میلاد بابایی خواننده و آهنگساز بیوگرافی و عکس های شخصی

میلاد بابایی خواننده های خوش تیپ ایرانی می باشد تک آهنگ های زیبایی میلاد بابایی او را معروف نموده است او در ایران و خارج از ایران طرفداران بسیاری دارد از میان ترانه ها و آهنگ هاسش یکی از آهنگ ها که او را مشهور نمود آهنگ تیتراژ ماه عسل در شب قدر بود که او را به اوج شهرت رساند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر میلاد بابایی خواننده و آهنگساز بیوگرافی و عکس های شخصی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش مجله خبری دانستن : میـلـــاد بابـایـــی متولد ۱۳ فروردین ۱۳۶۸ یا ۲ آپــریــل ۱۹۸۹ در تهـران متولد شد.از نوجوانی گیـــتار می نواخــت و در دبـیــرستــان با محـمدرضـا رشــیدیان گروه md2band را تشکـیـل داد که تراک های منــتـــشـــر شده از آن مورد توجه عموم قرار گرفــتــ…ــبــعـــد از چنـــد سال این دو دوست از هم جدا شدنــد.

با اینــکه علـــاقه ای به درس ریــاضـی نداشـــتــه امـــا فارغ الـــتـحصــیـــل لیــســـانس رشـتــه مهنـدسی عمران می باشد، بجـز خوانندگی اهـــنـگـــساز شنـــاخـته شده ای اســـت و شعـــر نیــز می گوید.

او می گوید که تمام عشـــق اش موسیقـــی است و بیشـــتــر از آهــنـــگ سازی به خوانـندگــی علـــاقـــه دارد علـیـرضـــا آذر از جملـــه شاعــرانــی است که میـــلـــاد بابـــایـــی با او کار مشتـــرک زیادی دارد.

از جمـــلـه خوانـــنـــدگانی که میـــلـاد بابایی برای آن ها آهـنگ سازی کرده می توان به محمـــد اصفهانــی، امـیر تاجـــیــک، رضـا صادقی، فرزاد فرزیـــن، بابک جهانبــخــش و … اشــاره کرد.

میـلـــاد بابـایی خوانـنـــده جوان و خوش آتـیه موسیـــقی پاپ، برای تیـــتـــراژ برنامه ماه عسل ویژه شبهـای قدر خواند. در ایـــن قطــعه که به مناسبــت شبـ‌ـــهـای احــیاء و شهـــادت امیــرالـــمومنــین حضرت علی(ع) تهــیــه و تولید شده اسـت، «علـیـــرضا آذر» ترانهــ‌ــســرای موسیـــقـی پاپ و سراینـــده ترانـه این قطعــه، ابیـــاتـی را دکلمه کرده اســـت.

آهــنـگـــســـازی این اثـــر که «یادش بخــیـــر» نام دارد را «میـلاد بابـایــی» بر عهده داشتــه و تنـــظـیم آن را «ایـــمـــان تیـــموریان» انجــام داده اسـت.

تـــیتراژ زمســتانـــی برنـــامه «بعـــضــی ها» را «میـلاد بابـایــی» خوانـــنـــده و اهنگـساز جوان موسیقی پاپ اجـــرا نموده که این قطعه «جاده سپیـد» نام دارد و ترانه ی آن را «علـیـــرضـــا آذر» سروده و «ایمــان تیــموریــان» تنـظـیــم آن را بر عهـــده داشـــتـــه اســـت. «یاشـار خســروی» و «عرفــان پاشـــا» به ترتــیب به نوازنـــدگی ساکــسیفون و ساز زهــی پرداختـه انـــد.»

او در سال 96 اعلـام کرد دیگر کار آهــنگسـاری نخواهــد کرد و خود را بیــشـــتر خواننــده می دانـــد تا آهـــنگــساز برای دیـــگــران، او خستــگی و مشـکلاتی که در ایـــن راه هست را از دیـگر عوامــل خداحافظـــی از آهـــنگســازی را اعلـــام می کند.

آلبوم های میلاد بابایی

مستند

بهترین روزام

تک آهنگ های میلاد بابایی

میلاد بابایی فرار کردم

میلاد بابایی گسل

میلاد بابایی اومدی پیشم

میلاد بابایی امکانش هست

محمدرضا مقدم, میلاد بابایی بسپار به من

میلاد بابایی حوالی امروز

میلاد بابایی و حمید گودرزی پاییز برگشته

میلاد بابایی امکانش هست

میلاد بابایی خیلی جذابی

میلاد بابایی اشتباه بود

میلاد بابایی عاشقت میشم

میلاد بابایی دیوونه

میلاد بابایی رو اعصاب هم

عارف تشکری, میلاد بابایی خواب دیدم

میلاد بابایی سرگیجه

میلاد بابایی میشه بسه

میلاد بابایی امکانش هست

میلاد بابایی جرم

میلاد بابایی دلواپسم

میلاد بابایی قلبم

میلاد بابایی پیر شدم

میلاد بابایی یک دقیقه

امیر عظیمی و میلاد بابایی قصه

میلاد بابایی همین کارات

میلاد بابایی بغض

میلاد بابایی حرف آخر

میلاد بابایی عشق رو اعصاب

میلاد بابایی اون منم

میلاد بابایی منطقی نیست

میلاد بابایی گفته بودم

میلاد بابایی باز آ

علیرضا آذر و میلاد بابایی نا نحس

میلاد بابایی حالو روزم خوبه (ورژن پیانو)

علیرضا آذر, میلاد بابایی اذان

میلاد بابایی آهنگ آخرم

میلاد بابایی حال هردومون

میلاد بابایی ادامه دار

میلاد بابایی حال و روزم خوبه

میلا بابایی حس خواستن تو

میلاد بابایی بهترین روزام

میلاد بابایی فرصت

میلاد بابایی زبونم لال

میلاد بابایی یادش بخیر

میلاد بابایی خواننده و آهنگساز بیوگرافی و عکس های شخصی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.