واقعیت های باورنکردنی تلخ درباره هتل های جهان

وقتی در یک هتل اقامت میکنید , حتما میبینید که همگی فریم خدماتی در کارایی می‌باشند تا مسافران شم راحتی داشته و خاطره‌ای عالی از اقامتشان در آن هتل در ذهنشان حک شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر واقعیت های باورنکردنی تلخ درباره هتل های جهان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :ولی متاسفانه مدام درین عمل غالب نیستند و گهگاه بعضی از کاستی ها چنان ملموس است که موجب یأس و پشیمانی میهمان ها از گزینش آن اقامت‌گاه می گردد .

ولی , مسایل پنهانی دیگری نیز در پس پرده هتل ها موجود هست که با آگاهی از آن‌ها کاملا نظرتان درباره‌ی آن‌ها عوض خواهد شد . به صورت نمونه , بایستی این مسائل را اعتقاد و باور فرمائید که ملحفه های تخت در اتاق های هتل گهگاه عوض نمیشوند . یا این که به عنوان مثال , استکان ها احتمالا منزه شسته نشود و این مسئله راجع به جامسواکی هم مصداق دارااست .

از همگی بدتر این که , زمانی نصف شب روی تخت هتل دراز کشیده اید و می‌خواهید از برنامه های تلویزیونی شهر مقصد لذت ببرید , بایستی بدانید که ریموت کنترلی که در دست گرفته و با آن شبکه ها را عوض می‌کنید , کثیف ترین بخش محل اقامت شما محسوب میشوند .

همینطور , همت فرمائید هیچ زمان پابرهنه و فارغ از کفش تابستانی روی موکت های اتاق راه و روش نروید , چون شاید هر روز جارو شود , ولی ضدعفونی نمی‌شود و بستر قابل قبولی برای اجتماع میکروب ها خواهد بود .

برای آگاهی با مورد ها دیگر از شما دعوت میکنیم تا این مقاله را تا پایان بخوانید .

هنگامی اتاق را تحویل می‌گیرید , حتما درباره ی دیگر امکاناتی که اذن استفاده از آنان‌را دارید بپرسید . این که آیا با هزینه ای که پرداخت نموده اید می‌توانید از استخر , باشگاه , مینی‌بار یا این که وب نیز استفاده فرمایید یا این که نه؟ گهگاه مدیران و مسئولان هتل فراموش می نمایند تا این داده ها را در اختیار مسافران قرار دهند .

می بایست این را در حیث داشته باشید که در بیشتر هتل ها , چه بسا آن هایی که یک سری ستاره دارا‌هستند نیز به‌تدریج ملحفه و روکش بالشت ها ردوبدل می گردند .

این نکته را به یاد داشته باشید که همگی هتل ها مکلف می‌باشند برای حاشیه دریا یا این که استخر , حوله جدا ای در اختیار مسافر قرار دهند . پس ضروری نیست از اتاق خویش حوله بردارید , کافی است از پخش قبول بخواهید تا حوله منزه به شما بدهد .

در صورتی میخواهید حوله گرمابه شما عوض شود , آن را کف زمین بیندازید .

دیدنی است بدانید در بعضی از کشورها , همانند انگلیس , بعضا از هتل ها اتاق شماره ۱۳ ندارند چون آن را شوم می دادند . در بعضی از کشورهای آسیایی همانند چین نیز اتاق شماره ۴ ندارند , چون تلفظ عدد ۴ در لهجه چینی همانند واژه و کلمه مرگ است و به همین خاطر آن را بدیمن میدانند .

فریم خدماتی و مدیران هتل ها اکثر اوقات با مسافرانی که به طور آنلاین هتل رزرو کرده اند , اخلاق بهتری دارا‌هستند چون می‌دانند این اشخاص به طور آنلاین به آن‌ها رای خواهند اعطا کرد . به این ترتیب , برای پیشگیری از رای منفی و انتقاد , کلیه سعی خویش را می نمایند تا مهمانشان راضی از هتل بیرون شود .

به توضیحات و داده ها مکان های توریسم که در هتل ها مندرج چندان اعتماد نکنید . آنها برای تبلیغ مکان اقامتی خویش , هیچ وقت فاصله ها را بر طبق کیلومتر نمی نویسند و در قبال مسافت وقتی را ذکر می نمایند که چندان موثق و قابل اعتماد نیست . برای مثال زمانی می‌گویند این هتل تا حاشیه دریا دریا صرفا ۱۰ دقیقه پیاده رویکرد است , بایستی مطمئن گردید که مسیری طولانی در پیش خواهید داشت .

حتمی است بدانید در بعضا از کشورها می بایست مالیات توریسم پرداخت نمائید . این هزینه اکثر وقت ها روی هزینه رزرو هتل نظر میگردد . یا این که هنگام خروج از مسافر اخذ میشود . به صورت نمونه , در ونیز , در‌حالتی که در یک هتل ۵ ستاره اقامت نمایید بایستی ۵ یورو به ازای هر نفر برای هر روز پرداخت نمائید .

در حالتی که هتل شما مشتمل بر ناشتایی است و شما بدون چاره می باشید پیش از ناشتایی به مقصد گشت شهری هتل را ترک فرمایید , میتوانید از مسئولان هتل بخواهید تا جعبه ناهار برایتان تهیه و تنظیم نمایند . ولی این درخواست را می بایست از شب قبلی به متصدی قبول اعلام فرمایید .

در بخش اعظمی از رستوران ها هتل , غذاهای باقیمانده را به دور نمی ریزند , بلکه از آنها در غذاهای وعده های بعدی استفاده می نمایند .

وقتی سفارش نوشیدنی می دهید سعی کنید، یخ تقاضا ندهید زیرا کیفیت آبی که یخ با آن تهیه می کنند، چندان تعریفی ندارد.

جالب است بدانید که در اتاق های هتل وسایل و امکاناتی هست که مسافران می توانند برای خود برداشته و به خانه ببرند. این موارد شامل، وسایل حمام (شامپو، نرم کننده، صابون و ژل شست‌وشوی بدن)، دمپایی یکبار مصرف، خودکار و دفترچه یادداشت با لوگوی هتل است. اما دیگر وسایل، جزو اموال هتل است و برداشتن آن ها دزدی محسوب خواهد شد.

قیمت اتاق های هتل در شرایط مختلف متفاوت است. به همین خاطر، بهتر است پیش از رزرو اینترنتی یک اتاق، مستقیما با هتل تماس بگیرید و ببینید آیا پیشنهاد ویژه ای برای شما ندارد؟ شاید بتوانید به این روش چند درصد در قیمت کرایه اتاق صرفه جویی کنید.

برخی از خوراکی هایی که در مینی‌بارها وجود دارند شاید تاریخ گذشته باشند، حتما پیش از استفاده تاریخ انقضای آن ها را چک کنید.

اگر به قصد استراحت و خواب به هتل می روید، حتما امکانات آن را از قبل چک کنید شاید مثلا کلوب شبانه داشته باشد و سر و صدای آن موجب آزارتان بشود.

در هتل های ۴ و ۵ ستاره افرادی هستند که در حمل چمدان ها به شما کمک می کنند.

واقعیت های باورنکردنی تلخ درباره هتل های جهان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.