عکس های بی حجاب نوشین خانی همسر علی کوچولو + بیوگرفی

نوشین خانی همسر علی کوچولو یا امید آهنگر چندی پیش به شبکه من و تو پیوسته و کشف حجاب نمود نوشین خانی در فیلم سام و نرگس با محمد رضا گلزار همبازی شده بود که در این فییلم به اوج شهرت و محبوبیت دست یافت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های بی حجاب نوشین خانی همسر علی کوچولو را در سایت دانستن خواهید ید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: نوشیـن خانـــی (متولد ۱۳۶۰) بازیگـر سینــما، تلویزیون و تئاتـر است.او بازیــگـــری را از سال ۱۳۷۶ آغـــاز کرد و پس از فعالـیتــ‌هـای گوناگون در عرصه تئاتر به دعوت ایـــرج قادری در فیـــلم سام و نرگس در نقش اصلـــی فیـــلم به ایــفــای نقش پرداخــت.نوشیـــن حســیـن خانی فارغ‌الـتـحصیل رشتــه روانـــشناسی کودک در ایران و رشتـه پرســتاری از کشور هلنــد است.

وی دورهــ‌هــای بازیگــری را در کلـاسهای مکتـــب خانه هنـر زیر نظـر اساتـــیــدی همچون ایرج راد، دکتـــر محـمود عزیـــزی، محـــمود اســـتــاد محـمد، علـــیــرضا خمســه و غیرهــ… نیز گذرانـده.
خانی در کنـار حرفـــه بازیــگری، طراحــی صحــنه و برنامهـــ‌ــریزی پروژهـــ‌ــهـای گوناگونی را نیز بر عهـــده داشـــتـه‌ـاست.

همســـر نوشیـن خانی :

وی همــســر امــید آهنگر بازیـگـــر نقـش علی کوچولو اســت.

خبر پیوستن به شبکه من و تو

این زوج در فروردین ماه سال ۹۷ خورشیدی به شبکه من و تو پیوستند.

فـیـلم سینــمـــایی

سام و نرگــس
جنــایـات و جنــحـه
دخـتری با کفــشـــ‌هـای کتـانـــی

فیــلـم کوتاه

شریــک
تاوان
فقـــط یه آرزو
انتـظـار

نوشین حســیــن خانـــی به واسـطــه بازی در فیلـــم سام و نرگس در نقش نرگـس در کنار محمد رضــا گلـزار و با کارگـــردانی مرحوم ایــرج قادری به شهرت رسیـد و شناخـتــه شد

مجموعهٔ تلویزیونی

شب مهــتـاب
دنـــا
من و پوتی
چهـارخونه
ملـــاصــدرا
خانه امن
باتـلـاق

تئاتـر

دخــتر گل فروش
آریـــاداکاپو
سه جلد
رؤیای یک شب نیمـــه تابـــسـتــان
پرنـده سبـز

عکس دوران کودکی نوشین حسین خانی

عکس های بی حجاب نوشین خانی

عکس های بی حجاب نوشین خانی

عکس های بی حجاب نوشین خانی همسر علی کوچولو + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.