عکس میثم ابراهیمی و همسرش | بیوگرافی میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی یکی از خواننده های خوش صدای پاپ ایرانی می باشد که بسیاری از افراد طرفدار میثم ابراهیمی می باشند و دوست دارند میثم ابراهیمی را از نزدیک ببینند میثم ابراهیمی در کنسرت های بسیاری اجرا نموده است آهنگ های زیبای میثم ابراهیمی را همه می شناسند و با این آهنگ ها خاطره دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس میثم ابراهیمی و همسرش | بیوگرافی میثم ابراهیمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بیوگرافـی میثم ابـــراهــیمی

نام مــیثم ابــراهــیمــی
تولد8 شهـریور 1364 (32 سال)
اصــالـت/ملیتایــرانـــی
سبـــک هاپـاپ
نوع فعـالـــیــتـــخواننــده
نوع سازپـیـانو
نوع صوتتـــنور
مدت فعــالیت1383 تاکنون

به گزارش سایت دانستن : میثم ابـراهـیمــی متولد 8 شهریور 1364 در تهــران، خوانـــنـــده است. در رشتـــه موسیقی فوق دیـپلم و در رشته مدیـریت فرهنگی لیــسانــس دارد می گوید از کودکـی می خواندم، یادم است در گروه های سرود عضو بودم، گروه سرود تواشیح و گاهی هم در هیئت ها می خوانـــدم آن موقع کلاس موسیقـی به صورت الـان نبود زیــاد هم به موسیـــقی بها داده نمــیــشـد.

زنـــدگی خانوادگـــی

او فرزند آخـــر خانواده می باشــد. میثــم ابـــراهـــیـمــی فرزنــد اخــر خانواده بود و دارای یک خواهر و برادر میـــباشـد.او هم اکـنون ساکـــن منـطقــه ای در شمـــال شرق تهـــران هســـتــند

تحصیلات

در رشتــه موسیــقـی فوق دیپــلــم و در رشــتــه مدیـــریـت فرهنــگـی لیســانس دارد

علاقـــه به موسیقـی

خواننـــدگی را از دوران نوجوانی شروع کرد – اوایل در ایـام محرم در هیئت های عزاداری میخوند. به مرور کار خواننـــدگی رو به طور حرفـه ای شروع کرد ، در این مدت با آهنـگـســازانــی چون محــمدرضـــا چراغعـــلـــی ، محـــمد مهدی گورنـــگـی ، آرش ملـک ، فرزاد خردمنـــد و … کار کرد.

مشوق های میثـم ابراهــیـمـــی

میـثم ابــراهیمـی از همان دوران کودکـی قراعـــت قرآن را آغاز نمود. این خوانـــنده مشوق های اصـلــی خود را حاج آقـا سیــد علوی و مهـنـدس سید موسی حســیــنـی کاشانـی معــرفی کرده است.

موافـــقــت خانواده با خوانــنــدگی او

به دلـــیل حمایت های “آقــای علوی”، پدر و مادرم نیــز از ایــن فعالـیــتمــن حمایت کردنـد امــا پدرم همــیــشه تاکـــید می کرد که به خوانــنـدگـی به عنوان یک شغــل نگاه نکنم و در کنا ر آن حتـمـا درس خود را ادامـــه بدهــم .

زندگی هنـــری

میـــثــم ابــراهـیمـی خوانــنـــدگی را از دوران نوجوانی شروع کرد. اولیــن اثـــر او تک آهــنــگ “وطنــ” بود. به مرور کار خوانـــنـــدگی را به طور حرفـه ای شروع کرد. آغاز فعـــالیت حرفـه ای وی سال 1385 بود. وی در دوران فعـالـــیـتــش با آهــنـگـسـازانــی همـچون سیـروان خسـروی و محـمـــدرضـا چراغعــلی همــکـاری کرده است.

بازیگری

میــثم ابراهـــیــمی بعنوان خوانـــنـده در نقـــش خودش در فیلـــم حس خوب زنــدگـــی فرنــاز امینی بازی کرد و تیتـــراژ ایـن فیــلــم رو نیـــز بر عهـده گرفــت

شغل دوم

نه در همـیــن راســـتـــا فعـالــیت دارم، گاهی اهـنگســازی می کنم امــا درگــیرش نمـی شوم، تنها تمــرکــز را روی آهـنـگ ها و خوانـدنم گذاشــتم و جز این ها فعالیت خاصــی ندارم

تغـییر سبک میثـم ابراهـیــمــی

ابـراهـــیــمــی به تغیــیـر سبـــک و رویه خود در موسیـقـــی اشـــاره کرد و افـزود:ایـن تغـیـــیر و پریدن از ریتــم غمــگـــین و آرام به شاد و تند، خواستـه مردم اســـت. من یک خوانـــنـده هسـتـم و هرچـــه مردم دوست داشــتــه باشـند را می خوانم. گرایش خودم بیـــشتر به سمت کارهــای غمگــیـن است امـــا نظـر و حرف مردم برای کارم در اولویت اسـت .

غذا و رنــگ مورد علـــاقــه
همــچــنین بخوانـــیـد : بیوگرافی و تصــاویر همــسر خوانــندگان

در میـــان رنـگ ها، رنـگ سفــید و در میــان غذاها قرمـــه سبزی را بیـــشتـــر از همـــه دوست دارم به صورتی که حتــی اگــر سیـر هم باشـــم باز به خوردن قرمه سبزی تمـــایل دارم .
رمــز موفقیت

تنها رمـز موفقـــیت من صبوری بود، خیلی از دوستـــان من صبــر نمـــیکـنـنـــد من سال 1385 شروع کردم خیلی از خوانـنـده ها آن زمان نبودند امـــا صبـــر ده ساله من به ثمر نشـســـت همــیـــشــه سعی کرده ام کاری را انجام بدم که در چهار چوب و ضوابـط و قانون باشـــد، سعـی کرده ام آهــنـــگـی را بخوانـــم که با محتوا باشــد، هســتند کسانی که آهنـگهایی رو خوانــده و چند ماه اسمـشـــان بوده اما بعد از مدتی اوت شدند

آقای ابراهـیـــمـــی لطـــفا نظـر خود را دربـاره ایــن هنــرمـــنـدان به کوتاه تریـــن شکـــل بیــان کنـیـــد

علی لهـراسبی؟

خوانـنـــده خوب و خوش صدا

میلـــاد ترابــی؟
آهـنـــگساز و تنظیم کنـــنـده ای خوب و انـــســـانـی با معرفت

تیـــتـــراژهای میــثــم ابـراهیمی

این خواننده جوان پاپ، تیــتـراژهای متـعـــددی را برای برنــامه های تلویزیونی و سریال های تلویزونی خوانده اســت.
تیــتــراژ برنامه ها

1. “خانـــه فیروزه ای” (87 الی 89) – شبـــکه سه سیما

2. “امــروز هنوز تموم نشده” (سه فصل) – شبکــه اول سیـــمـــا

3. “خانـــه مهــر” – شبکه جهــانی جام جم
تیــتراژ سریــال ها

1. دردســـرهای عظــیــم – سال 1393 – شبــکه سه سیمــا (آهـنـــگ چشــمــامو بســـتم)

2. سر به راه – نوروز 94 – (آهنــگ عشق)
آلـــبوم های میثم ابــراهـــیــمی

1. نبــض – سال 1392
2. تگرگ – سال 1393

میــثـــم ابراهــیـمـــی در آلــبوم تگرگ با مازیـــار فلاحـی، محـــمد علیزاده، میلاد ترابـــی، پازل بند (علـی رهبری و آریـــن بهاری)، علـیــرضــا طلـــیـــســچـی، مهـرزاد امــیـرخانـــی، فواد غفاری، امــیـــربهادر دهقـــان و آرش پاکزاد همــکـاری نموده اســت. همـچــنـــیـن قطـــعـه مشـتـــرکی را با مازیـار فلـــاحـــی خوانـده است.

چند کاور موزیک از میثم ابراهیمی

آهنگ یه ثانیه از میثم ابراهیمی

آهنگ چی شد که عوض شدی

آهنگ نفس عمیق

تک آهنگ های میثم ابراهیمی

خونه فیروزه ای
همین امروز
شکوه جاودان
درد دل
کسی رو ندارم
چرا دستات سرده
خیانت کردنم خوبه
شهر باران
فوق العاده،
به تو مدیونم
با تو بد نمیشم
عادت نکردم
چشمام و بستم
تو میدونی
قبول کن
اشک
خودتم میدونی
دوراهی
تگرگ 2
عشق
نارنجی
دوست دارمت
ستاره بارون
خستم
خواهش
یادگاری
خاطره
اونم رفت
تو و من
چی میشه
یه ثانیه

میثم ابراهیمی خواننده سریال دردسرهای عظیم

ابراهیمی در برنامه دورهمی مهران مدیری

Meysam Ebrahimi

میثم ابراهیمی و مازیار فلاحی در جشنواره فجر

مهران غفوریان و حسین سلیمانی در کنار میثم ابراهیمی

کنسرت میثم ابراهیمی

میثم ابراهیمی در برنامه دورهمی

عکس میثم ابراهیمی

عکس میثم ابراهیمی

عکس میثم ابراهیمی و همسرش | بیوگرافی میثم ابراهیمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.