نازنین پیرکاری مجری صداوسیما و زندگی نامه ماجرای ازدواجش + عکس

نازنین پیرکاری

نازنین پیرکاری مجری صداوسیما و زندگی نامه ماجرای ازدواجش + عکس

نازنــیـــن پیــرکـاری ( Nazanin Pirkari ) متولد ۲۴ آبـــان ۱۳۶۸ در تهـــران میـباشد. وی مجـــری گری برنـــامــه پربــیـنـــنده دیــده شو در شبـکـه دو بوده اســـت. همچنـــیـــن علاوه بر مجری گری در زمــینــه بازیـگـــری نیز فعالـــیت دارد.
بازیگری را از آموزشگـــاه سینـمــایــی ایران شروع کرد. وی لیســـانســـش را از دانــشــگاه ازاد تهــران مرکــز گرفــت.

 
فیــلـــمـــهـای نازنـــیـــن پیــر کاری

فیـلـــم هایــی همـچون امـارت فرنگــی(محـــمـد رضا ورزی)-بیـست(محــمـد حســـن زاده)-شیـــب تند(نوید محـمدی)-بالهای خیـس(عبــاس رنجــبر)-سینمایی شیـریـن قنــاری(داود توهیـد پرست)-سیـــنـمایی کاروان(رامـــیــن راســـتـــاد)-جلـب سیار(محــسن افشانـــی)و یکــی مثـل من یکـی مثل تو از جمله کارهای ایــشان میبـــاشد.

تلـــه فیلم هایـــی چون(بعد از تو)-دروازه بهشــت(اسـمـاعـیـل فلـاح پور)-شاهـد(مســعود تکـاور)-همـچون مرواریـد در صدف(حســـین قاسـمــی جمـــی)و چنـــدیـن فیلــم دیگر هم از جملـه کارهای ایــن بازیـگر جوان میــبـاشــد

آخـــریـــن کار او بازی در نقـش شبــنم در سریـال رهـایـــی میباشــد که سال گذشـتـــه از تلویزیون پخـش شد. وی هم اکـنون به عنوان تهــیه کننده مشـغول ساخــت مســـتـــنـــد می باشد.

 
همـســر نازنین پیرکاری

وی ازدواج کرده اســت و در دانشگــاه عاشــق همـــکلـــاســـی اش شده و با وی ازدواج کرده اســت.

 
ماجـــرای ازدواج نازنـیـــن پیــرکاری

امـــا ماجرای ازدواج او بســیـــار جالــب است و از نظــر خود او ماجـرای عاشــقـــی وی و ازدواجش شبـــاهت زیــادی به کارکتر لیــلـــا در سریـال پدر که ایـــن شب ها از شبـکـه دو پخش میشود ، دارد. در ادامه حرفـــهای او را در مورد ازدواجــش میتوانــید بخوانید
نازنیــن پیـــرکاری بازیـگـر و مجری سابق سینمـا و تلویزیون با حضور در برنامه ایـــرانیوم از داستـان ازدواجش پرده برداشـت.
وی در ایــن برنـــامه شباهـت بســیار زیــاد زنــدگــی و ماجرای عاشقـــی اش به داستان سریـال پدر را برای همگـان شرح داد و اعـلام داشـــت
وی دقیقــا در دانشـگــاه تهران مرکـــز عاشـــق یک مرد مذهـــبــی شده و مدام از او خواسـتگـاری می کرده است.
تا ایــنــکـه پس از مجاب کردن پسـر مذهبـــی و خانواده اش و چهــار سال مراجعه به مشــاوره ها و … سرانجام با او ازدواج میـــکــنـد.
وی همــچـنـیــن از اینـــکـــه اکنون با همسرش زنــدگی میــکنـد بســـیار راضــی اســت و ایـن اتــفاق را با افتخـــار روایــت میکــند.
نازنـین پیرکـاری اکـنون حجـاب چادر را به عنوان پوشش خود انتخــاب کرده و با آن در اجــتـمـــاع ظاهــر می شود

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.