همسر دوم فریبا نادری | لباس خفن فریبا نادری در کنار همسرش

فریبا نادری یکی از بازیگران خوب در عرصه سینما و تلویزیون می باشد به تازگی فریبا نادری عکس هایی زیبایی را از خود و همسر دومش در فضای مجازی منتشر نموده است او مدل مانتو و شال بسیار زیبایی بر تن دارد فریبا نادری همسر اولش را از دست داده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر همسر دوم فریبا نادری | لباس خفن فریبا نادری در کنار همسرش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: فریـــبـا نادری بازیگــر معروف سیـنـــمـــا و تلویزیون متولد سال ۱۳۶۳ می باشد . او همســر سابق مســـعود رسام می باشد . چنــدی پیش خبر ازدواج دوم او منتــشر شد و با مهــرداد طبـــاطبــایی مردی غیـــر سیـنمـــایـــی ازدواج کرد و صاحــب یک دختـــر به نام یارا شد. فریــبا نادری بازیگــر ایرانی با انتشـــار عکسـی جدید از خودش در اینستـــاگرام به تبـــلــیــغ برای طراح مانـــتوی خود پرداخت که در ادامـــه مشـاهـده می کنید.
فریــبــا نادری بازیـگر ایرانی

فریبا نادری بازیـگـــر کشورمان عکـــســی از خودش را منـــتــشر کرد و به تبـلــیغ برای طراح مانتوش پرداخت.

فریـبـــا نادری نوشت:

*****

آدمــ‌هـــایـی که روح بزرگی دارند،عقـدهـــ‌ــهــای کمــتر،ــشعور بیــشــتـــر وقلــب مهربانـــ‌تری دارنـــد

* چارلی چاپـلـیــن

** طراح مانـتو الـمیرا


مدل مانــتوی فریبـا نادری بازیگـر ایرانی

بیشتـر بدانــید:ادعای عجیـب همسـر دوم فریبا نادری : تا قبـل از آشنـــایــی اصـــلــا فیــلـــمـــهایـش را ندیـــده بودم!!!

فریبــا نادری بازیــگـــری که بیشتــر در تلویزیون دیده شده هشـــت سال بعد از مرگ همـــســـر اولش مســـعود رسـام با مهرداد طباطبـــایـــی ازدواج کرده اســت.
مهـرداد طبـاطــبایی همســر دوم فریـــبــا نادری

مهرداد طبــاطـــبـایــی همسر دوم فریــبـــا نادری از فعالــان حیطــه لبنـــیــات و جزو مدیران شرکــت لبـنیات سحر است؛ـــهمـان شرکـــتی که با برند «روزانه» شناخـته میـشود. طبـاطبـایی به تازگی در گفـــتگویی مدعـی شده اسـتکه تا قبـل از آشــنـایــی با فریــبــا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیـده بود؛ درسـت شبـیه همــان ادعــایـــیکه تارا کریمــی همسر دوم رضـــا رویگـــری دربـاره وی مطـــرح کرده بود.

مهرداد طبـاطــبــایـی گفـــته است:واقعیـــت ایــن است تا زمـــانـــی که ایـــشـان را دیـدم و حتی مدتی بعد از آشـنایی هم فیــلــمــهــایـشـان را ندیـــده بودمو بعــدا کارهــایشان را پیـــگـــیری کردم و برایـــم جذاب آمد. الـــبـتـه خیلی اهل فیلــم دیدن هسـتـمـــاما چون بیشتر فیـــلمــهــای خارجــی می بینـــم با ایشـان آشـنایـی نداشــتـم. وی در ادامه گفتــه اسـت:نه به عنوان همــسر بلـــکه به عنوان بازیـگر فریبــا نادری یکی از بازیــگران خوب ماست و در عیـن حال اگــر بد بازی کنـدحتمـــا به او میگویم همــان طور که اگر بد آشـپـــزی کند به او میـگویم. الـبـتـه آشـپــزی اش خیـــلی خوب اســـت. قیمــه و قورمه سبزی که عالــی درست میـکند.


فریبـــا نادری بازیگر ایـرانــی

همـسر دوم فریــبــا نادری درباره چگونگـــی برگــزاری مراسـم خواسـتـــگــاری از فریـبــا بیان داشته اســت:پدر و مادر من هم مذهــبی هســتـند و هم سنـتــی و با پدر و مادرم کامــلا به شکل سنـتــی به خواستگـاری فریـــبــاجانـرفــتیـــم و الــبـتــه ایشــان چای هم آورد ولی از نیـمه راه برادرش زحـــمت آوردن را کشید!!!

مهــرداد طبــاطــبــایی که اخیــرا رسـتورانی به نام «دلی جان» را در خیـابان اعیان نشین فرشـتــه تهرانــبا همراهـی همـســرش راه انـــداخــتـه اسـت درباره دلـــیـــل ایــن کار گفتـه اســت: نزدیــک عیــد امسال یکی ازدوستان خارج نشیـن مهـــمــان ما بود و میخواســـت دل و جگـر بخورد اما جای منـــاسبـــی را پیدا نکرده بودو این سوال پیش آمـــد که چرا دل و جگـر فقـط در مناطقـــی خاص از تهـران مثـــل درکـه، دربـــند و فرحزادیـــا برخی نقــاط پاییــن شهـر سرو میــشود؟ ایـن شد که با همـــراهـــی پسرخـالــه ام که یک رستوران دار اسـت به فکـــر راه اندازی «دلـــی جان» افتادیم.


فریـبــا نادری بازیگـــر ایـــرانی و همسـرش

فریـــبا نادری در برنـامـه صبـح خلیج فارس گفـت: همـــسـرم من رو نادری جان صدا میکــنـه اگـه بهم بگه فریبـــا ناراحت میـشــم فقـط وقتـی عصـــبانــی باشه فریـــبــا صدام میـکـــنـه فریــبـــا نادری در این برنامـــه گفــت در تلویزیون کشـف شدم… مخاطبــان تلویزیون برایم از ارزش خاصی برخوردارنــدفریـــبـا نادری:سر سریـال پرســـتـاران بودم خیـــلیـا بهــم زنگ میــزدن میـگـفــتــن به آقای افـخــمی سلام برسون

همسر دوم فریبا نادری | لباس خفن فریبا نادری در کنار همسرش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.