عکس های لو رفته نگار جواهریان و رامبد جوان در استونی

نگار جواهریان و رامبد جوان در اروپا به تازگی استونی سفر نموده اند و عکس های زیبا و جالبی را ثبت نموده اند این بازیگران مشهور در جشنواره فیلم شبهای سیاه تالین شرکت نموده اند نوید محمدزاده و تهمینه میلانی هم در کنار این دو بازیگر معروف ایرانی هستند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته نگار جواهریان و رامبد جوان در استونی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

نگار جواهریان و رامبد جوان در استونی

تهمینه میلانی کارگردان سرشناس کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری در کنار سه هنرمند دیگر در اروپا به روز کرد. تهمینه میلانی و نوید محمدزاده در کنار رامبد جوان و نگار جواهریان به کشور استونی سفر کرده و در جشنواره فیلم شبهای سیاه تالین شرکت کردند.

تهمینه میلانی با انتشار این عکس نوشت:به اتفاق نوید محمدزاده ، رامبد جوان و نگار جواهریان در جشنواره شبهای سیاه 29 نوامبر 2017 استونیا….
جشنواره فیلم شب های سیاه تالین ، یک جشنواره سالانه فیلم است که از سال 1997 در تالین، پایتخت استونی برگزار می شود. سال گذشته جایزه بهترین کارگردانی جشنواره شب های سیاه تالین در کشور استونی به نرگس آبیار برای فیلم «نفس» رسید و نوید دانش نیز که با فیلم «دوئت» در این رویداد سینمایی حاضر بود، دو جایزه بهترین فیلم اول جشنواره و همچنین جایزه نتپک (شبکه ارتقای سینمای آسیا و اقیانوسیه) را کسب کرد.

فیلم سینمایی ملی و راه های نرفته اش به کارگردانی تهمینه میلانی به بخش «پانورما» بیست و یکمین جشنواره فیلم شب های سیاه تالین راه یافت.

همچنین فیلم “خفگی” ساخته فریدون جیرانی در بخش مسابقه، فیلم “نگار” ساخته رامبد جوان از دیگر فیلم های ایرانی هستند که در جشنواره شب های سیاه تالین حضور دارند.

عکس های لو رفته نگار جواهریان و رامبد جوان در استونی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.