میل جنسی مردان و زنان شب ها زیاد است یا صبح ها

میل جنسی بسیاری از مردان در صبح بیشتر از زنان می باشند و دوست دارند سکس نمایند و بیشتر خانم ها دوست دارند شب ها با همسرانشان سکس داشته باشند این باعث می شود در برخی از موارد زنان و مردان دچار مشکل شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر میل جنسی مردان و زنان شب ها زیاد است یا صبح ها را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : ساعت 5 تا 7 عصر از حیث بیولوژیك شایسته ترین زمان برای برقراری یك ارتباط جنسی در مردان است چون انرژی در حداكثر است و کلیه حس‌ها بیدارند .

میل جنسی یكی از موضوعات دوچندان پیچیده‌ است . یكی از عارضه ها این پیچیده‌ بودن مسائل ریتم زیستی میل جنسی است . ممکن است به‌این مسائل دقت كرده باشید كه بعضی اشخاص صبح‌ها میل جنسی بیشتری دارا‌هستند در حالی كه بعضا اشخاص شب‌ها گرایش بیشتری به برقراری ارتباط پیدا می‌كنند

 

در بعضی اشخاص در فصل زمستان میل جنسی كاهش می یابد و در بعضی دیگر برعكس… پژوهشگران تاكنون غالب به شناسایی ریتم های زیستی مختلفی شده‌اند كه پاسخگوی نیازهای ماست و میتواند به توانایی‌هایمان ریتم خاصی بدهد . میل جنسی هم سوای شك از این محدوده بیرون نیست . بعضی چرخه های درونی مرتبط با سلول‌ها یا این که ترشح هورمون‌ها و بعضا چرخه های بیرونی نظیر روز و شب و فصل‌ها بر میزان و شدت میل جنسی تاثیر میگذارند .

بعضی به غلط گمان می‌كنند نعوظ صبحگاهی در معنای رغبت مرد به برقراری ارتباط جنسی در ساعت های نخستین روز است . در حالی كه این تفكر نادرست است . در بنا شده در نخست روز , بین ساعت 7 تا 9 میزان دو هورمون تستوسترون و كورتیزول ارتقاء مییابد . کار هم زمان این دو هورمون نشانه‌ای واضح داراست كه به عبارتی نعوظ است . این قضیه هیچ ارتباطی به تمایلات جنسی ندارد مگر اینكه شخصی بخواهد از آن در این مسیر استفاده كند .

ساعت 5 تا 7 عصر از دید بیولوژیك شایسته ترین زمان برای برقراری یك ارتباط جنسی در مردان است چون انرژی در حداكثر است و کلیه حس‌ها بیدارند . در زنان این قضیه رابطه نزدیكی با سیكل ماهانه آنان داراست . میل جنسی در زنان دقیقا قبلی از تخمك‌گذاری دوچندان بالاست . اما این زمینه از یك خانم تا خانم دیگر گوناگون است .

بعضا خانم‌ها پیشین از آغاز پریود یا این که چه بسا طی عصر , میل جنسی بالایی دارا هستند در حالی كه بعضا دیگر مبتلا نشانگان نزدیك ماه می شوند و بعداز اتمام عصر پریود میل جنسی آنان ارتقا مییابد البته درباره‌ی مردان زمان مشخصی در زمان ماه برای ارتقاء یا این که كاهش میل جنسی نیست . نسبتاً می‌توان اعلام کرد این میل مدام در مردان بیدار است . مبنی بر آمار فروش كاندوم به حیث می رسد میل جنسی در فصل تابستان بیشتراز فصل‌زمستان فعال است . در واقع روشنایی شدید فصل‌تابستان بعضا ساختارهای دخیل در هورمون‌های جنسی نظیر هیپوتالاموس و هیپوفیز را فعال می‌كند و منجر می شود میزان انرژی و رغبت جنسی ارتقاء یابد . گرما هم درین بین بی‌تاثیر نیست .

گرما باعث سبكی بیضه‌ها شده و از دید بصری میل جنسی را در مرد بالا میبرد . مسائل دیگر كه باعث ارتقاء میل جنسی در فصل تابستان میشود وجود فرومون‌های جان دار در عرق است . احتمالا این تركیبات به حیث خیلی مهم‌ نرسند و بر میل جنسی تاثیر بی واسطه نگذارند البته تاثیر مستقیمی بر احساسات و جذب دو جنس مخالف به نیز دارا‌هستند . نكته دیگر اینكه میزان ترشح تستوسترون در مردان درین فصل بالا میرود و منجر عملکرد بیشتر و گرایش فراتر در جهت كار , ورزش و اما ارتباط جنسی میشود .

میل جنسی مردان و زنان شب ها زیاد است یا صبح ها

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.