاش کرد و ناامـــیـــد نشـد. زود شانــه خالی نکنیـد.

سیــروان خســـروی با ایـن عکـس ترکیــبـــی جالــب تولد دیوید گیلـــمور موزیـــسیـــن نامـــی بریتـــانیایی را تبـــریک گفـت.

میتـرا حجـار با شنیدن خبر هایی من باب آزاد شدن حضور بانوان در استـادیوم های ورزشـــی، خود را برای بازی برگـــشــت اســـتقـــلال در مقــابـــل العیـــن آماده کرده اســـت!

میترا حجار،یکتا ناصر و بازیگران معروف با سلفی های دیدنی

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.