هومن سیدی در فیلم طلا به کارگردانی رامبد جوان

هومن سیدی یکی از بهترین بازیگران ایرانی می باشد که در بسیاری ازسریال ها و فیلم های زیبا به نقش آفرینی پرداخته است هومن سیدی به تازگی در فیلم زیبایی که رامبد جوان در حال ساخت می باشد به بازیگری خواهد پرداخت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر هومن سیدی در فیلم طلا به کارگردانی رامبد جوان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: رامـــبــد جوان بازیـــگر سینما و تلویزیون در صفحـــه اینـــســتـــاگرامــشـــاز همکــاری هومن سیـدی بازیـگـــر سینما با خود خبـر داد.

فیـــلــم سینمـــایی «طلـــا» به نویســنــدگــی و کارگردانـی پرویز شهبازی و تهیـــه کنــنـدگــیـــرامـبد جوان ایـن روزهــا در مرحـلـه انـتــخـــاب بازیـــگران قرار دارد و بعد از نگــار جواهریــان،ـبه تازگـی هومن سیدی برای بازی در فیـلم طلـــا به کارگـردانـی پرویز شهبــازی با عوامـل به توافـق رســـیده است.


هومن سیــدی

هومن سیــدی در فیــلم طلـا

«طلا» که به کارگـــردانـی پرویز شهبـــازی ساخـــته می شود نخستین همکـاری پرویزشهــبـازی با هومن سیــدی محسوب می شود و ایـن بازیگـــر یکـــی از نقــش های اصلی فیلــم را بازی می کند.


هومن سیـدی و رامبد جوان

فیلـم سیـنمایــی «طلا» که اثـری پر بازیـــگـر اسـت به زودى با تکمـیل فهـــرســـت بازیگران وارد مرحله فیـــلـــمـبـرداری می شود.

این فیـــلــم سینمــایـی جدیدترین همکــاری رامبـد جوان بازیگر و مجری برنامـــه خندوانـه و محــمــد شایـــسته اســـتـــکــه پیـــش از این «قانون مورفی» را ساخــتـه بودند و قرار اسـت به زودی فیــلـم مجیــد صالــحی بازیـگـــر سینـــمــا و تلویزیون را نیز تهــیـه کنـنــد.


هومن سیــدی و محـمـدرضا گلزار و مهنــاز افـــشــار

هومن سیدی و شهـــاب حسـینی

هومن سیدی در فیلم طلا به کارگردانی رامبد جوان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.