نحوه انتقال هیستوری تلگرام به سروش از طریق ربات

تلگرام در آستانه فیلتر شدن می باشد بسیاری از افراد در تلگرام محتواهای مهم و با ارزشی دارند که دوست ندارند این محتواها از بین برود ما در این مقاله انتقال سریع محتوای تلگرام را توسط یک ربات انتقال به شما عزیزان آموزش خواهیم داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نحوه انتقال هیستوری تلگرام به سروش از طریق ربات را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: کـــاربــران پیـــام رسان تلـــگرام می توانـنـد با اســتفـاده از «ربـات انـــتقــال» سروش، محتوای مهـــم خود را از پیــام رســان تلـــگرام به سروش منــتـــقل و آرشـیو کنـــنــد.
هیســتوری تلـگــرام خود را با این ربـــات به پیـام رســـان سروش انـتقـال دهـید ؛ با توجه به بخــشــنـامـــه دولت مبـنی بر خروج از پیام رســان تلـگــرام و جابجایی به پیـام رسان های داخـلـــی، یکی از دغـــدغه کاربران این پیام رسان غیـرقـــابـــل دسترس بودن پیـــام ها و مدیـاهایــی اســـت که برای آنـــها اهمیت ویژه ای دارد. به همین علت یکی از سوالـــات رایــج ایــن روزهــای کاربران تلگــرام این اسـت که محتواهـــای مهـمـــی که در ایــن پیــام رســـان داریـــم چه می شود؟ چطور آن ها را ذخیـــره کنیـــم؟

انـتـــقال هیسـتوری تلـگــرام به پیام رسـان سروش
پیام رســان سروش این دغدغــه را رفـــع کرده اسـت چراکـــه شمــا به آسودگـــی می توانـــیـد با اســتفاده از «ربـــات انتقـــال» محــتواهـای بااهــمیـــت تان را از تلـــگــرام به سروش منتقل و آرشیو کنــید.
روش استــفاده از این ربات بسیــار آســان اســت. تنــهـا با ثبـــت شمـــاره خود می توانیـــد در سروش کانالـی ایجـــاد کرده و محـــتواهــای مورد نظـــرتــان از تلگرام به آنجـــا منـتـــقل کنیـــد.
برای ایـــن منــظور می توانیـد از روش ربــات سروش به آدرس https://t.me/SoroushBackupbot اسـتفاده کرده و از محتواهــای تلــگـــرامـی خود به وسیـله ربــات پشــتــیبـان گیـــر سروش بک آپ تهیـه کرده و آن را به سروش انتـــقـــال دهـید.

البته به دلیل اینکه این ربات در آغاز کار است، احتمالا با مشکلاتی مواجه شود که به مرور رفع خواهد شد.

پیــام رسـان سروش

پیــام رســـان سروش یک نرم افــزار پیـــام رســـان ایـرانـی است. این پیـام رسان دارای نسخه های رسمــی انــدروید و آی اواس برای تلـفـــن های همــراه هوشمند، و نســخـــه های آزمـــایشـــی برای ویندوز، مک و لینوکس برای رایـانـه های شخصی می باشــد.
پس از فراگیـر شدن تلگـرام در ایــران، ایـــن نرم افـزار از جمــلـــه پیام رســـانـی هایــی بود که به عنوان جایــگزین تلـــگرام پیشــنــهـاد شد. به ادعـــای برخـــی منتــقـدان، ایـن پیـــام رسـان کپـــی برداری از کد منبــع باز تلـــگرام اســـت اما سرورهــای آن در ایـران قرار دارد.

نحوه انتقال هیستوری تلگرام به سروش از طریق ربات

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.