کارهای روزمره ای که میل جنسی شما را چند برابر می نماید

میل جنسی در شما کم است میل جنسی خویش را با این تغییرات در شیوه معاش که مورد تایید متخصص ها است , ارتقاء دهید در حالتی‌که حس می‌کنید که شادابی پیشین را ندارید , می بایست بدانید که صرفا نیستید در ادامه جزئیات بیشتر کارهای روزمره ای که میل جنسی شما را چند برابر می نماید را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : پژوهش ها نشان می‌دهد که در حدود یک سوم زنان و 15 درصد مردان به صورت منظم حس تصمیم به ارتباط جنسی ندارند . البته شغل های متعددی است که می‌توانید برای برگشتن ارتباط ها جنسی خویش به روال معمولی انجام دهید . میل جنسی خویش را با این تغییرات در شیوه معاش که مورد تایید متخصص ها است , ارتقا دهید .

 

برای قرارهای شبانه بیشتری طرح ریزی فرمایید

در‌حالتی که شبی درگیر کننده داشته باشید و کنار همسرتان با شلوار ورزشی به تماشای فیلم مد نظر تان در تلویزیون بنشینید , شاید میل جنسیتان را از بین پیروز شود . عشق و علاقه خویش را با خارج رفتن از منزل و قرارهای عاشقانه از مد افتاده برگردانید . قرارتان واجب نیست یک شب فوق العاده عاشقانه باشد , تنها کافیست به سینما یا این که رستوران بروید , این عمل می‌تواند جرقه هایی از رمانتیک که اولین دفعه همدیگر را ملاقات کردید , زنده نماید .

لی میلهیزر ( Leah Millheiser ) مدیریت برنامه های پزشکی جنسی زنان در مریضخانه استنفورد , می گوید : درصورتی که دریافت کردن پرستار طفل برایتان گران تمام می‌شود , از دوستانتان بخواهید مدتی مراقب کودک هایتان باشند و بعدا لطفشان را جبران فرمایید . قابلیت و امکان اینکه دوستانتان نیز بخواهند شبی را با همسرانشان بگذرانند , مضاعف است .

یک قرص پیشگیری از بارداری مختلف مصرف نمائید

تغییرات هورمونی دلایل مهمی برای میل جنسی شما دارا‌هستند . قرص های پیشگیری از بارداری یکی مطرح ترین عوامل کاهش ایجاد تستوسترون در تن می‌باشند که در فیض باعث کاهش میل جنسی می گردند . اشکال خاصی از آن ها چه بسا می‌تواند منجر ساخت درد حین ارتباط شود .

چه بسا در‌حالتی که در حالا پیشگیری از بارداری نیستید , بایستی بدانید که حالت هورمونی تان میتواند به ارتقاء میل جنسی شما یاری دهد . پرولاکتین , هورمون محافظت , کاهش یافتن استروژن و تستوسترون در زنان شیرده , قادر است هورمون ها را تخریب نماید . به علاوه , به گفته پزشک معالج میلهیزر , یائسگی نیز میتواند سبب ساز کاهش تستوسترون و استرودیول که نوعی از استروژن است , بشود .

بقیه داروهایتان را نیز بررسی نمایید

نگاهی به قفسه داروهایتان بیندازید , ورژن ی دارویی تان قادر است استدلال کاهش میل جنسی شما باشد . قبل از قرص های ضد بارداری , شایعترین عوامل کاهش میل جنسی داروهای فشار خون بالا , داروهای ریفلاکس معده , اضطراب و افسردگی است . در صورتی یک دارو دلیل این نقص‌ باشد , خوبتر است نگرانیتان را با پزشکتان موقع تجویز فی مابین بگذارید , این قابلیت موجود است که بتوان دارویی با دلایل کمتر , جایگزین کرد .

شغل های منزل را بین خودتان تقسیم فرمایید

پس از یک روز کاری طولانی , سرگرم یک عمل تمام وقت دیگر میشوید , والدین بودن . به گفته دکتر معالج میلهیزر , بعداز این‌که کودک ها به رختخواب بروند , اکثر وقت ها نظافت های خانه را انجام می‌دهیم و در فیض صمیمیتی که بایستی بین زوجین باشد , به بگراند فرستاده میشود . در صورتیکه شما و همسرتان تمام وقت مشغولید , منزل داری را به صورت معادل بین خودتان تقسیم نمائید که تمام توشه بیشتر آن بر روی کتف یک نفر نباشد . بدین ترتیب چه خارج و چه درون اتاق خواب , ذوق زده خیس خواهید بود .

اتاق خویش را به محلی برای داشتن ارتباط ها عاشقانه تبدیل فرمایید

عادت کردن به‌این اینکه به نوپا ها اذن دهید بعداز دیدن یک خواب ترسناک در تخت شما بخوابند , یا این که موقع خواب حیوان خانگی تان را ناز و نوازش فرمایید , فعالیت معمولی ای است , اما این عادات قاتلین دارای اهمیت از بین بردن شم و درحال حاضر شما میباشند . به آسانی با قفل کردن در اتاق خواب هنگام شب خردسالان و حیوان‌ها خانگی تان را ازاین مکان به دور نگه دارید . شاید تغییر و تحول این عادت مدتی زمان پیروز شود , البته مجدد سکسی کردن تختتان می‌تواند سبب ساز ساخت متانت و عشق و علاقه بیشتر بین شما شود .

ارتباط جنسی را به لیست کارهایتان بیفزایید

ما برای وعده دیدار با پزشک معالج , جلسات کاری , صرف نوشیدنی با عزیزان طرح ریزی می‌کنیم , چرا برای ارتباط جنسی طرحی نداشته باشیم ؟ . این راه و روش به حیث عاشقانه نمی آید , اما ترک یک زمان یگانه برای این ارتباط به‌این معنا است که نسبت به آن و معاش جنسیتان تعهد دارید . بدین ترتیب خودتان را بدون چاره کرده و احتمال عذر گیری را کمتر نمایید.

از روان ساز ( lubricant ) استفاده فرمایید

در شرایطی که ارتباط جنسی برای شما دردناک باشد , داشتن احساس و حالی برای انجام آن نا ممکن خواهد بود , اما لزومی ندارد که‌این دسته باشد . یکی‌از عوامل مهم درد هنگام ارتباط , کم آبی است . بی آبی واژن سبب ساز تولید درد هنگام مقاربت میشود , کارایی فرمایید با استفاده از یک روان کننده بر مبنا سیلیکون یا این که یک مرطوب کننده واژن این ایراد را رفع فرمایید . لوبریکانت های سیلیکونی نسبت به لوبریکانت های با شالوده آب برهه زمانی زمان بیشتری تداوم داشته و رطوبت مایحتاج را تامین می نمایند . درصورتی که اختلال بدین ترتیب خوب تر نشد به یک کارشناس زنان مراجعه کنید , تا معالجه استروژن واژینال برایتان انجام دهد .

رفع استرس پیشین از ارتباط جنسی

عوامل استرس زا , کارتان , فارغ التحصیلی کودکانتان , نشت شیر آب خزینه , بیشتر از آن که بدانید روی معاش جنسیتان تاثیر می‌گذارد . استرس داشتن منجر میگردد بدنتان بیشتر هورمون مبارزه و گریزو فرار , کورتیزول را ترشح نماید که بدنتان نیاز به اندازه پاره ای از آن دارااست , البته در‌صورتی‌که دوزش بالا رود می‌تواند میل جنسی را سرکوب می نماید . قبلی از آغاز ارتباط جنسی راهی بی آلایش برای پاک کردن ذهنتان پیدا فرمایید , چه یک گرمابه طولانی باشد یا این که تلاوت یک کتاب عالی .

غذای سلامت بخورید

پیروی از یک رژیم غذایی سلامت برای قلب میتواند حرارت بین شما‌را نیز ارتقاء دهد . سود تحقیقاتی که در خبرنامه پزشکی ارتباط ها جنسی پخش شده , ارتباط ای بین کلسترول بالا و زنانی که به رنج تحریک شده و به ارگاسم می رسند , پیدا نموده است . وقتی که کلسترول در شریان ها بالا میرود , سبب ساز دشوار خیس شدن جریان خون شده , در حوزه‌ لگنی منجر کمتر وصال خون به اندام تناسلی شده که باعث به مشقت بار شدن ارگاسم در زنان می‌شود . تراز کلسترول خویش را با مصرف بیشتر میوه و صیفی جات نسبت به چربی های حیوانی و تولید ها لبنی در اختیار گرفتن نمائید . از این جایگزینی معمولی برای کاهش کلسترول خویش , استفاده نمائید .

خوراکی هایی که میل جنسی را ارتقاء می‌دهد , مصرف نمائید

پژوهش ها نشان داده است که , یک تن در درحال حاضر رویش به ویتامین ها و اجزای مختص برای بالا بردن میل و سعی جنسی نیازمند است . آووکادو , بادام , توت خارجی و صدف جزء خوراکی هایی می باشند که می‌توانند این میل را در شما ارتقا دهند .

ارتباط خویش را بررسی فرمائید

کاهش میل جنسی میتواند علامتی از مشکلات گسترده تری در بیرون از اتاق خواب باشد . شاید خشمتان به خاطر مورد ها جزئی , راز ریز کرده‌باشد ( مجدد مسواکش را اینجا گذاشته؟ ) , یا این که مساله بزرگتری از قبیل عدم رابطه ( ارسال بیشتراز حد پیام کوتاه به جای حرف کردن که در مطالعه ای به تازگی مورد بررسی قرار گرفته ) . در حالتی که کیفیت ارتباط به امداد یک مشاور ماهر نیازمند است , به سراغ یک مشاور درمانگر خانواده و وصلت بروید و در حالتی‌که زمینه فقط به ارتباط جنسی بستگی دارد , از یک مشاور جنسی یاری بخواهید .

با نیز به پیاده روی بروید

با نیز پیاده روی نمایید , بدوید , ورزش نمائید یا این که هر سرگرمی یا این که علاقمندی ای که شما و همسرتان بتوانید با نیز انجام دهید , این عمل ها می‌تواند رابطه عاطفی شما‌را تقویت نماید و سبب ارتقاء قصد به پشتیبانی از سهم دار زندگیتان شود . در مطالعه ای که در خبرنامه شخصیت و روان شناسی اجتماعی منتشر شد , زوج هایی که در عمل های نو و هیجان انگیزی کمپانی می کردند , رضایت بیشتری از رابطه ها خویش داشتند . نو و هیجان آور دو مضمون‌ نسبی می‌باشند و بسته به روحیات شما می‌توانند هر چیزی باشند از دوچرخه سواری در کوهستان گرفته تا چتر بازی .

اکثر اوقات ورزش فرمائید

استرس کمتر , بهبود خوی و خو , بالا رفتن عزت نفس , تمامی از فواید سالمی ورزش می باشند و روی نیز رفته می‌توانند میل جنسی را ارتقا دهند . در مطالعه ای که به تازگی انجام یافته معین شد , زنانی که داروهای ضد افسردگی مصرف می نمایند و کاهش میل جنسی ( اثر جانبی آن ) را تجربه کرده بودند , با سه گرد هم آیی 30 دقیقه ای ورزش در هفته رضایت جنسیشان بهبود پیدا نموده است .

به بدنتان گوش دهید

برخی اوقات کاهش میل جنسی نشان از نقص‌ پزشکی بزرگتری داراست . پس در‌حالتی که هم‌زمان با کاهش میل جنسیتان مبتلا ارتقا وزن , کم آبی پوست , ریزش موی و خستگی شدید , نباید آن را نادیده بگیرید . احتمالا سوای این ریزش مو و خستگی شدید، نباید آن را نادیده بگیرید. شاید بدون این که بدانید دچار مشکل تیروئید باشید. یک آزمایش خون ساده با تشخیص علایم کافیست تا این علایم با دارو درمان شوند. کاهش میل جنسی می تواند با سایر اختلالات پزشکی از جمله افسردگی و خستگی مزمن در ارتباط باشد.

مشکلتان حل نشد؟ به پزشکتان مراجعه کنید

اگر هنوز هم بعد از ایجاد این ترفند های ساده در زندگیتان موتورتان گرم نشده، شاید داروهای تجویزی به کمک شما بیایند. برخی از داروها مانند تستوسترون یا ولبوترین، فقط با نسخه پزشک می توانند برای درمان کاهش میل جنسی مورد استفاده قرار بگیرند.

کارهای روزمره ای که میل جنسی شما را چند برابر می نماید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.