میترا حجار در برنامه دورهمی امشب در شبکه نسیم

میترا حجار یکی از بهترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون می باشد امشب در برنامه دورهمی میترا حجار به دعوت مهران مدیری به دورهمی می آید او اولین فیلم خود را با کارگردانی احمد امینی به نام غریبانه شروع نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر میترا حجار در برنامه دورهمی امشب در شبکه نسیم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مـیـترا حجـار بازیــگر سیــنـــمـــا و تلویزیون امــشــب مهــمان دورهـمی مهران مدیـری خواهد بود.


حضور میـتـرا حجار در دورهمی

میترا حجار

میتـــرا حجــار (زاده ۱۴ بهــمــن ۱۳۵۶، مشهد) بازیـگــر سینمــا، تلویزیون و تئاتر ایـرانــی اســت.
میــتـرا حجار بازیــگری را از سال ۱۳۷۶ با حضور در نقشــی کوتاه در فیــلـــم «غریـبــانه» ساختــه احـــمـد امینی آغاز کرد.
او بلـــافـاصــله همـــکاری با کارگــردانـــان بزرگـــی همــچون مســعود کیمیــایـی، احمدرضــا درویش و بهـــرام بیضــایـــی را تجـربه کرد.
اولیـن تجربه حضور تلویزیونی او بازی در مجــموعه «پلیس جوان» به کارگردانی سیــروس مقدم است.
از دیــگـر کارهای او حضور در نمـایــشـــ‌هایـــی چون «هملــت» و «دایـی وانیا» اسـت که دومی در فرانــسه روی صحــنـــه رفت. همـچنین در زمینــه موسیقـــی نیـز در حال فعـالـــیــت اســت.
حجار در سال ۸۲ ایران را به قصد فرانســـه ترک کرد و سپــس برای تحصـــیل در رشتـــه کارگــردانی به آمـــریـــکـا سفر نمود.
میــتــرا حجـار در حال حاضـــر در ایران است و به نظر میـــ‌ـرسد خواهـــان ادامــه فعــالـیت هنـری خود در ایـران باشـد.
او پیـش از ترک ایران در فیــلــم‌هــای فریـــاد، متولد ماه مهـر، اعتـــراض، سگ کشی، رخـــســـاره، شبـــ‌ـهای تهـران، قارچ سمـــی، ملاقـــات با طوطی، بازنده، رازهــا، جنایــت، صورتــی، فراری، مزاحـم، ایــن ترانــه عاشـــقــانـــه نیـــست و زمستان است حضور داشــت.


میـــتـــرا حجار

وی در مصــاحبه خود با ماهـــنـــامه فیلـم گفـــت:
چیزی که من درایـــن مدت متوجه‌ـاش شدهـ‌ــام ایـــن اســت که سطح فیــلـمــهــا نســـبـــت به زمـــانــی که من از ایـــنـ‌ـــجـا رفـــتم خیــلی نزول پیـــدا کردهـ‌ـــاسـت.وی در سی و سومین دوره جشـــنواره فیــلـم فجر برای فیلـم خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد مؤتمن نامـزد سیـــمــرغ بلورین بهـــتـرین بازیگـر نقش مکمل زن شد.
جوایــز
برنده سیـمـرغ بلوریـن بهــتـریــن بازیـگر نقش اول زن برای فیلم متولد ماه مهـــر از هجــدهمـــیـــن دوره جشنواره بین‌ـــالـــمـــلـــلـــی فیلـــم فجر
کانـــدید تندیـــس زریــن بهترین بازیـگر نقش اول زن برای فیـلـــم متولد ماه مهــر از چهـــارمــیــن دوره جشـن خانـــه سینمـا (۱۳۷۹)
کاندید سیـمـرغ بلورین بهـترین بازیـگر نقــش مکمل زن برای فیــلـــم سگــ‌ـــکشی از نوزدهـــمــیــن دوره جشــنواره فیـــلـــم فجـــر (۱۳۷۹)
کانـــدیــد سیـــمرغ بلوریـن بهـتــریـــن بازیـگـــر نقش اول زن برای فیـلـم صورتی از بیســـت و یکمـــیـن دوره جشــنواره فیـــلم فجر (۱۳۸۱)
کانـدیـــد سیـمرغ بلورین بهتریـــن بازیگـــر نقــش مکـــمل زن برای فیـــلـم نارنـــجی پوش از سی امین جشـنواره فیـلـم فجر (۱۳۹۰)
کانــدیــد سیـمـــرغ بلوریـــن بهــتــرین بازیگر نقش مکمــل زن برای فیلم خداحافظـــی طولانی از سی و سومیـــن جشــنواره فیـــلم فجـــر (۱۳۹۳)
برنده بهـتریـن بازیگر زن جشـــنواره فیـلـــیـپــیـن برای فیــلـم دلتـنگـــی‌ـــهای عاشــقـانـه (۱۳۹۲)
برنده بهـــتریــن بازیگـر زن جشنواره ایـــرانــی سانـــفــرانــسیـــسـکو برای فیــلـــم یادم تو را فراموش (۱۳۹۶)

میترا حجار در برنامه دورهمی امشب در شبکه نسیم

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.