نقطه بسیار مهم در رابطه جنسی برای زوجین

رابطه جنسی خود را می توانید همیشه با ابراز علاقه و عشق به همسر آغاز نمایید بیشتر افراد قبل از ابراز علاقه و نوازش سریع شروع به سکس می نمایند که این برای شروع یک رابطه عاشقانه کار درستی نمی باشد بهتر است به نقطه های عاطفی و عاشقانه نیز در شروع رابطه جنسی توجه نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نقطه بسیار مهم در رابطه جنسی برای زوجین را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به نظـر شمــا وقتـی صحبـت از روابـط عاشـــقانــه است، چه موارد مزاحمی برای زوج ها وجود دارد؟ بعـضی از ایـن مشـــکلــات ممکــن است منجـــر به سرد شدن رابـــطـه زناشویی و در نتیجه سرد شدن زندگـــیتـان شوند.

به گزارش سایت دانستن: در یک نظر سنــجی آنــلـــاین با 2300 نفر شرکـــت کنـــنده بالـای 18 سال که ازدواج کرده بودند و یا در یک رابــطـه طولانــی مدت قرار گرفته بودند، سوال شد که سطــح خوشبختی خود با شریـــک زندگیــشـان را مشــخـــص کنند.

در ایــن نظر سنــجی 64 درصـــد اعـلام کرده بودنــد که حداقــل از رابطـه شان بسیـــار خوشحــال هسـتنـــد. ولی فقـــط 50 درصـد آن ها اعـــلام کردنــد که از رابـطه جنـسی خود رضــایـت دارند.

به نظــر شمــا وقتــی صحبــت از روابــط عاشـــقـــانـه اسـت، چه موارد مزاحـــمــی برای زوج ها وجود دارد؟

اســترس کاری در بالــای لیــســت قرار گرفــتـه است. 34 درصـد مردان و 36 درصــد زنـــان اعـــلـام کردنـد که استـــرس تاثـــیــر منفـی روی رابـــطه شان داشتــه است.

25 درصد مردان و 29 درصــد زنان اعلام کردنــد که بحـث بر سر پول به ناســازگــاری رابـطه آن ها اضــافـه میکنـد.

همان طور که حتمـا حدس زده ایـــد بزرگتـریـن مشـــکـل افـراد در مورد رابطه جنـــسی اســت.

28 درصـــد مردان و 38 درصـــد زنـان شکـــایت داشـــتــنــد که طرف مقـابـلشـــان برای انـــجـــام رابـــطـــه جنـــســـی بیـش از حد خسـته اسـت.

21 درصـد مردان و 35 درصــد زنـان از میل جنــسی کم شریکشـان شکـــایــت داشـــتند.

و 13 درصـــد مردان و 16 درصــد زنـان رابـــطـــه جنــسی را خســته کنـنـده می دانــسـتـنــد.

اگــر عوامـل منــفی رابــطه شمـــا را تحــت فشار گذاشته راه هایی وجود دارد که می توانیـد با آن همه چیز را حل کنـــیــد.

بر اساس نتـــایــج مطـــالعــه در ایـــن نظــر سنجی زوج هایــی خوشبـــخــت ترنــد که رابطه ای باز با شریــکــشـــان داشــتــه باشنـــد یعنی در مورد مشـکـلــات با هم صحبـت می کنـــنــد یا مشـکـلـــاتشـان را به دوستـان و یا یک درمــانـگــر در میان می گذارند.

کلـید دیگـــر خوشبــخـتـی در یک رابـــطه عجلـه نکـــردن برای ازدواج اســـت

باید بدانــیــد موفق تریـن زوج ها، افــرادی هسـتنــد که تمـایــل به صحبـت کردن در مورد مشـــکـلـات رابطــه خود با دوستـــان، خانواده و درمان گر هستـــنـــد، مهم نیـست در چه سنی باشــند.

کلـیـد دیــگر خوشبخـــتی در یک رابــطـــه عجـلـه نکـردن برای ازدواج اسـت. بر اساس نتـیــجه ایــن نظر سنجـــی زوج هایی که سنـشـان بالـــای 30 سال بوده و زمان بیشـــتــری را برای شنـــاخت یکــدیــگـر صرف نموده بودنـــد نســـبـــت به افرادی که صبــر کمــتــری داشـتـه انـــد، خوشبــخت تر هســتــنـــد.

اگر می خواهیــد عطر جدیدی به رابطه تان بدهـید می توانـید به راحـــتی مثل دو نفـر که جدیــدا با هم آشنــا شده انــد یک قرار شبـانـه برای خودتـان ترتـــیب دهـــیـد.

اگر مشـــکلات شمــا مربوط به اتــاق خواب می شود می توانـــیـــد فانـتزی های خود را با شریکـــتـان در میـان بگــذارید و موافـقـت او را برای انــجــامـــشــان جلب کنید. یا از او بخواهــید با شمـــا راحـت بوده و از فانتـــزی های جنـــسی خود بگوید و با هم از آن ها لذت ببــریـد. ایـده های جدید را حتمـا امتـــحـان کنید.

در طول روز بدون درخواست جنسـی به یکــدیگـــر ابراز محـبـت کنیـد.

وجود کودکان در خانــه یکــی از بزرگتـــریــن مشـــکــلـات سرکوب کنـنـــده جنــســی هستـنـد بنابـرایـــن بهتر است هر از گاهــی ان ها را به اردوهای دانش آموزی یا منزل اقوام نزدیـــک که اعتـماد کامـــل داریــد، بفرستید تا بتوانیــد به طور کامـل وقتــتــان را صرف یکــدیگر کنـــیـــد.

یا می توانیــد یک مســافرت دو نفـــره بدور از هر گونه مسئولیتـی در قبـال بچه ها بروید و رابطـــه خود را گرم تر کنـــیــد.

می توانـید شبی را در هتــلـــی زیبا بگـذرانــیـــد و از فضــای جدیـد آن اســتفـــاده کنید.

می توانـید کلــمـه ای رمز برای آمـــادگــی داشـتـــن برای رابـطـه جنســی بین خودتـــان قرار دهیـد.

بایـــد بدانیـــد تنـــها کسـی که می تواند به گرم تر شدن رابـــطــه شما کمک کند فقط خودتـان هســتیـــد .

نقطه بسیار مهم در رابطه جنسی برای زوجین

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.