نوه واقعی هاشمی رفسنجانی مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت

مونا لاهوتی دختر فائزه هاشمی و لاهوتی می باشد مونا لاهوتی یک برادر به نام محسن لاهوتی دارد شایعه های زیادی در مورد مونا لاهوتی وجود دارد که او همان دنیا جهانبخت می باشد ولی همه این موارد شایعه می باشد مونا لاهوتی یک عکس زیبا در کنار پدربزرگش دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نوه واقعی هاشمی رفسنجانی مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن:  چندی پیش تصویری از یک دختر جوان که به یک خودروی مرسدس بنز تکیه داده در فضاهای غیر رسمی مجازی منتشر شد و در توضیحات آن ادعا شده بود که این تصویر متعلق به ساناز هاشمی، نوه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.

این تصویر به سرعت فضای مجازی را در بر گرفت و بازنشر وسیعی پیدا کرد. هرچند که نمی‌توان به قطعیت اقدام به جعل و نشر آن را کاملا غیرمغرضانه و غیرسیاسی دانست.

اندکی جستجو در اینترنت نشان می‌دهد که تصویر منتشر شده متعلق به یکی از کاربران پرطرفدار اینستاگرام به نام دنیا جهانبخت است.

این خبر و منتسب کردن تصویر این دختر بدحجاب به عنوان نوه ی آیت الله رفسنجانی کذب محض است و به نظر برای تخریب چهره وی در افکار عمومی منتشر گردیده.

فائزه رفسنجانی دارای دو فرزند به نام های مونا لاهوتی و حسن لاهوتی است که عکس تنها دختر او (مونا لاهوتی) را در کنار پدر بزرگش مشاهده میکنید.

این خبر شایعه ای بیش نیست، دختری که با نام ساناز هاشمی، نوه رفسنجانی معرفی و شایعه سازی شده است در حقیقت تصویر دنیا جهانبخت است، و هیچ ارتباطی با خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی ندارد.

در زیر همین تصویر را بین عکس ها دنیا جهانبخت که خودش در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشته را مشاهده نمایید.

نوه واقعی هاشمی رفسنجانی مونا لاهوتی یا دنیا جهانبخت + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.