نحوه ست کردن پیراهن های مختلف مردانه با شلوار

ست کردن پیراهن با شلوار برای بسیاری از مردان سخت می باشد کافی است رنگ شلوار را با رنگ پیراهن تان ست و هماهنگ نمایید تا خوش تیپ تر شوید در بیشتر مهمانی ها و مجالس مردان دوست دارند لباس های ست و هم رنگ را انتخاب نمایند در ادامه جزئیات بیشتر نحوه ست کردن پیراهن های مختلف مردانه با شلوار را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: انـتـــخاب پیراهن مهـم است، نه به دلیـل رنـــگ و طرح آن، بلــکـــه به خاطـــر ترکـیــبی که با شلوار و یا کت و شلوار شمـا می سازد. هرچـند که هر کدام از آقــایــان بستـه به سبـــک پوشش و یا علاقـــه ای که به نوع خاصــی از پیـراهن دارنــد، آنـها را متفاوت انتخـــاب می کنــند امـــا می توان برای ست کردن آنهـا با انواع لبـــاس، قوانیـــن کلـــی و کوچکـــی پیــدا کرد.

در ایـــن مقــاله برای شمـــا چند پیـــشنــهـــاد ست کردن پنج گروه از انواع پیـــراهــن را داریم و امیـدواریـم در کنار سایـر مقــالـات برای پوشش آقـــایان، در انتخـاب بهتـر ترکــیــب لبــاس به شمـا کمـک کنـد.

پیراهـــن چهــارخانه

یک پیراهـن زیبای غیر رسمــی است که در صورت ریـــز و یا محو بودن طرح چهـــارخانه ی آن به عنوان یک پیراهـــن رســمــی با شلوار پارچــه ای و یا کت و شلوار رسمـی نیز قابــل پوشیدن اســـت. پیشنهـــاد می کنـیــم که اگر قرار اسـت پیـــراهنی با طرح چهارخـانـــه ی درشـــت را با کت و شلوار به تن کنیـــد، حداقل در زمــره لبـاس های کمرنگ دسته بنـدی شود؛ پوشیدن یک پیراهن چهــارخانـه‌ی درشـــت با ترکیب رنـگ نارنجی و سرمــه ای چنــدان رسمـی به نظـر نمی رســـد! برای ست کردن شلوار اسـپــرت با ایــن پیراهــن ها در انـــتخاب انواع کتـــان یا جیـن آزاد هســتــیـــد.

پیــراهن چهـــارخانـه، یک پیـــراهن رسمـــی با شلوار پارچه ای و یا کت و شلوار رسـمـی قابـــل پوشیــدن اســـت

پیراهن آستـین کوتاه

می تواند گزیـــنـــه ی خوبی برای روزهای تابستان باشـــد، به شرط آنکه روی آن کت رسمـــی نپوشیـــد و یا در صورت ضرورت پوشیـــدن کت، یک کت اسپـرت انــتـخـاب کنــید. این پیـراهن ها بســته به طرح آنهـــا با انواع شلوارهـای پارچهــ‌ ای، کتـــان و یا جین ست می‌ـــشوند. قانون طرح ریز و درشت را که بالا به آن اشـــاره کردیــم برای ایــن پیراهن ها نیز رعــایـت کنـید. فقــط ایـن نکـــتـه را به یاد داشـــته باشــید که بستـن کراوات با پیــراهـــن های آســـتین کوتاه، همـیـشه ترجیـــح دوم شمـا باشد، بهــترین پیــراهن برای بســـتــن کراوات، پیراهـــن رســـمــی آســـتیــن بلـــنــد اسـت.

روی پیراهن آسـتیـن کوتاه کت رسـمـی نپوشیــد

پیراهـن رنگ تیـره

اگــر ترکیب آنــها با لبــاس های دیگر درست انتـــخاب شود، انــتخـاب های شیـک و محـافـظــه کارانـــه ای هستـــند امـا برای انتـخــاب آنـــها در موقعـیت های مخـــتــلف، بایــد هوشمنــدانـــه عمل کرد. انتـــخاب یک پیـــراهن تیره و یک شلوار روشن بســـتـــه به اینــکه سبک پوشش شمـا چیسـت، انتــخــاب منــاسبـــی اســت. اما برای ایـن نوع پیـــراهـن ها معمولا ممنوعیت ست کردن با شلوار وجود ندارد. فقـط اگر پیراهن تیــره رنگ با دکـــمــه های نارنجی داریـد، لطـــفا آن را با شلوار صورتـی نپوشیـــد!

انـتـــخاب پیراهن تیره و شلوار روشن بسـته به ایــنــکـــه سبــک پوشش شمــا چیـسـت، انتخاب مناسبی اسـت

پیراهـــن رنـــگ روشن

یکــی از مناسـب ترین ها برای همراهــی با لبـــاس های رسمـی هســـتـــنــد. اگـــر پیراهـن رنــگ روشن اسپــرت می پوشید به جای شلوار کتان خاکـی یا قهوه ای آن را با شلوارهــایــی با رنگ های شاد ست کنید و یا جیــن های سرمه ای و آبـی را انــتخاب کنــیـــد. پیــراهـــن های اسـپــرت رنــگ روشن، برای شلوارهای اسلــیم فیــت یکـــی از بهــتـــرین گزیـــنــه ها هسـتـــنـد.

پیراهـن های اسـپرت رنــگ روشن، برای شلوارهـــای اسـلـیـم فیـــت یکی از بهـتـرین گزینـــه ها هســتنـــد

پیـراهــن تک رنـگ

اگــر رســـمی باشند، معـــمولاً رنگ های تند و بسـیـــار گرم ندارنــد؛ امــا برای مهمانـی های شب با کراوات ها پررنـــگ تر و یا براق قابل ست کردن هســـتند. آنــچـــه برای ست کردن پیــراهن های تک رنـگ با کت و شلوار و کراوات مهم است، ترکیب رنـــگ نهـــایی و نیز محل اســـتفاده ی آنهــاست.

پیراهن تک رنـگ برای مهـمــانی های شب با کراوات ها پررنگ تر و یا براق قابل ست کردن هستـنـد

پیــراهـــن های تک رنگ با قالـب اســپرت برای ست شدن با شلوارهــای جیـن سرمـه ای و نیــز کتـــان خاکـــی بسـیـار مناســب هســتند.

نحوه ست کردن پیراهن های مختلف مردانه با شلوار

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.