هتل مجلل و زیبای هرمی شکل در کره شمالی

هتل هرمی شکل در کشور کره شمالی راه اندازی شد این هتل بسیار مجلل و مدرن می باشد زیباترین هتل در جهان محسوب می شود کره شمالی یکی از کشورهای پیشرفته در قاره آسیا می باشد این هتل زیبا هم یکی از سازه های منحصر بفرد در جهان محسوب می شود در ادامه هتل مجلل و زیبای هرمی شکل در کره شمالی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : تصاویر تازه اخذ شده از ماهواره‌ها و همین‌طور توریست‌ها نشان میدهد مجدد عمل کامل شدن هتل «Hotel of Doom» بنا شده در پیونگ‌یانگ کره شمالی آغاز شده‌است .

هتلی مرموز که ساخت و سازگاری در سال ۱۹۸۷ و در طول رهبری کیم ایل سون , بنیان‌گذار کره شمالی و پدربزرگ کیم جون اون ( رهبری فعلی ) آغاز شده و با قبل ۳۰ سال هنوز بی نقص نشده است .

قرار بود این هتل در آخرها ده سال ۱۹۸۰ به افتتاح رسد البته به خاطر بی حرکتی اقتصادی در اوایل ده سال ۱۹۹۰ عملیات تکمیل‌اش توقیف شد .

یک کمپانی مصری در سال ۲۰۰۸ مجدد عمل را به دست گرفت و امیدواری متعددی به اتمام و فعال‌سازی آن بوجود آمد البته مجدد همه‌چیز خوابید و خبری نشد .

پیونگ‌یانگ در آخرها ماه جولای ; دیوارهای اطراف ساختمان را تخریب کرد و گشوده گمانه‌زنی شد که می خواهند ساخت و ساز و کامل شدن هتل را از راز بگیرند . به‌ویژه این که طرق محل ورود به هتل کاملا باز شده‌اند .

در زیر میتوانید عکس‌هایی از هتل «Hotel of Doom» که در فصل بهار ۲۰۱۷ گرفته شده‌اند را ببینید .

قرار بود این هتل در سال ۱۹۸۹ با سالن‌های ژاپنی , کازینو و کلوپ‌های شبانه بهره برداری شود .

ولی ساخت و ساز آن در سال ۱۹۹۳ بعد از سقوط اتحادیه جماهیر شوروی و پیدایش قحطی توقیف شد .

در سال ۲۰۰۸ یک کمپانی مصری کامل شدن ساختمان این هتل را آغاز و یک نمای تازه نصب کرد که ولی هنوز بدون نقص نیست . همین‌طور , قرار بود آنتن‌های گوشی ۳G روی ساختمان بلند هتل نصب شود .

در سال ۲۰۱۲ یک کمپانی آلمانی گفت در طبقات فوقانی هتل میتواند ۱۵۰ اتاق را کامل شدن و بازگشایی نماید . مجدد این برنامه توقیف شد .

در سال ۲۰۱۴ ; بعضا مسیرهای متنهی به درب‌های هتل کامل شدن شدند و دهانزد بهره برداری آن قوت گرفت .

در اینجا عکس دیگری از مسیرهای محل ورود هتل است که به مرور زمان شکسته شده‌اند .

سیستم لوله‌کشی مسیرهای محل ورود هتل برای جلوگیری از انباشته شدن آب هم دیدنی اعتنا است .

در سال ۲۰۱۶ مجدد دهانزد شد این هتل در حالا آماده‌سازی و بهره برداری است زیرا چند لامپ برفراز آن روشن شده بود .

در ماه جولای ; به صورت ناگهانی روی دیوارهای محوطه هتل متن بود : «همه امور مطابق با تصمیمات کنگره هفتم انجام می گردد . »

در ۲۷ جولای ; سالروز عهد و پیمان ترک مخاصمه کره ; دیوارهای اطراف هتل برداشته شدند و برای اولین دفعه هتل تماما قابل رویت شد .

یک روز بعد از برداشته شدن دیوارها , تست موشکی کره شمالی انجام شد و روی دیوارهای هتل شعارهایی در حمایت از این برنامه متن شد .

تصاویر ماهواره‌ای و توریستی تازه نشان میدهند فعالیت‌های نو اطراف هتل در اکنون انجام و ممکن است عملیات کامل شدن آن مجدد استارت شده‌است .

قرار است درین هتل هر سال ۱۰۰ هزار گردش گر غالبا چینی اقامت داشته باشند . پایانه متروی پیونگ‌یانگ در کنار این هتل مواقع شده‌است . با این پایانه مترو میتوانید به هر مکان شهر مسافرت نمائید .

برآورد می گردد هزینه ساخت این هتل بالغ بر ۶۲۲ میلیون دلار شده باشد .

نمایی از آپارتمان‌های تشکیل شده در کنار این هتل به آرزو فعال‌ساز‌ی هتل و رونق یافتن کسب‌وکارشان .

هتل مجلل و زیبای هرمی شکل در کره شمالی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.