نحوه کشیدن خط چشم متناسب با چهره افراد

خط چشم کشیدن برای همه چشم ها به یک گونه نمی باشد و شما باید روش خط چشم کشیدن صحیح بر روی چشمتان را یاد بگیرید تا چهره تان جذابتر شود این روش باعث می شود از روی فرم چشم خط چشم متناسب را روی چشم خود بکشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نحوه کشیدن خط چشم متناسب با چهره افراد  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : خط چشـــم آرایـــش را تکمـــیل می کند و یاد گرفــتن آن به کمـی تمـــرین و زمـــان نیاز دارد. به خصوص خط چشـــم های دنـبالـــه دار که به آن خط چشـم گربــه ای هم می گویند. نکــتـــه مهـمـــی که حتما بایــد هنــگام کشــیدن خط چشم در نظر بگـــیــرید فرم چشـم های تان اســـت. بعد از انـــتــخـاب فرم چشمـتــان مطـــابـق با روش هایی که در زیـــر توضیــح داده ام خط چشم بکـــشـید.

چشـم های با فاصله

با کوتاه و به سمت بالــا کشــیدن دنــبـالــه خط چشم فاصله چشــم ها را کمــتر کنیـــد. خط چشـــم را روی خط اشک یا خط مژه (واترلـــایـن) بکــشـــید. هنـــگام کشــیــدن خط چشـــم در گوشه داخـــلــی قسمت بالــا و پایین چشــم بســیار مراقــب باشیـــد. خط قسمت داخـلـــی چشـم را کمـی کشیـــده تر بکـــشـید تا در ظاهـــر صورت تعادل ایجاد شود.

چشم های کم فاصـله

درســـت بر عکس چشــم های با فاصــلـــه برای ایـــن مدل چشـــم ها باید خط قسمــت بیرونی چشـــم یعــنی دنـــبـــاله را بلندتر، صاف تر و به حالـت افــقـی بکــشــیــد. گوشه داخلی چشـــم را خط چشم نزنـیـد و بیــشـتر به گوشه خارجـی تمرکـز کنـید تا فاصله چشم ها کمــی بیشـتر نشـان داده شود.

چشم های ریــز

برای چشـــم های ریز کمی خط چشـم را محو کنـــید. هر چه خط چشــم واضح تر باشــد چشم ها ریـزتـــر نشـــان داده می شود. به جای خط چشـــم مدادی از خط چشم های مایـــع اسـتفاده کنیـد. فقــط روی پلک بالـــا خط چشــم بکـشـیـــد و تا دنـبالــه آن را محو کنید.

چشـم های پف کرده

اگر خط چشم باریـک بکشـــیـــد هنگـــام باز کردن چشـم مشـخـــص نمی شود پس بهتر اســـت پهن تر بکـــشید. زیـــر خط مژه بالـا و داخل خط اشک (واترلـــایـن) نیـــز بکشیـد تا تعادل بیشتری ایجاد کنید. چشـــم های پف کرده نبــایــد برای پلـــک پایـیـــن خط چشـــم بکشــنـد زیرا چشـم ها کوچک تر نشــان داده می شوند. فقـــط در قسمــت گوشه خارجـــی چشم کافـی اســت.

چشم های بادامی

برای این که خط چشـم بزرگ تر و زیــبــاتــر نشــان داده شود فقـط یک سوم چشم ها را خط چشـم باریـک بکـــشــیـد و در انـــتهای خارجی چشم آن را ضخـــیــم تر کنـیــد. پایـیـــن پلـــک هم خط چشــم بزنید تا فرم زیـــبای چشـــم ها بیــشـــتر نشـان داده شود.

چشم های کشیده به سمت بالا

 

ایـن فرم چشم ها شباهـت زیادی به چشم های بادامـی دارند. پلک بالایی را خط چشـم بزنیــد و دنــبـــالـــه آن را به سمـت بالا بکـــشـــید.

چشم های کشـیــده به سمـت پایـین

برای کشیـــدن ایـــن مدل چشم ها به سمت بالــا دنبالـه خط چشــم را پهن و به سمـت بالا بکـــشـیـد. خط چشـــم را از وسط پلـــک شروع کنـیـد و دنبـــالـــه آن را در زاویه ۴۵ درجـه بکــشیـد.

چشـــم های تک پلک

از آن جا که این مدل چشم ها پلـک ندارنـــد خط چشـم را تا جای ممــکن نزدیک به خط مژه بکشــیـــد و دنـبــاله آن ضخیــم و کشیـده باشد. اگر می خواهیــد چشم ها گردتر نشان داده شود از وسط پلک خط چشم را پهــن کنید و دنــبـــاله آن را کوتاه تر بکـــشیـــد.

نحوه کشیدن خط چشم متناسب با چهره افراد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.