نیاز جنسی و احتیاج به سکس روش اشتباه در ازدواج

ازدواج نمودن به دلیل که نیاز جنسی را رفع نمایید اصلا کار درستی نمی باشد بسیاری از افراد دوست دارند با جنس مخالف خود سکس نمایند و این باعث می شود که ازدواج نمایند شدت شهوت و میل جنسی بسیاری از مردان آنها را مجبور به ازدواج می نماید در ادامه جزئیات بیشتر نیاز جنسی و احتیاج به سکس روش اشتباه در ازدواج را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :بسیاری از زوجهای برنا به دلیل عدم شناخت و در یه خرده از موردها کمبود آگاهی کا فی در رابطه شیوه برخورد با ارتباط ها عاطفی وزناشویی بین همسران , با مشکلاتی روبه روهستند , که متاسفانه این مشکلات در بعضی از مورد ها تبدیل به چالش های خانوادگی می گرد که اثرها آن در معضلاتی همچون ارتقاء آمار جدایی در جامعه , تنوع طلبی جنسی و… . قابل مشاهده است . سیمرغ با انگیزه پیش گیری از تولید این جور مشکلات و با احترام به اطراف خانواده , جهت ارتقاء دانایی زوجهای برنا و امداد به بهبود واستحکام رابطه ها همسران مبادرت به تهیه و تنظیم و ارائه مقاله زیر کرده است.

سازه به نقل از آکاایران : میل جنسی و نیاز جنسی نیز در زن و نیز در مرد وجود داشته و تزویج بستری است برای تامین این نیاز در مسیر صحیح و درست . با اعتنا به آنکه به دلیل تغییرات جنسیتی بین زن و مرد ( چندین برابر بودن میزان هورمون تستسترون در مردان نسبت به زنان ) طبیعتا نیاز جنسی قبلی از تزویج در مردان محسوس خیس از زنان می‌باشد و بدون شک بسیاری از عوارض گرایش مردان به جنس مخالف را مشتمل بر می گردد . آنچه درخصوص شدت میل جنسی در مردان اشاره شد در مورد شدت نیاز عاطفی و رمانتیک در زنان قابل قیاس است و بخش اعظم ترین برهان گرایش زنان به مردان و میل به ازدواجدر زنان نیاز عاطفی است .

البته بیشتر بودن نیاز جنسی در مردان و یا این که نیاز عاطفی در زنان به معنا آن نیست که مردان نیاز عاطفی به جنس مخالف ندارند یا این که زنان نیاز جنسی ندارند , بلکه با اعتنا به تفاوتهای جنسیتی اولویتها و شدت این دو نیاز در زن و مرد و همچنین طرز ابراز آن متعدد است و همین تفاوت میتواند سبب لینک زن و مرد در تزویج شود . وصلت منجر می توان به مرور مسافت نیاز عاطفی وجنسی بین دو طرف کمتر و لینک زن و شوهر سفت خیس شود .

تنها برای نیاز عاطفی وجنسی وصلت نکنید

هیچ کس به میزان خودتان به‌این مورد آگاهی ندارد که آیا شما تنها به دلیل نیاز جنسی قصد وصلت دارید ؟ یا این که تنها بجهت نیاز رمانتیک ؟ در صورتیکه اینگونه است خوب تر است یه خرده حوصله نمائید به این دلیل که با مرتفع شدن این نیازها و مالامال شدن مخزن آن حس پشیمانی خواهید داشت . نیاز عاطفی و نیاز جنسی هریک بخشهای مهمی از عوارض وصلت را مشتمل بر میشوند ولی نباید صرفا دلیلازدواج بر گرفته از این دو نیاز باشد . نیاز به تکامل , نیاز به ترقی , نیاز به مسئولیت پذیری و تعهد , دوست داشتن و مورد دوست داشتن کسی قرار به چنگ آوردن , محل تکیه دادن بودن ( مردان ) یا این که نیاز به محل تکیه دادن ( زنان ) و … در کنار نیاز عاطفی و جنسی از عوارض حیاتی وصلت می باشند .
پیامدهای وصلت هایی که مبنی بر نیاز عاطفی و نیاز جنسی صورت گرفته است
در نظرنگرفتن بعضی خوی و رفتارها در دوران آشنایی به جهت شدت احساسات و یا این که نیاز جنسی معمولا نیز احساسات و نیز نیاز جنسی سبب می گردد تا طرفین چشمان خویش را بر روی خیلی از مساله بسته و خیلی از اخلاقها و رفتارهای یکدیگر را نادیده بگیرند . به دلیل آنکه طرفین در تلاشند تا صرفا پاسخی برای نیازهای عاطفی یا این که جنسی خویش پیدا نمایند و به مساله دیگر کمتر اهمیت میدهد . درین قوانینی دو طرف در تلاشند برای به نیز وصال و فقط انرژی آنان صرف وصال به نیز میشود این در حالیست که بایستی بیشترین انرژی صرف آشنایی یکدیگر شود , ولی وقتی که دو طرف تزویج می نمایند بعد از نزول نمودار احساساتی در اولِ وصلت ( فرایند ارگانیک ) و همینطور بر طرف کردن نیاز جنسی , جدید متوجه بعضی اختلافات و مشکلات بدون شوخی ناشی از اخلاق یکدیگر میگردند و در فیض زنان حس بی توجهی می نمایند و مردان شم بی هدفی و به ندرت اختلافات آغاز می شود .

روی علاقه پیشین از وصلت حسابی گشوده نکنید

شک وتردید نکنید عشقی که پیشین از تزویج طعم آنرا چشیده اید قابل مقایسه با عشقی که بعداز تزویج با آن مواجهه میشوید نخواهد بود . وقتی که مسئولیتهای معاش
را عهده دار نشدید و در اصطلاح زیر یک سقف نرفتید تمامی مساله بی آلایش به حیث می‌آیند ,

ازدواج پایدار نخواهد بود ) اما عشق بعد از ازدواج در کنار هم بودن تغییر می کند. عوامل منطقی و عقلایی که قبل از ازدواجنادیده گرفته شده اند می تواند در عشق بعد از ازدواج تاثیر گذار باشد

همچنین اگر تنهاترین دلیل ازدواج نیاز جنسی باشد، پس از تامین شدن این نیاز با توجه به میزان مسئولیت پذیری فرد بعد ازازدواج ، احساس سردی و پشیمانی می کند و به مرور باعث می شود از زیر بار تعهد شانه خالی کند به عنوان مثال ، اگر طرفین در دوران عقد رابطه جنسی کامل داشته باشند ( دخولی ) و نیاز جنسی آنها تامین شود ، دوران عقد طولانی تر می شود و حتی ممکن است اخلاق و رفتار مردان تغییر کند و مدام تاریخ عروسی به تاخیر بیفتد. هر چند که روابط عاطفی و جنسی بین زوجین عمل پیشرونده ای در زندگی زناشویی است اما این بدان مفهوم نیست که نباید عوامل دیگری را در ازدواج نادیده گرفت ،عواملی که باعث می شود هم بر احساسات و هم بر میل جنسی تاثیر گذار باشد .

نیاز جنسی و احتیاج به سکس روش اشتباه در ازدواج

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.