نظر احمدی نژاد درباره بازداشت مشایی

احمدی نژاد در واکنشی تند به دستگیری رحیم مشایی نشان داده و گفت هر چه سریع تر رحیم مشایی را آزاد نمایید و سلامتی رحیم مشایی را خواستار شده و گفت باید رحیم مشایی به کنار خانواده اش باز گردد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نظر احمدی نژاد درباره بازداشت مشایی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

نـــخسـت کانال تلــگــرامــی دولت بهـــار خبـر از بازداشت آقای مشایی داد و کمی بعـد دادســـرای عمومی و انــقــلــاب تهـران هم خبــر بازداشت او را تأـیــیــد کرد.

محمود احــمدیــ‌ـــنــژاد، رئیس‌ـجمــهور پیـشـین ایران، در واکــنـش با انتشار اطـلـاعیهــ‌ـای گفـتـــه اســـت که مسئولیت سلامت آقای مشـــائی برعـــهده مقامـ‌هــای قضایی است و بایــد هرچـــه زودتـر آزاد شود.

بر اساس ایــن اطـلـاعیـه، مأـــموران امـنیـــتـی به دســـتور قوه قضـــایـیه، خودروی او را متوقف کرده و “بدون اعــلــام علـــت و بیـان عناوین اتهـــامــات احــتـمـالی” آقـــای مشایی را با خود بردهـــ‌ـاند.

آقای احـمـــدیـــ‌ـنــژاد در ایــن بیــانیــه پرسیده است “آیـــا تشدیــد فشـار بر همـکـاران دلـــسوز و مومن و پاک ایـنــجانــب، حکـــایـت از حوادثــی دارد که در پیـش بوده و با سرنوشت ملت و کشور در ارتـــبـاط است؟”

دادسرای عمومی و انـــقـــلاب اعلـام کرده که آقای مشــایــی “برای انجـــام تحقــیـقات” با دســتور قضایـــی بازپـرس دادســـرای عمومی تهـران توسط مأموران پلـــیس بازداشت شده اسـت.

چهار روز پیش، در ۲۲ اسـفـند، حمیــد بقـــایــی، معـاون دیــگر آقــای احـــمدی‌نـژاد برای اجرای حکم دادگــاه به زندان برده شد.

نظر احمدی نژاد درباره بازداشت مشایی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.