عکس نیلوفر رجایی فر با مانتو قرمز در کنار بهاره افشاری

نیلوفر رجایی فر در فیلم جدیدی که به ایفای نقش پرداخته بود امروز به اکران رسید نیلوفر رجایی فر در سریال پایتخت 5 به عنوان یک زن داعشی بازیگری می نمود که در همین سریال به اوج شهرت و محبوبیت دست یافت فیلم سریک آخرین فیلم نیلوفر رجایی فر می باشد که بسیار فیلم زیبا و مهیجی است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس نیلوفر رجایی فر با مانتو قرمز در کنار بهاره افشاری را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بـــهاره افـشاری بازیگر زن معروف مســـتــنـــد جدیدی درباره اســـب سردار آزمون به نام سریک ساختـه اســت و مراسـم اکـــران آن با حضور تعــداد زیـــادی از هنرمنـــدان شب گذشـــت برگزار شد . یکــی از بازیـگــران حاضـر در این مراسـم نیلوفر رجایی فر همـان بازیگری که در سریال پایتخت ۵ نقش یک زن داعــشـی را بازی می کرد بود .عکــس هایی از تیـــپ متفـــاوت نیـــلوفر رجائی فر در اکـــران سریک را در ادامه می توانــیـد ببـیـنـــد.

نیلوفر رجــائی فر در اکــران سریک

مراســم اکــران خصوصی فیـــلــم « سریک » به کارگـردانی “بهــاره افــشـاری” شامگـــاه جمعه ۱۵ تیـر ۹۷ ، با حضور جمـعـی از بازیـــگـران و چهــره های هنری و ورزشـــی در ایوان شمـس برگــزار شد.

نیـــلوفر رجایــی فر بازیـگر نقـش «لیــزابت در سریـال پایتخت ۵ به ایـفای نقــش پرداخـت.

نیــلوفر رجایـــی فر در یازده بهــمــن ۱۳۷۱ در تهران به دنـیــا آمـــده است.او در انگلیس و دانــشـگـــاه رویال لنــدن درس خوانـــده اســت و فارغ التــحصــیل رشته فیـــزیــک در مقطـــع لیسـانـس از این دانشـــگاه می باشد و تسـلط کامـل به زبـان انگلــیـسـی دارد.


نیـــلوفر رجائی فر در اکران سریـک

نیـــلوفر رجائی فر در اکـران سریــک

نیـلوفر رجـائی فر و بهاره افـــشـــاری

عکس نیلوفر رجایی فر با مانتو قرمز در کنار بهاره افشاری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.