نیوشا علیپور بازیگر خردسال سریال بچه مهندس

نیوشا علیپور یکی از بازیگرن خردسال در سریال بچه مهندس می باشد او متولد 1390 می باشد در فقط 6 سال سن دارد ولی در سریال بچه مهندس بسیار خوش درخشیده است بازیگران معروفی مانند بهاره رهنما و نفسیه روشن در این سریال بازیگری نموده اند نیوشا علیپور بازیگر خردسال سریال بچه مهندس + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ســریــال بچـــه مهـــندس که این شب ها در ایام ماه مبـارک رمـــضـــان 97 در حال پخش هست دارای چنـد بازیــگر خردسال و بامــزه می باشـــد که باعث شده شیرینی خاصی به سریــال بخشـــیده شود . یکـــی از ایــن بازیـگـــران کودک اســم اصـلــی اش نیوشا علــیـپور است یکـی از نقـــش های اصلــی کودکــان را ایـفـا می نمایـــد.

نیوشا علیــپور متولد تیرماه سال 1390 است و 7 سال سن دارد . او در ایـن سریـــال نقش دخـــتـر بچـــه ای به نام مژگــان را ایـفـا می کنـد در یک مرکز بهـــزیـــسـتی حضور دارد.

همچنین بخوانید : عکس نیوشا علیپور یا مژگان سریال بچه مهندس

نــیوشا در مورد نقش خود گفــتـه است :

نقش من مژگـان یا همان «مو مو» است که بچه های پرورشـگـاه صدایم می کننـــد. درواقع مژگان دخـتری حساس و مبتـکر است، که با وجود اینـکـــه سن کمی دارد، همـــیشـــه در پی یادگــیری مطـالـــب جدیـد است و در حال کتــاب خواندن است.

وی با اشـــاره به همبازی شدن با یونا تدیـــن (بازیـــگر نقــش جواد جوادی) ادامــه داد: الـبــتــه در قصـه می بیـــنـــیـــم که جواد همــیــشه مراقب اســـت که برای من اتـــفـاقی رخ ندهـــد و همـیشـه حواس او به من است، به خصوص وقتی که من به فرزند خواندگـــی قبول می کنــنــد، جواد حواســش اســت که من ناراحت نباشـم و احســاس دلتنگــی و دوری از خانه خورشیـد را نکنم. ایـن بازیـــگـــر در پایـــان خاطــرنــشــان کرد: خیلـی خوشحـالــم که در ایــن سریال را بازی کردم و امیـدوارم که مردم نیز بازی های ما و ایــن سریـال را دوست داشــتــه باشـــند.

نیوشا علیپور در آغوش نفیسه روشن 

نیوشا علیپور در آغوش نفیسه روشن 

نیوشا علیپور در کنار یونا تدین بازیگران پسر سریال بچه مهندس

نیوشا علیپور بازیگر خردسال سریال بچه مهندس

نیوشا علیپور بازیگر خردسال سریال بچه مهندس + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.