نرم افزار لاین بهترین جایگزین برای تلگرام

لاین پیام رسان خارجی با امکانات ویژه می توانید بهتین جایگزین برای تلگرام باشد لاین امکان چت صوتی و تصویری نیز دارد امکان اشتراک گذاری لینک سایت و یا مطلب در لاین فراهم می باشد می توانید گروهی یا تکی با هم چت نمایید این نرم افزار پیام رسان یک نرم افزار ملی در کشور ژاپن می باشد و در ایران فیلتر نیست در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نرم افزار لاین بهترین جایگزین برای تلگرام را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: اپلیـــکیشــن‌ Line یکـی از معـروف‌ـــتـــرین پیــامـ‌رســـانـ‌ــهــای جهـان اســـت که در کشور ما کمـــتـــر شناخــته شده. با استـفـــاده از لایــن می‌ـــتوانـــیـد با دوستــان خود چت کنــیــد یا با آنــهـا تمـــاس صوتی و تصویری بگــیریــد. بســتــهـ‌هـــای استیکر جذاب و بازیـ‌ـــهای دو نفـره از دیگـر امــکـــانات لاین اســـت. در لایـن میـــ‌توانیـد پیامـــ‌ـــهــای مورد علـاقه خود را در پوشه مجـزا ذخیره کنـــید و در بخـــش تایــم لاین، تصاویر و نوشتـه‌ـــهــایی که دوستانــتــان به اشــتراک گذاشـته‌ـــانـد را ببینیــد.

پیـــام رســـان Line را ضمن ایــنــکــه میـ‌ـتوانـــیــد روی گوشیـ‌ـهـای آیفون، ویندوزفون و انــدرویدی استـفاده کنــیــد، قادر هســتیـــد در سیـــسـتـم عامل ویندزو و مک نیــز آن را نصـب نمـایـیـد.

یکــی از بهــتریـن و محبوب تریـن نرم افــزارهـای ارتباطـــی انـــدروید می باشد که به شما این امــکــان را می دهـــد به صورت رایگــان تماس صوتی برقـــرار کنـــید و به فرستــادن پیامک به صورت نامـحدود در ۲۴ ساعــت شبانه روز بپردازیـد پســـت جدید ایـــجـــاد کنـیــد به پسـت های دیگـــران نظـــر دهــیـــد و لایــک کنیــد همچنـین میـتوانـــید پســت های جالـــب را برای دوستــان خود به اشــتــراک بگــذاریـد داشتـن اســتــیـــکـر های زیبـا برای مسـنـــجر ساخـــت گروه و چت به صورت دســـته جمـعـی با دوستـان خود امکــان ساخــت حساب عمومی با ادلــیــسـت بیـــنـــهایت در برنامـه و …

قابلـــیــت های مســـنـــجر لایـــن LINE:

قابلـــیـــت برقراری تمـــاس صوتی وتصویری رایـــگـــان با دوستان خود
ایجاد گروه و چت گروهی با دوستـــان خود
قرار دادن پســـت جدیــد در برنامـــه
لایک و کامنـــت برای پست های دیـــگـران
قرار دادن عکس در قسـمـت نظــرات پست ها
داشــتن اســـتـیـــکر ای زیـبا
داشـــتن تم های برای ایجـاد تغــیـیر در برنـــامــه
امکان ساخــت حســاب بدون استــفاده از شمـــاره تلـفــن
به اشتــراک گذاری فایــل های خود عکــس و فیلم با سایر دوستــان خود
امکـان اضـــافــهکردن دوست جدیــد با استفـاده از ایــدی بدون شمـاره تلـــفـــن
فضایی رایـگـان برای اپلود عکـس و فیلـــم های خود keep
و بسیاری از قابـــلیت های دیگـر

نرم افزار لاین بهترین جایگزین برای تلگرام

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.