نحوه فال گرفتن با چای + آموزش فال چای

نحوه گرفتن فال چای که برای خیلی از افراد جالب می باشد شما می توانید با استفاده از فنجان چای خود فال خود را گرفته و آینده خود با خبر شوید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترنحوه فال گرفتن با چای + آموزش فال چای را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

همـــانطور که در آموزش فال قهوه شمـا با روشهای گرفـتــن فال قهوه آشــنا شدیـد میـخواهـــیم اینـبــار یکـــی دیــگـــر از فالــ‌ـهـای پرطـــرفدار را به شمـــا عزیــزان آموزش دهــیــم:

فال چای یکـــی از قدیـــمی تریــن فال هاســـت که قدمــت آن به بیش از 3000 سال می رسد. ایــن فال یكــی از روش های رایـج و مورد علاقه ایـــنده نگــری اسـت كه در حال حاضر نیز برای طالـع بیــنـی و همـــچــنـین در محـافل دوستـــانــه به عنوان سرگـرمـی از ان استـفـــاده می شود.
وسایل مورد نیـــاز برای فال چای:

برای انجام این فال به یك فنجان دهانـه گشاد سفـــیـــد رنـــگ و یك زیــر فنـجانـی سفـــیــد و بدون نقــش احـــتـــیاج داریـد .استكان های معـــمولی برای این كار مناسب نیـــسـتـــنـــد. در واقـع فنجان با شیب ملایـــمــی كه دارد باعث می شود تفالـــه ها بر دیواره های ان چســبــیـــده.و ایـجاد نقوش ، حروف و علائم كنــنــد برای ایـنـكــه علـــائم واضح و قابل تشـخـیـــص باشــنـــد چای مورد اســتفــاده نبایـــد زیاد شكســـتـه و به اصطلــاح خاكـــه باشد. اســتـفاده از یك صافـی برای بدسـت اوردن مقــداری چای درشـت شاید فكــر بدی نبـاشـد. بهـتـر اســـت بجـــای قوری معمولی از كتری استفـاده كنـید چون قوری از ورود تفــالـــه چای به فنـجان جلو گیــری می كند.
طریــقــه ی انـجام فال چای:

پس از نوشیــده شدن چای توسط شخصـــی كه فال برایـــش گرفتـــه می شود ، فنــجـــان باید با دست چپ ( در صورتی كه شخـــص چپ دست اســت این كار باید با دست راســـت انجـــام شود ) سه مرتـــبه موافـــق جهت عقــربــه های. ساعت چرخـانده شده و سپــس به دقــت بر روی زیر فنجانی واژگون شود توجه داشــتــه باشـید كه به غیر از تفالــه ، مقدار كمی از چای ( مایــع ) نیـــز در ته فنجــان باقـــی مانـــده باشـد كه موقع چرخاندن فنجـــان ، تفـــالــه ها كامـــلا پخش و پراكـنـــده شوند.

از شخـصـی كه برایـش فال می گیریـــد بخواهـیــد كه در هنگام چرخـــاندن فنــجان به سوالی كه برایش مطـــرح است فكر كنـــد حدودا یك دقیقـــه صبـر كنـــیــد تا مایــع كامـلـــا خارج شود. در غیر ایـــنـــصورت موقع برگردانـدن فنــجـان برای تفسیــر ، مایـــع باقــی مانده به داخــل فنـجان برگشـــتـــه. و باعـث از بیـــن رفــتن نقوش ایـجــاد شده می شود. حالـــا فنـجان را به ارامی و با دقـت برگـــردانـــده و علـائم ایـــجاد شده را تفـــسـیر كن.
علامـــت دیـده شده در فنـجـان یا زیــر فنـــجانــی فال چای:

نردبـان ، حلقـه یک زن یا یک مرد
کلاه توک تیـــز سوسمــار
ماه ، عروس ، پرسـتو
درخـــت ، طاووس
جارو دســتــی چهره های زشــت
دستـه گل ، کلـاه زنــانــه
ستون
یک دونده ، گوسفـــند ، بز
جنـگــل
دایره
سطــل ، جغد
کوسه ، هفـــت تیـر ، پرنده دریـــایی

تفســیر هر یک از علامـت ها در فال چای:

ازدواجـی که به خوشبخــتی ختـــم می شود
یک مهمـان غیر قابل اعتــمــاد
مســـافــرتـــی که به یک رابـطــه عشـــقی ختــم می شود
ازدواج با شخصـــی ثروتمــند
دشمن سازی با اشـتــبــاهـات
ازدواج دیــر وقت
ارتـــقاء و پیـشرفت
موفقـیـت حتـــمی در کاری که شروع کرده اید
یک دعوت دوستـانــه
یک رابـــطــه خاص
از دست داد درآمـــد
خبــری بد و ناخوشایـند

نحوه فال گرفتن با چای + آموزش فال چای

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.