هتل های والنسیا زیباترین هتل های جهان

هتل ها نقش بسیار مهمی در جدب توریست دارد بسیاری از شهرهای توریستی هتل های زیبایی دارند و بسیاری از این هتل ها مدرن و لوکس ساخته شده اند هتل های والنسیا از امکانات زیبا و رفاهی برخوردار می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر هتل های والنسیا زیباترین هتل های جهان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مـــعرفی مجــهــزتـــرین هتل های والــنسیـــا

به گزارش مجله خبری دانستن : مجـــهزتـــرین هتـــل های والنسـیـــا , والـنــســـیـا از شهـــرهای ساحلی اسپانیا است که گردشــگران بســـیاری به آن سفـر میـ‌ـکـــننـــد؛ ایـن شهر زیبا با هتـــل‌های لوکس و بیـ‌ـــنـــظیـر از مهــمــانــان خود میزبـــانـــی میــ‌ـــکند.

والـــنـسیــا شهـری در سواحـــل شرقـــی اسـپـانـــیا اسـت که بعد از مادریـد و بارسلونا سومیــن شهر بزرگ این کشور به حساب میـــ‌ـــآیـــد. شاید ایــن شهـــر نسبت به شهرهـــای دیگـر اسـپــانـــیـــا کمتـــر شناخـــته شده باشد، امــا والــنــســـیا شهــری با پیـشـینـه تاریخی غنــی و دارای جاذبــه‌ــهای بیــ‌ــنـــظـیــر‌ اسـت که میــ‌تواند گزیــنـه منـاسـبـی برای سفـر به ایـن شهر باشــد. ایــن شهر برای اقـــامــت مهـــمـــانان خود پاسخگوی هر سلــیقهـ‌ای است و هتـــلــ‌ــهـای متنوعی را در هر سطـحـــی به مهمانان خود پیشـــنـــهــاد میــ‌ـدهـــد. با توجه به اهـــمیـت هتـلــ‌ـــها در این شهر، در این مقاله قصـــد داریــم به معرفی هتلـ‌هـای ۵ ستــاره والنــسیا بپردازیم؛ همراه ما باشید تا با امکـاناتی که ایـــن هتلـ‌ــهای لوکس به مهمانان خود ارائه میـــ‌ــکنـــند، آشـــنـا شویم.

هتل ۵ ستـاره والــنـسـیـا

هتل کارو والنـسـیـا (Caro Hotel)
هتـــل لاس آرنـاس بالنریو رزورت (Las Arenas Balneario Resort)
هتل هســپــس پالـائو د لا مار (Hospes Palau de La Mar)
هتل وستـین والنسـیـا (The Westin Valencia)
هتـــل اســ‌اچ والـنـــسیا پالــس (SH Valencia Palace)

هتـــل کارو والنســـیا (Caro Hotel)

هتـــل کارو والــنـســـیـا

هتل کارو والنســـیـا هتلـــی ۵ ستــاره و مجــلــل در والنـــسـیـا است که در یک کاخ قدیمـی که متعـــلـق به قرن نوزدهــم اسـت، قرار دارد. اقامت در این هتل که در مرکز شهر قرار دارد، برای کسانـــیکـــه به دنبـال مکـــانــ‌ـــهـــای تاریـخی در کنـار دیــزاین مدرن هستنـــد، پیــشنهـاد میـــ‌ـشود و بیــ‌شک خاطرات خوبی را در این هتـل تجـــربه خواهـــند کرد.

آدرس: Almirante, 14, Ciutat Vella, 46003 Valencia, Spain
معرفـی مجــهـــزترین هتــل های والنسیا

هتــل لاس آرنــاس بالنــریو رزورت (Las Arenas Balneario Resort)

هتــل لاس آرنــاس بالـــنریو رزورت والــنــســیا

هتــل لاس آرناس بالــنـــریو رزورت هتـلـــی رویایـی در نزدیـکــی دریـای نیلـگون اسـت که در فهـــرســـت اولیـــن هتل‌ــهــای لوکس و ۵ ستاره شهر والـــنـسـیا قرار دارد. دســترســـی به ساحـل از ایــن هتل بسـیـار آسان اسـت و تنـها چنـــد دقـیـــقه با مرکز شهـــر فاصله دارد.

آدرس: Eugenia Viñes, 22 – 24, Poblats Maritims, 46011 Valencia, Spain
این هتل ۵ ستاره اســت و دارای ۲۵۳ اتاق است.

هتــل هســپــس پالائو د لا مار (Hospes Palau de La Mar)

هتــل هســپـــس پالــائو د لا مار والـــنـــسیا

هتـــل هســپـس پالائو د لا مار هتـــلی لوکس و مجلل در قلب شهـر اســت که امکانـــات و خدمـاتـی که ارائه میـ‌دهـــد و فضـــایی که برای مهمــانـــان خود در نظر گرفـــتــه، باعــث شده اســت که مهـــمانان همـــیشه آن را در ذهــن خود یاد کنـنــد.

آدرس: Avenida Navarro Reverter, 14-16, Eixample, 46004 Valencia, Spain
ایــن هتل ۵ ستــاره اسـت و دارای ۶۶ اتـاق است.
ا

هتـل وستـــیـن والـنـــســیا (The Westin Valencia)

هتل وستــین والـــنسیا

از همان بدو ورود به هتـل وستیـن والنـسـیا و قرار گرفتــن در لابی آن، مهــمانـان با دیـــدن سقفــ‌ــهـای بلـند و دکوری مجـــلل عاشـق آن میــ‌شوند. ایــن هتل در یک موقعـیــت عالـــی از شهر قرار دارد و مسافریــن به راحتی میــ‌توانــند به جاذبـهـــ‌ـــهـای دیـدنی شهــر، مراکـــز خریــد و رســتوران‌ــهـــای آن دسـتـرســـی داشته باشند.

آدرس: Amadeo de Saboya, 16, El Pla del Real, 46010 Valencia, Spain
ایـن هتـل ۵ ستاره است و دارای ۱۳۵ اتاق اســت.

هتـــل اس‌ـــاچ والنســـیا پالـس (SH Valencia Palace)

هتل اس‌ـــاچ والنـــســـیــا پالـس والنســیا

هتل اس‌اچ والــنـــسیا پالس هتلـی لوکس و ۵ ستـاره اســـت که دارای لابـی زیبا، اتـــاق‌ـهای مجــلــل و فضــایی دلـچسـب و دوستــ‌ـــداشــتـنـــی است.

هتل های والنسیا زیباترین هتل های جهان + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.