تصاویری از خودروهای مدرن و فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی ژنو 2018

خودروهای مدرن و فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی ژنو برگزار شد و این خودروها بهترین خودروهای جهان بشمار می روند و بسیاری از تاجران جهان به این نمایشگاه خودرو برای دیدن این خودروهای مدرن و فوق پیشرفته می آیند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویری از خودروهای مدرن و فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

نــمـایـــشـگـاه خودروی ژنو در حال برگــزاری اســـت و انـــصــافاً بایـد گفــت نسبت به سال‌ــهای گذشـتـه ایـــن نمـایـشــگـــاه در سال ۲۰۱۸ شاهـد رونمـایی خودروهایـــی مهـم و چشمـ‌گیــری اســت. سلاطیـن بزرگـی خودروهای تراز اول خود را برای اولین بار در نمــایشگاه خوردوی ۲۰۱۸ ژنو رونمایی کردنـــد و انصــافاً بایـد گفت نمـــایـــشـگـــاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ از آن نمــایــشـــگــاهـــ‌ـــهـایــی اسـت که لحظـه‌ــای نمـی‌ـــتوان از آن چشـم برداشت، با ایـن حساب برآن شدیــم تا با هم ببـینــیم در نمـایشگـاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ چه می‌ــگـــذرد.

پژو ۵۰۸

در اولیــن نگـــاه به ایــن سدان فســتـــ‌ـبـــک میـ‌توان گفـــت با خودرویی بســیار شیــک و امــروزی طرف هستـیـــم، همـانـــ‌گونه که حتـماً میــ‌ـدانـیـــد خودروهای فستـــ‌ــبک به خودروهایــی گفته میــ‌ـــشود که صنــدوق عقـب ندارند و پشت آن‌هــا شیـبـــ‌دار است.

زیـبـایی پژو ۵۰۸ به بیرون ایـن خودرو ختم نمـی‌ــشود و در داخــل نیز با صندلــی‌ــهـایی چرمــی و راحـت طرف هستــیم که اصول اروگونومیـــک در آنــ‌هـــا رعـــایت شده است. سرنـــشیــنــان صنـــدلـــی‌ــهـای ردیـف عقــب نیـز فضایی باز در اخـــتــیـار دارند و سیــســتم اینـــفوتیمــنت ایـــن خودرو رابط کاربری بسـیـار مناسـبــی برای تعــامـل با قســمتــ‌های مخـــتــلف دارد.

مدل مفهومی سوبارو ویزیو توئِرر (Viziv Tourer)

طراحـــان سوبارو برای ایــن خودروی مفهومی سنگ‌ـــ‌ـــتمـــام گذاشـــتــه‌ـانــد و در سوبار ویزیــر توئرر با خودرویی آینـــدهـ‌ـنـــگـــرانــه طرف هســـتیم.

طراحـی کاپوت و جلو پنـجره ایــن خودرو مفـــهومی جذابـیت آن را بیـشـتـــر کرده و جدیـــدتــریـــن امـــکـــانات راننـــدگی خودران را در ایـن محـــصول شاهـــد هســـتــیم. موتور تخت (‌Boxer Engine)، که ساخت دســـت سوبارو اســـت را نیـز میــ‌ـــتوان از موارد فنی دانــست که در مدل مفهومی سوبارو ویزیو توئرر به چشــم میــ‌‌ـــخورد.

مدل مفــهومی هیوندای لِـِ فیل روژ (Le Fil Rouge)

نمـایـشگـاه‌ـــهای خودرو بهـــتـــریـــن جا برای رونمـــایــی مدلـــ‌هـای مفـــهومی هســتـند و خودروسازان، نمـــایشــگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ را برای رونمـایی خودروهای مفــهومی خود به فال نیـک گرفتـــه‌انـــد.

مدل مفـهومی هیوندای لِ فیـــل روژ آنقــدر زیبـــاست که حتــی تصاویر نمـــیــ‌توانــند زیبـایـی این خودرو را منـتـقـــل کنـنـد و باید حتمـاً آن را از نزدیک ببـــیـــنـــید. در اولین نگـاه به ایـــن خودروی مفهومی سبـــک طراحی سانــگ‌ــیـــاپ لی (SangYup Lee)، مدیر واحــد طراحی خودروهای هیوندای، به چشم میــ‌خورد.

ایـن خودروی چهـار در کوپه از جدیدتـــرین فناوری‌هـای روز دنـیا بهــره گرفته و چهـــار حالت مخـتلف برای رانـنـــدگــی خودران در این خودرو تعبیــه شده اســـت. در کنار این موارد، نورپــردازی ویژهـــ‌ــای در ایـــن خودرو برای زمــان‌ــهایـــی که حالت رانــنـــدگـــی خودران فعـــال است تعبـــیه شده و طراحـی داخــلــی آن به نوعی اســـت تا هوای گرم و سرد به خوبی در داخــل خودرو جریـان داشـته باشد.

مدل مفـــهومی بی.‌امــ‌.‌و ام ۸ گرَـــن کوپه (BMW M8 Gran Coupe)

ابــعـــاد بزرگ و هیبــت این خودروی مفـــهومی در نگـــاه اول نظر شما را به خود جلب می‌ــکـنــد،ـ‌ این خودروی کوپه قرار است در مدلـــ‌ـهای ۲ و ۴ در راهی بازار شود و سبک و سیـاق طراحــی سری اِم خودروهای بی.‌ام‌.‌و را در آن شاهد هسـتیم.

در حال حاضر بیـ‌.‌امــ‌.‌و توضیـــحـــات زیادی در خصوص ویژگـیـ‌ــهـــای بیـ‌.‌ام‌.‌و ام ۸ گرن کوپه مطرح نکــرده اســـت امـــا بدون شک با یکـــی از بزرگــترین کوپه‌ـهـای بی‌.‌ام.‌‌و سروکار خواهـــیـم داشـت.

جگوار I-Pace مدل 2019

جگوار برای ایـــن خودرو چیــزی کم نگذاشـتـــه اسـت و I-Pace مدل 2019 به لطـــف پیشرانه الـکتریـــکی خود میزان ۳۹۴ اسبـ‌ـــبـخار نیــرو را در اختــیـار راننده قرار می‌ــدهد، ایــن نیـرو به تمـــامی چرخ‌ـ‌ـــها منـــتـقل میـــ‌ـشود و در عرض ۴.۵ ثانــیــه خودرو را به شتـاب ۹۶ کیلومتر در ساعت می‌ــرسانـد.

خودروی جگوار I-pace بدنــه‌ای آلومیـــنــیومی دارد و ارتـــفــاع منــاســـب آن باعث شده تا راننده ایـن کراس‌ـاوور با خیال راحـــت تا در آبی به عمــق نیـــم متر رانــنـــدگی کند. جگوار برای قســمــت‌ـهـــای داخـل I-Pace نیـــز چیـــزی کمــ‌و‌کســر نگذاشـــته اســـت و بهــتـرین کیـفـــیـت را در صنــدلیــ‌ها و تجـهـــیــزات داخـــلی شاهد هستــیـم.

با در نظـر گرفتـــن ایــن موارد میــ‌ــتوان گفــت جگوار I-Pace اولیـــن خودرویی است که از هر لحـاظ خودروهای الکــتریـکی تسلــا را به چالــش می‌کـشــد.

ولوو V60 مدل 2019

ولوو برای خودروی مدل V60 خود دو نوع سیستـــم انـــتقال قدرت هیـبــریــدی را در نظـر گرفـتـــه است، یک سانروف بزرگ که نمــایــی پانـــاروما دارد را نیز در ایـن خودرو شاهد هستیم.

ولوو V60 طراحــی داخــلی خوب و قابل قبولی دارد و سرنـــشینـان ردیـف دوم فضای منـاسب برای قرار دادن پا و راحـــت نشــســـتن دارند. گفتـه میــ‌ــشود ایـن خودرو به لحاظ هنـــدلـــیـنـگ و راننــدگـی نیــز تجــربــه دلنـــشینـــی را در اخـتــیار راننـده قرار میــ‌دهـــد.

مدل مفهومی پورشه Mission E Cross Turismo

پورشــه در حیــن رونمایی از این مدل مفهومی وعده داد تا ۲ سال آیـنـده ایــن خودرو را راهـی بازار کنـــد. در ایـــن خودرو سبکـ‌و‌سیـــاق طراحــی خودروهای پورشــه به چشم می‌ـــخورد و در اولیـــن نگــاه میـ‌ـــتوان تشـخیص داد که با یکـــی دیگر از خودروهای الکتریــکــی خانواده Mission E پورشه سروکار داریم.

در مدل مفـــهومی پورشه Mission E Cross Turismo دو پیـــشرانــه الکـتـــریـــکی قدرتمـنــد تعــبـــیه شده است تا رانـنده ایــن خودرو حدود ۶۰۰ اسب‌ـبــخــار نیـــرو در اخـتیـــار داشــتــه باشـــد. با در نظـر گرفـــتـن ایـــن ویژگـــی‌ــهــا می‌ـــتوان گفـت سایــر بزرگـان صنعـت خودرو عرصـه را به تســـلـــا روز‌ــبـــه‌روز تنگ‌تـر می‌کـنــنــد.

مدل مفهومی تویوتا Gazoo Racing Supra

این خودروی مفــهومی علـــیـــ‌ـــرغم تمام تجـهــیزات حرفـــه‌ای که دارد باز هم تجــربه‌ـای دلــنـــشین از رانـندگـــی را در اختـیار راننـــده قرار میـــ‌ــدهد و طراحـــی جذاب و همـــچـــنـیــن امـــکـانات ويژهــ‌ــای که در مدل مفــهومی تویوتا Gazoo Racing Supra به خدمت گرفــتـه شده نوید آیندهـ‌ای روشن را برای ایــن خودرو میــدهد.

مرســـدســ‌ـــبــنز چهــار در کوپه AMG GT63 مدل 2019

طراحی بدنـــه ایـــن خودرو شبـاهت‌های زیادی به بدنـه خودروهای سری E مرسدســـ‌ـبنز دارد، در داخل ایـن مرسـدس‌بنــز کوپه چهـار در نیـــز با جدیـــدترین امـــکانات روز دنــیا سروکار داریم. در قســمـت عقـــب شاهـــد حضور صفــحــهــ‌نمــایش لمـسی برای تنـــظـیـم نور، صدا و تعــامـل با سایــر امــکـانات خودرو هستــیـم. سرنشــینان هر دو ردیـف خودرو به شارژ وایـــرلس نیـز دســترسی دارنـد.

فراری 488 پیـــســـتا

فراری 488 پیــستا حسابی وزن کم کرده است و به لطف استـــفــاده از الیاف کربـــن ایـن خودرو چیزی حدود ۹۰ کیـــلو نسبت به مدل معـمولی فراری GTB 488 سبـکـــ‌تـــر شده است، از لحاظ فنــی‌و‌مـهـــنـدســـی در قسـمت پیـشرانه ایـن خودرو شاهــد فنـاوری‌ـهــای جدیدی نیســـتیم اما ایــن امـــر چیــزی از ارزش فراری 488 پیســتـا کم نمی‌ــکنـــد.

ایــن خودروی مســابقـــه‌ــای میزان ۷۷۱ اســبـــ‌بخار نیــرو در اخـتـــیار رانــنــده قرار میــ‌ـــدهـــد و موتور V-8 بهــ‌خـــدمـت گرفـــته شده در فراری 488 پیـــستـــا، قوی‌ـــتــریـن پیشرانهـــ‌ـــای است که تاکــنون توسط فراری ساخــتـــه شده است.

در این قســمــت به پایان بررسی خودروهای تراز اول حاضر در نمایــشــگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رسـیـــدیـــم، پیـــشنــهــاد می‌ــکـنـــیم اگر در خصوص ایــن خودروها نکـــتهــ‌ای در ذهن شمــاست، ایــن نکته‌ را در قسمـت نظرات با ما و سایر کاربـران بهــ‌ـاشتــراک بگذارید.

تصاویری از خودروهای مدرن و فوق پیشرفته در نمایشگاه خودروی ژنو 2018

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.