نحوه ریمل زدن به مژه هایی که خیلی کوتاهند

مژه های برخی از تفراد کوتاه هستند شما می توانید با ریمل زدن مژه های خود را بلندتر از این نشان دهید ریمل حالت و شکل مژه های شما را تغییر می دهد و بلندتر از این مژه هایتان نشان میدهد بسیاری از افراد دوست دارند مژه های بلندتری داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نحوه ریمل زدن به مژه هایی که خیلی کوتاه اند را در سایت الدمیر خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش سایت الدمیر : طرز ریمل زدن مژه , دانستن نکات پایه در مورد ریمل زدن و شناخت ریمل خوب مناسب جنس مزه هایتان به شما کمک می کندتا آرایش چشممناسبی داشته باشید. شما باید ریملی انتخاب کنید که مژه ها را پرپشت و ضخیم نشان دهد.

در ضمن ریمل شما باید به رشد مژه کمک کند و جلوی ریزش آن را بگیرد.ریمل می تواند آرایش چشم ها را تکمیل کند و آن را زیباتر جلوه دهد اما به شرطی که از ریمل مناسبی استفاده کنید.شکل و حالت مژه خانم ها با هم متفاوت است.

 

برخی، مژه های کوتاه ولی پریشتی دارند
و برخی دیگر مژه های بلند اما کم شت. پس یک نوع ریمل برای تمام آنها مناسب نیست.قبل از خرید ریمل این مطلب را تا انتها بخوانید.

 

نکات مهم ریمل زدن مژه های کوتاه

شما باید ریملی انتخاب کنید که هم پوشانندگی خوبی داشته باشد، هم مژه های شما را بلندتر نشان دهد.ریمل های بلندکننده حاوی میکروفیبرهایی هستند که به ساقه مژه ها چسبیده و آن را بلندتر نشان می دهند.برس ریمل شما باید دارای موهای نازکی باشد که بین مژه ها نفوذ کندو حتی مژه های نازک کنار چشم را پوشش دهد. طرز ریمل زدن مژه

 

تکنیک :
هنگام استفاده از ریمل آن را از ریشه به آرامی به سمت نوک مژه ها بکشیداما مراقب باشید ریمل در نوک مژه حالت گوله گوله پیدا نکند.

روش و طرز ریمل زدن مژه

نکته :
سعی کنید رنگ ریمل شما مشکی یا قهوهای تیره باشد. از رنگ های متالیک استفاده نکنیدزیرا در نور مژه ها را کوتاه تر نشان می دهند.شما باید ریملی انتخاب کنید که پرکننده باشد. با توجه به قطر مژه ها انواع مایع یا کرمی را انتخاب کنید.برس ریمل تان باید درشت باشد تا تمام طول مژه را پوشش دهد. طرز ریمل زدن مژه

 

تکنیک :
هنگام استفاده باید پایین را نگاه و با ریمل فشار آرامی روی مژه ها وارد کنید. بعد بالا را نگاه کنید و به آرامی ریمل را به نوک مژه ها بکشید. اگر هنوز مژه ها آن قدر که مایلید پر دیده نمی شود،ریمل خشک را بین ریشه و نوک مژه مجددا بکشید تا بین این دو فضا پر شود.

 

نکته :
چون مژه های بلندی دارید رنگ ریملی که انتخاب می کنید می تواند طبیعی یا فانتزی باشد.حتی براق بودن رنگ انتخابی مشکلی ایجاد نمی کند.

 

_ اگر مژه های پرپشتی دارید…
هدف شما از ریمل زدن مرتب کردن مژه هاست. از ریمل مایع استفاده کنید تا بدون این که به مژه های شما حجم دهد.آن را مرتب کند. سر برس ریمل شما نباید نازک باشد. از برس درشتی استفاده کنیدکه موهای نازکی دارد و لابه لای تمام مژه ها نفوذ می کند.

طرز ریمل زدن مژه را بدانید

تکنیک :
برای زیباتر شدن مژه ها بهتر است قبل از ریمل زدن کمی به مژه ها پودر بزنید.بعد یک بار از وسط مژه ها به سمت بالا و یک بار از ریشه به سمت بالا به حالت زیگزاگ برس ریمل را به مژه بکشید.در نهایت یک مرتبه به صورت صاف از ریشه به سمت خارج مژه را برس بزنید. طرز ریمل زدن مژه

 

نکته :
در پایان به کمک نوک باریک برس ریمل مژه ها را جدا جدا ریمل بزنید تا حد ممکن پرپشت شود.

 

روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند

هدف شما از ریمل زدن حالت دادن به مژه است. پس انواعی را انتخاب کنید که برس آنها انحنا داردو می تواند با جدا کردن مژه ها از هم به آنها قوس لازم را بدهد. ریملی که انتخاب می کنیدباید سبک و از نوع ژل کرم باشد که به سرعت خشک شود ولی در عین حال مژه را خشک و سفت نکند.

 

تکنیک :
بهتر است برس را از انتها به سمت نوک مژه بکشید. در وسط هم کمی فشار آورید تا مژه کاملا حالت برس را به خود بگیرد.

 

نکته :
بعد از ریمل زدن می توانید از فرمژه هم استفاده کنید تا حالت مژه ها زیباتر شود.

 

طرز ریمل زدن مژه برای مژه کوتاه

روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند

شما باید ریملی انتخاب کنید که مژه ها را پرپشت و ضخیم نشان دهد.
در ضمن ریمل شما باید به رشد مژه کمک کند و جلوی ریزش آن را بگیرد.بهترین نوع ریمل برای شما انواعی است که حاوی ویتامین B5، روغن انگور و کراتین باشد. برس ریمل هم باید سایز و حالت معمولی داشته باشد.

 

تکنیک :
برای استفاده باید آن را کاملا از ریشه به سمت خارج بکشید.
کشیدن خط چشم همراه با ریمل برای شما الزامی است.برای آن که مژه ها در نواحی خالی جدا از هم دیده نشوند، چند مرتبه و هر بار از میزان کمی ریمل استفاده کنید. طرز ریمل زدن مژه

 

نکته :
از ریمل خیلی مشکی استفاده نکنید و رنگ های ملایم تر مثل قهوه ای یا زغالی را انتخاب کنید.برخی ریمل ها ۲ در ۱ تا ۳ در ۱ هستند یعنی چند ویژگی را با هم دارند. شما می توانیدبا توجه به نوع مژه خود و نوع ترکیبی ریمل از آنها استفاده کنید. در ضمن استفاده از مژه مصنوعی به شرطی که دایم نباشد،ایده خوبی برای زیباتر نشان دادن مژه هاست. بعد از گذاشتن مژه مصنوعی فراموش نکنیدروی آن ریمل بکشید تا با مژه شما یکسان شود.

 

نحوه ریمل زدن به مژه هایی که خیلی کوتاهند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.